Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Tu link że Ubisoft jest wydawca http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15786
Pisze jak byk że ubi to wydawca a Valve Software producent . Ok ale jak będzie wydana gra a płycie to wtedy z botami pogram .A to że ma wyjść pudełkowa wersja to stad ze niektórzy domagali się by wyszła jako pudełkowa wersja lub do kupienia przez stema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdy będzie pudełkowa, to steam będzie potrzebny do odpalenia jej, a gry z botami nadal będą hostowane na serverach valve, więc nadal potrzebne jest stałe łącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 13:56, Wielki_Bubba napisał:

wewnętrzny sklep.

Taki sam jak w LoL, czy bardziej podobny do tego z TF2 ?

btw to dota2 ma nie być darmowa ;o? jeśli nawet to i tak ja kupie przez steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma wyjść jak będzie 105 postaci i ponoć w czerwcu. Szkoda że żadne nasze media z gazetami nie przeprowadza wywiadu ze samym Valve na ten temat ( Czy będzie pudełkowa wersja gry czy nie. ) Szczerze to wolał bym mieć pudełkowa wersie z instrukcja . Wiec zobaczymy jak to będzie jak będzie premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 14:32, In_The_End napisał:

> wewnętrzny sklep.
Taki sam jak w LoL, czy bardziej podobny do tego z TF2 ?

btw to dota2 ma nie być darmowa ;o? jeśli nawet to i tak ja kupie przez steam.

Podobno w grze jest ukrytych parę skinów postaci więc może a tym będą zarabiać, możliwe ze wprowadzą coś na kształt konta premium za 5 euro z tf2.
@up
Jesteś trochę do tyłu z newsami, gra ma wyjść jak najszybciej, a kolejne postacie będą wprowadzane w krótkich odstępach. Co do instrukcji, chyba nie miałeś żadnej gry od valve w boxie? Instrukcja od Valve to nic innego jak mała karteczka z kodem na steam i rozpisem klawiszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2012 o 14:42, DarkWolf_PL napisał:

Jesteś trochę do tyłu z newsami, gra ma wyjść jak najszybciej, a kolejne postacie będą
wprowadzane w krótkich odstępach. Co do instrukcji, chyba nie miałeś żadnej gry od valve
w boxie? Instrukcja od Valve to nic innego jak mała karteczka z kodem na steam i rozpisem
klawiszy.


Było coś ogłoszone że beta testerzy coś dostaną?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko przez stema calla i werhamera 2. Ale i tak mam wielkie nadzieje że będzie pudełkowa wersja gry. Ale wiem że jest coś takiego w stemie jak danie żeby grać oflaine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie powinien być przeprowadzony na ten temat z Valve wywiad i tyle. Ale to musi być jakaś wysoko ceniona np gazeta z grami. I samo Valve by odpowiedziało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś innego na myśli. Konto premium w TF2 weszło jak gra przeszła na wersję darmową.
Ciekawy byłem, czy jak w tf2 będziemy znajdywać części ubrań naszych bohaterów lub skiny broni etc.
Byłoby baaardzo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w cd action pisali że nie została jeszcze ujawniona czy dota2 będzie darmowa. Ale mi wydaje się z i będę czy mal się tego ze gra pedzie miała wersie pudełkowa za mała kasę lub na stemie. Bo to dziwne ze na encyklopedii gier (Gry online) pisze ze Ubisoft wyda ta grę. Dota 2 ma mieć jakieś bajery, te skórki dla postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale też target jest inny. W docie nie będzie tylu graczy z prostego powodu. Jest ona zwyczajnie dużo trudniejsza od lola, a gry żeby były popularne muszą być casualowe. Chociaż mi to ryba czy będzie płatna czy darmowa, jedyne co mi do szczęścia potrzebne to odblokowane wszystkie postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy wy w swojej bibliotece macie Dota 2 BETA czy tylko Dota 2
Ponieważ ja mam Dota 2 bez BETA tak więc nie wiem czy to się różni od bety? ponieważ "dostałem" ją w holiday sale przez craft z węgielków.
I nie wiem czy bedę miał "pełną wersję" jeżeli gra nie będzie F2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 21:57, Redjevel napisał:

Mam takie pytanie, czy wy w swojej bibliotece macie Dota 2 BETA czy tylko Dota 2
Ponieważ ja mam Dota 2 bez BETA tak więc nie wiem czy to się różni od bety? ponieważ
"dostałem" ją w holiday sale przez craft z węgielków.
I nie wiem czy bedę miał "pełną wersję" jeżeli gra nie będzie F2P.

Dota 2 i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej masz bete. Bo beta gry się jeszcze nie skończyła I gra będzie darmowa ale i wyjdzie też wersja pudełkowa, za która jest odpowiedzialny Ubisoft. Jak by tak nie było to by nie pisało na encyklopedia gier. Zamiast tego pisało by że wydawca i producentem jest Valve . A nie wydawca Ubisoft a producent Valve.. Nie jak najszybciej tylko jak będzie 105 postaci , a dopiero jest większa polowa. Wiec tak będzie w czerwcu. Bo to nie proste zrobić tyle postaci jak się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 15:40, Tobi88Pl napisał:

Dalej masz bete. Bo beta gry się jeszcze nie skończyła I gra będzie darmowa ale i wyjdzie
też wersja pudełkowa, za która jest odpowiedzialny Ubisoft. Jak by tak nie było to by
nie pisało na encyklopedia gier. Zamiast tego pisało by że wydawca i producentem jest
Valve . A nie wydawca Ubisoft a producent Valve.. Nie jak najszybciej tylko jak będzie
105 postaci , a dopiero jest większa polowa. Wiec tak będzie w czerwcu. Bo to nie proste
zrobić tyle postaci jak się wydaje.

Nie opieraj się na golu, często wprowadzają w błąd. Ale ubisoft i valve jest to dość dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 19:08, zerohunter napisał:

Ktoś grał w LoLa i tą DOTĘ, żeby mógł mi porównać czym się te gry różnią?

Tak na szybko co mi się nasuwa na myśl:
- większa bardziej rozbudowana mapa
- dużo więcej itemów
- 3 rodzaje sklepów posiadających różne przedmioty
- runy zamiast buff''ów
- unikalne skille bohaterów
- brak darmowego teleportu do bazy
- większa moc skilli, dłuższe cc, stuny itp
- creepy mogą cie z łatwością pozbawić dużej ilości hp
- tracisz część złota gdy zginiesz
- trudny start dla newbie
- o wiele trudniejszy last hit creep''ów
- moim zdaniem lepsza grafika
- wiele udogodnień np. możliwość stworzenia własnego rekomendowanego buildu
- pory dnia (dzień i noc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować