Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2012 o 19:37, DarkWolf_PL napisał:

>


Dodałbym brak opcji surrender w związku z czym średni czas meczu to 50-60 min, w lolu średnio jest to 30-40 min, a bardzo często 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 19:47, Ecko09 napisał:

> >

Dodałbym brak opcji surrender w związku z czym średni czas meczu to 50-60 min, w lolu
średnio jest to 30-40 min, a bardzo często 20 min.

Ważna uwaga, a właśnie ecko masz dote 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten invoker cieżki ale dający mase frajdy normalnie jak mag z Magicki ;]. Tego mi brakuje w lolu każdy champ ma zupełnie inna mechanikę a nie jak tam skill nowej postaci to taki troche tego champa ze szczypta drugiego a tu nowy bohater nowe wyzwanie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, w jaki sposób mógłbym zdobyć klucz? Ankiete wypełniłem już kupe czasu temu i nic. Miałem przyjemność grać mase czasu w DotA i jestem po prostu ciekaw jak to się ma teraz, tzn. jak jest w najnowszym dziele Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 11:23, Infes napisał:

Ktoś wie, w jaki sposób mógłbym zdobyć klucz? Ankiete wypełniłem już kupe czasu temu
i nic. Miałem przyjemność grać mase czasu w DotA i jestem po prostu ciekaw jak to się
ma teraz, tzn. jak jest w najnowszym dziele Valve.

Na niektórych stronach są losowania, ale chętnych jest za dużo by mieć nawet nadzieje na wygraną XD. Możesz kupić ale to chyba głupota dawać 40 zeta na allegro za dostęp do bety, ostatnią drogą jest wymiana na forum steama za gift game pokroju Dead island.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest odpowiedz do Infes.To fakt kupować bete gry to głupie, lepiej spróbować wylosować klucz. Trochę męki ale się opłaca, to będziesz miał gwarantowane :) . Ale za to finalną wersie gry na pewno warto zainwestować każde pieniądze. Gra jest rozbudowana ,mecze trwają przeważnie godzinę, będzie mase rożnych postaci , wiele strateg i przedmiotów, grafikę a przede wszystkim jest grywalna i wciąga na całego xD.Wiec nie podawaj się i próbuj dale za którymś razem ci się uda XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś powątpiewam w moje szczęście i wygranie klucz''a. No nic... Może ktoś się zlituje z gramowiczów i będzie mieć do wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 20:20, Ecko09 napisał:

Jak wygląda meta u prosów obecnie?


Rzecz w tym, że nie ma określonych team compów. Często są gry bez żadnego hard carry, mogą być pusher teamy. To wszystko zależy od ich inwencji. Aczkolwiek z takich op picków, które są first pick/ban to są AM, WR, Furion i Balanar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 20:20, Ecko09 napisał:

Jak wygląda meta u prosów obecnie?


Dota2 nie ma jasno określinej mety
Dual lejn, tri lejn, dual mid są na porządku dziennym. Czesto się zdarza że są 3 solo lejny a dwaj pozostali gracze poprostu roaminguja. Wszystko zależy od strategi druzyny ;)
Picki i bany jest natomias latwiej przewidziec bo w wiekszosci meczy pierwsze 2 bany sa podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 18:44, Tobi88Pl napisał:

Ponoć można zgrywać swoje mecze na dysk i oglądać potem powtórki. Oglądać wiem jak. Ale
jak je zgrać?


steamapps/common/dota 2 beta/dota/replays

Po ściągnięciu ich z servera masz je tam automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować