Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Kafar i graczomaniak...

Podejzewam, ze kafar wybral tworzenie postaci RPG, a nie PVP i nie wie o co czekeraba...

W tej grze nie ma RPG prawie w ogole niestety. Postac RPG w niej, to taka, ktora moze zwiedzac swiat, odkrywac nowe umiejetnosci, oraz lokacje. A postac PVP to taka, ktora startuje na 20 levelu odrazu, ale ma odblokowane tylko takie skille i moze chodzic tylko na takie obszary na ktorych byla postac RPG.

Tak jest o ile pamientam, bo tego nie sprawdzalem... postac PVP moze sluzyc do testowania atutow itp.
A i pamientajcie, ze w miescie mozecie zmieniac rozdanie Skill Pointow.. wiec nie przejmujcie sie i rozdajcie je na cos co wam sie teraz przyda. [ skille mozna zmieniac w miescie z zakladki Hero ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 17:45, zawor1 napisał:

a co to jest za rużnica w gierce między PvP a RPG


PvP --> tylko na arenach, to po prostu walka pomiędzy drużynami graczy.
RPG --> normalka, chodzisz, zwiedzasz, zabijasz potworki, robisz zlecone zadanka i misje sam, z najemnikami lub innymi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 15:06, Budo napisał:

Jaką brać drugą profesję dla mnicha? Zastanawiam się nad mesmerem, albo nekromantą.


Oba połączenia są dobre ale widziałam kiedys Mo/Mes w akcji ... zabójczy... ;)

Dnia 29.12.2005 o 15:06, Budo napisał:

I kolejne pytanie- jakimi broniami mnich posługuje się najlepiej? Ja używam różdżek wand/rod/staf,
bo to miałem domyslnie ustawione na początku gry.


Właśnie takimi; na poczatku nie masz jeszcze zbyt dużego wyboru ale z czasem, gdy będą Ci sie pojawiały ciekawsze przedmioty dobierzesz sobie coś, co najlepiej będzie wspomagało rozwijane umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę... Od dłuższego czasu nie grałem w nic z większym zaangażowaniem, ale chyba powoli zaczynam dojrzewać do decyzji o kupnie Guild Wars. Przeczytałem trochę opinii o tej grze i wychodzi mi z tego, że rzeczywiście jest świetna. Wszyscy się nią emocjonują :-)
No i nie powiem - ta rangerka z grafik z gry jest całkiem ładna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, dzięki za odpowiedzi, będzie się trzeba kiedyś ustawić na ten pojedynek, nie odpuszczę tego ;]
PS. sprzedałem przez przypadek farbkę czerwoną albo niebieską za 1 gp. Dużo straciłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 18:42, Budo napisał:

PS. sprzedałem przez przypadek farbkę czerwoną albo niebieską za 1 gp. Dużo straciłem?

Powiem tyle:w tej chwili niebieska-240g w sklepie od kupienia a czerwona chyba koło 130g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 18:42, Budo napisał:


Hehe, dzięki za odpowiedzi, będzie się trzeba kiedyś ustawić na ten pojedynek, nie odpuszczę
tego ;]
PS. sprzedałem przez przypadek farbkę czerwoną albo niebieską za 1 gp. Dużo straciłem?


Gorzej gdybyś czarną sprzedał (ja zużyłem :( ), która kosztuje 7.5-8k u dye tradera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2005 o 19:00, Latniak napisał:

Gorzej gdybyś czarną sprzedał (ja zużyłem :( ), która kosztuje 7.5-8k u dye tradera.


Kurcze, dużo straciłem, zważywszy że zaczynam dopiero :/
Jednym kliknięciem pozbyłem się równowartości 1dnia zabijania potworków ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe bój nie bój...ja za pierwszym razem w PRE sprzedałem Silver Dye za 50gp. Lol... A co do czarnej to mam pecha - do dzisiejszego dnia nie wypadła mi żadna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 18:42, Budo napisał:

Hehe, dzięki za odpowiedzi, będzie się trzeba kiedyś ustawić na ten pojedynek, nie odpuszczę
tego ;]


To ja trzymam na powitanie piernikowy , świąteczny focus dla Ciebie a Ty kombinujesz jakby mi tu kęsim urządzic ... ;D

Dnia 29.12.2005 o 18:42, Budo napisał:

PS. sprzedałem przez przypadek farbkę czerwoną albo niebieską za 1 gp. Dużo straciłem?


Jak dla początkującego, to spora kwota zwłaszczą, że po przejściu do zniszczonego Ascalonu można i własciwie rozsądnie jest sprawić sobie jakieś nowe, ochronne wdzianko no ale stało się. Zintensyfikuj pacyfikacje potworków, może i czarna wyleci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 19:07, graczomaniak napisał:

Który masz level???? :)


Dzisiaj coś awansowałem, 5 mam chyba...
Własnie wytrzasnąlem lepsze szmaty, bo te startowe takie badziewne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak w ekwipunku mialem nowa zbroje i chciałem ja zmienic to nie mogłem. Wyskakiwalo mi przekreslone kołko, czemu nie moge zmiecnic?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 19:12, graczomaniak napisał:

Ja jak w ekwipunku mialem nowa zbroje i chciałem ja zmienic to nie mogłem. Wyskakiwalo mi przekreslone
kołko, czemu nie moge zmiecnic?????:)


Jesteś pewien że to była zbroja? (lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować