Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2006 o 14:26, Markus89 napisał:

Podczas jednej wymiany poglądów z bossem CDP wyszło na jaw, że on nic nie wie na temat upadku
XG. Nie wiem czy krył migema, ale może tylko trzymają nas w niepewności... ;]


Może szykują jakieś odświeżenie serii od nowego roku. Coś w rodzaju eXtra Gra Next ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2006 o 15:00, Klimos napisał:

Może szykują jakieś odświeżenie serii od nowego roku. Coś w rodzaju eXtra Gra Next ;)


Było by ciekawie -Instrukcja papierowa :) pudełko BOX :) ale tak na serio to albo EG upadła na zawsze albo zostanie wznowiona na jakeś współpracy z atari...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 14:51, Hansin napisał:

To teraz ja powiem co bym chciał od extra klasyki: Silent hill Pierwsza i druga cześć!!!


W sumie to niemożliwe jest umieszczenie części pierwszej, a to dlatego, że nie doczekała się konwersji na PC-ty. ;-)

Mam nadzieję, że eXtra Gra powróci z nowym rokiem, z czymś, co nas zaskoczy. Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 15:00, Klimos napisał:

Może szykują jakieś odświeżenie serii od nowego roku. Coś w rodzaju eXtra Gra Next ;)


Oby. Może by tak SWAT 4 w nowym numerze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 18:03, sinir napisał:

moze.... ojciec chrzestny! tak.... to bym napewno kupil.


Pojawi się w Classicu EA - dystrybutora gry za 49,99zł. Jak możesz to pomyśl jaki dystrybutor wydaje daną grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 18:15, sinir napisał:

no to moze.... nie wiem czy ktos juz tego nie zajal.... call of duty


Napisałem Ci wyraźnie - Jak możesz to pomyśl jaki dystrybutor wydaje daną grę... - Call of Duty jest wydawane przez LEM.

PS: Na stronie głównej gram.pl po prawej stronie (nieco trzeba zjechać) masz katalog - popatrz na tamte tytuły i wtedy napisz posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzenia niektóre się spełniają. Te na pewno nie, z jednego zasadniczego powodu, Obliviona wydaje Cenega... Czy naprawde ludzie nie potraficie sprawdzić najpierw wydawcy gry? Potem przychodza tacy i "nie lubie Cenegi bo CDP ma lepsze gry" a w ich mniemaniu kazda gre wydaje CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam chcial bym zeby w extra klasyce byl... Prince Of Persia Dwa Trony... Gothic 2 Noc Kruka i King Kong....
a cena mogla by byc troche podwyzszona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 18:58, A'Drain napisał:

ja tam chcial bym zeby w extra klasyce byl... Prince Of Persia Dwa Trony... Gothic 2 Noc Kruka
i King Kong....
a cena mogla by byc troche podwyzszona....


Patrz wyżej (zarówno mój post jak i Mistic).

Ludzie czy tak naprawdę ciężko sprawdzić jakie gry sprzedaje CDP? Z tego co wymieniałeś to trafiłeś tylko Gothic 2 Noc Kruka, która na 100% nie pojawi się w XG - pisał o tym migem - osoba odpowiedzialna za eXtra Grę.

Pozostałe z wymienionych przez Ciebie gier wydaje Cenega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dwie osoby powtórzyły, że w Polsce nie mamy tylko jednego wydawcy tylko wielu. Po za tym dwie gry, które wymieniłeś inny wydawca wydaje. Ale Gothic 2 Noc kruka by sie przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 19:02, Cezar14 napisał:

Co do Obliwiona to jaa napisałem tylko że jakby były w cenie19,99. Ma bardzo dużo błędów
więc na inną cene nie zasługuje...


O Gothic 3 można napisać to samo...

PS: Obliviona wydaje Cenega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie ma chyba takiej gry która jest doskonała;))) A co do Obliwiona to gra jest trochę monotonna...
Cały czas prawie te same bramy(portale) labirynty...już gothic3 jest lepszy naweti wymagania też ma lepsze;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować