Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Parę razy mi się zdarzyło że grałem z osobami które nie powinny wcale grac w Dote.Początek gry 2 minuty minęły i first blood , potem minuta i znów zgon i tak cały czas. A najgorsze to że Trax O_O , bo taka postać miał ten koleś Albo inny przypadek koleś ginie znów co chwile i potem siedzi na Afk , zamiast wyjść albo wo gule nie grac w grę żeby innym nie psuć zabawy to siedzi i łazi w kuło pisząc gg. Marnują tylko keya ,zamiast niego pograł by inna osoba co umie grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem z grą, że zawsze na pocątku meczy dostaję 2 razy dosconnecta z serwera. Raz po 2-5 minutach, i gdy znowu wejdę do gry dostaję następnego. DObija mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 14:04, Phelela napisał:

> > Mam pytanie do graczy i do administracji . Czy posiadacie jakies beta keye
poluje
> na
> > nie już długo czasu i nic nie moge zdobyć czy gram.pl coś posiada na stanie
albo
> ktokolwiek
> > z użytkowników ? :)
>
> Napisz o bete do steam keya raczej za darmo nikt Ci nie da bo dosc drogi na steam
trade
> jest.
Nie można sie wymienić przez steam trade dotą 2 takze jak ktoś to oferuje to jest zwykłym
oszustem , czytalem ze steam zablokowało taką możliwosc jedyne co to jak wygrałes keya
to mogłes otrzymac 2 dodatkowe na maila i tak sie podzielic :)


Nie jest oszustem co to co jego może wymienić itemy za TF2 :) nikt tu nie mówi o pieniądzach, jego gift jego decyzja. To troche wymienianie czegoś co nie istnieje na coś co też nie istnieje :) a ludzie chętnie płacą za gitf do bety po 40 $ ~ true story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem zaproszenie do bety i już pobieram. Szykujcie się więc na dołączenie kolejnego nowicjusza. Tak na pierwszy rzut oka, to duże są różnice w stosunku do DotA z Warcraft 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nie będziesz miał problemów z ściągnięciem :D.
Na dwóch kompach sciągnąłem na obydwu utkneło na 95% procentach xD, i nie zabardzo wiem co zrobić :P
Ogólnie to chyba największe różnice to w grafice, a rozgrywka taka sama jak w docie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 11:54, damlon napisał:

Właśnie dostałem zaproszenie do bety i już pobieram. Szykujcie się więc na dołączenie
kolejnego nowicjusza. Tak na pierwszy rzut oka, to duże są różnice w stosunku do DotA
z Warcraft 3?

Nie za duże, poczujesz się jak w domu, tylko od razu przygotuj się na totalnie bezużyteczną społeczność składającą się z : ruskich (w każdej grze must be one), leaverów, feederów , oraz first blood w pierwszej minucie na twoim teamie :? Mamy swój chat channel ( gram.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 11:54, damlon napisał:

Właśnie dostałem zaproszenie do bety i już pobieram. Szykujcie się więc na dołączenie
kolejnego nowicjusza. Tak na pierwszy rzut oka, to duże są różnice w stosunku do DotA
z Warcraft 3?


Masz może wolnego invita? Jeśli tak to chętnie przyjmę no i ofc możemy razem pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety na chatcie gram.pl wieje pustką, a nawet jak ktoś się na nim pojawi to cisza grobowa...

@damlon
Masz może extra zaproszenia? Pilnie potrzebuje jednego dla kolegi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam dla kolegi mogłeś mówić że dla siebie , kolega niech konto na gram.pl zakłada :D Ogólnie wszyscy chcą zaproszenia do doty (w tym i ja poluje xD), takie pytanie wygrałeś keya na pd.eu czy od steam dostałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiam przed chwilą Steama w celu usunięcia pewnej gry, patrzę, a tu niespodziewanie na moim koncie pojawiła się DOTA 2. Żadnej informacji od Valve że coś takiego dostałem, po prostu się pojawiło. Zaproszenie do bety dostałem od samego steama.

edit./ Jest mail od Steama. Przyszedł dwa dni temu, że DOTA 2 już jest na moim koncie. O_o A ja właśnie od dwóch dni nie uruchamiałem Steama. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę zaprosić kogoś do bety DOTA 2? Wszędzie szukam tej opcji, ale nie mogę znaleźć. Gdzie ona jest, zakładając że nadal można zapraszać? Nie śledzę na bieżąco newsów z tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 22:27, Kraju napisał:

Jak mogę zaprosić kogoś do bety DOTA 2? Wszędzie szukam tej opcji, ale nie mogę znaleźć.
Gdzie ona jest, zakładając że nadal można zapraszać? Nie śledzę na bieżąco newsów z tej
gry.


w Steamie:
Zakładka Gry ->Zarządzaj prezentami i kluczami tymczasowymi... Tam powinienes miec swoje extra klucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją kopie DOTA2 mam gdzieś tak od grudnia, ale dopiero od niedawna zacząłem w nią grać. Wcześniej nie grałem w żadne gry tego typu. Trochę zaczęło mnie denerwować jak ludzie wychodzą z gry lub siedzą na respie i nic nie robią. Może byśmy się tak w weekend zebrali w 5 osób i razem pograli ogarniętym teamem, ustalili kto kim będzie grał itp.
Ja mógłbym zagrać w sobote i niedziele ok godziny 15, najczęściej gram Witch Doctorem, Night Stalkerem i ewentulanie Spirit Breakerem.
Jeśli chcielibyście się umówić na jakieś spotkanie to piszcie tutaj kiedy wam pasuje i jakimi postaciami najchętniej gracie.
Mój steam:
http://steamcommunity.com/id/_Archi_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 22:41, Kraju napisał:

Dzięki za pomoc. Kluczy w ekwipunku nie ma, więc najwidoczniej już nie wysyłają zaproszeń.

Buu to już nie da się spieniężać dodatkowych kluczy na ebayu :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 23:49, Budo napisał:

> Blizzard czepia się nazwy dota tu poczytajcie sobie o tym
> http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=65940

Trochę późno się obudzili co nie? Ciekawe co z tego wyjdzie.

Acti ma świetnych prawników i to na ich grze został wydany mod, natomiast Valve ma IceFroga głównego współtwórce DOTA, reasumując ciężko powiedzieć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 18:18, Tobi88Pl napisał:

Blizzard czepia się nazwy dota tu poczytajcie sobie o tym
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=65940

Co za bełkot. Przecież to, że ktoś stworzył moda do Warcrafta nie znaczy, że Blizz ma prawa do jego tytułu. Zresztą Dotę 2 tworzy IceFrog, a to chyba on ma najwięcej do powiedzenia w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować