Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2005 o 19:10, Fran napisał:

To ja trzymam na powitanie piernikowy , świąteczny focus dla Ciebie a Ty kombinujesz jakby
mi tu kęsim urządzic ... ;D


A co świąteczny piernikowy focus? Brzmi jak jakaś odmiana ciasta... coś upiekłaś???

Dnia 29.12.2005 o 19:10, Fran napisał:

Zintensyfikuj pacyfikacje potworków, może i czarna wyleci? :)


Eee, ale ja chcę jakiś normalnych przeciwników, nudzi mnie rozwalanie takich pajaców na jeden strzał :/
Poza tym mam taki skill, że rzucam go i mogę iść oglądać film, goście się sami zabiją. Tylko co jakiś czas leczenie, to żadna walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 19:13, graczomaniak napisał:

Tez bym tak chciał ale patrz wyzej ;/


Bo musisz mieć szmatę dla swojej klasy. Nekromanta nie założy zbroi woja, a wojowi będzie jakoś nieswojo w tym lateksie nekromanty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 19:18, thierry napisał:

Mam zamiar kupić sobie grę Guild Wars, czy jest potrzebny jakiś dodatek do gry aby grać on-line
?


Zaden dodatek płatny jeszcze nie wyszedł, dopiero jest w drodze. I nie bedzie trzeba go kupować, żeby grać. I nie ma abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 19:16, Budo napisał:

A co świąteczny piernikowy focus? Brzmi jak jakaś odmiana ciasta... coś upiekłaś???


Focus to artefakt, który dodaje inteligencji czarującej skuteczności na różne sposoby. Wand do jednej łapki, focus do drugiej i do pracy.
Ten akurat wybiegałam robiąc zadanko świąteczne, nie jest wartościowy i nie ma bonusów ale śmiesznie wyglada. Ot, ciekawostka.

Dnia 29.12.2005 o 19:16, Budo napisał:

Eee, ale ja chcę jakiś normalnych przeciwników, nudzi mnie rozwalanie takich pajaców na jeden
strzał :/


To przespaceruj sie gdzies dalej od miasta, widziałam nawet całkiem wymagające charry związane z jednym z zadanek ale ja je roztropnie ominęłam. W sam raz aby znudzony monk poczuł adrenalinę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś z zaprzyjaźnioną gildią doszliśmy do Hall of Heroes w Tombach :D Trudno było, ale jakoś się udało... 7 z sojuszu i ja sam z innego. Śmiesznie to wyglądało, ale byliśmy zadowoleni, a ja szczególnie zdobywając Rank 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie GW zaczelo strasznie nudzic... czy w GW jest wogole noc.... irytuje mnie to ze ciagle slace swieci... niektore lokacje moglby byc naprawde ladne o zmroku...

Zreszta zaczelo mi przeszkadzac w GW strasznie duzo rzeczy... ;f....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dev-----> zmień już podpis może :P
Fran-----> hehe no to też noszę focus, a nawet o tym nie wiem. Mój też jest śmieszny, wygląda jak... jak... nie wiem jak co ale śmiesznie ;]
A na tych charrów to się właśnie sadzę, tylko na razie muszę koło gór jakiś quest wykonać i pozbierać skille mesmera. Czy na moim etapie można wynajać hencha? Bo wolę komputerowego idiotę niż realnego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 20:28, Night Elf napisał:

Mnie GW zaczelo strasznie nudzic... czy w GW jest wogole noc.... irytuje mnie to ze ciagle
slace swieci... niektore lokacje moglby byc naprawde ladne o zmroku...

Zreszta zaczelo mi przeszkadzac w GW strasznie duzo rzeczy... ;f....


W GW nocy jeszcze nie ma, ale już została zapowiedziana. Pojawi sie w Chapter 2 lub w updacie tuż przed dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 20:34, graczomaniak napisał:

A dodatek ma byc platny???? :)


Tak, pewnie będzie kosztował drugie tyle co gra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... male dododatki maja byc bezplatne, lecz co jakis czas maja sie pojawic wieksze dodatki, za ktore przyjdzie nam zaplacic, choc pewnie osoby, ktore go nie kupia takze beda mogly sobie pograc, lecz zostana pozbawione dodatkowych profitow. Platny Dodatek ma dodac 2 klasy w tym Assassina [drugiej nie pamientam, ale Assassina nie moge sie doczekac... moze nabiore checi do gry]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No za gre bedzie trzeba zapłacic, ale to nie beda wyrzucone pieniadze mi chodziło o abonament, ale napewno nie wprowadza chociaz jeszcze wszystko mozliwe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować