Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Piąte urodziny gram.pl

318 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2010 o 11:50, Lillith napisał:

A tak btw torcik już idzie ^^

Komentarz w obrazku.

Dziękuję również za wszystkie życzenia nam złożone. Samemu życzę pracownikom serwisu, aby opieka nad nim sprawiała jak najwięcej radości ;]

Kurczę, już ponad rok mojego moderowania... czas rzeczywiście płynie coraz szybciej :P

20101006140054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urodziny, urodzinami ale przez tą stopkę co umieściliście tam reklamę GSy się spieprzyły i wszystko przesunęło się w dół - przynajmniej w Operze, bo na FF działa normalnie. Oby to tylko nie oznaczało, że Opera po raz kolejny nie jest kompatybilna z gram.pl

Wszystkiego najlepszego!

20101006142728

20101006142749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez żartów, serwis wystartował 5 lat temu? A pamiętam jakby to było wczoraj. No, może przedwczoraj. :)
Zamiast bezużytecznych życzeń - porady i spostrzeżenia. Zakasać rękawy, wywalić Lucka, skonkretyzować się z podcastami, przede wszystkim dodać 1-2 osoby, najlepiej Zaitseva, jeśli ma tak gadane, jak pisane. Unormalnić oceny, bo są niekiedy z kosmosu.
Poza tym z rzetelnością i czasem publikacji newsów jest lepiej niż na początku roku. Komentarze jak zwykle to czyste legowisko trolli, ale na to nic nie poradzicie, dopóki nie wprowadzi się testów IQ i weryfikacji wieku przy rejestracji. :P
To tyle co mi przyszło do głowy na poczekaniu. Aha, no i 100 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O pepe. to już 5 lat ? :D. Ja sam tu juz ze 2 moze 3 jestem. To nic innego nie pozostaje jak tylko życzyć wszystkiego najlepszego naj naj naj. i oby tak przez następne 5 do 20 lat ;D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 lat!!!
Pamietam jak 5 lat temu zwolniłem się ze szkoły aby zobaczyć otwarcie gram.pl. Byłem wtedy jednym z pierwszych którzy dodali komentarz na forum (chyba jakos 3 osoba i to w dodatku z wielkim babolem) hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zycze Wam tego samego co pozostali wyzej i nizej :)
Zarejestrowalem sie tutaj z ~ 5 lat temu, ale na forum jestem ~ 3,5 roku ;)

Zatem powodzenia w sukcesywnym ulepszaniu gram.pl i zdobywaniu kolejnych uzytkownikow ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować