Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dodam tylko, że statystyki można mieć co prawda po 200, ale nie opłaca się, bo wtedy występują różne dziwne błędy i zamiast mieć modyfikator z siły +95, masz -95 i udźwig ujemny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy również:) Co do kociołka to niestety nie pamiętam. Miecz dla ducha znajduje się w jednym z mniejszych pomieszczeń na samym końcu krypty. O ile mnie pamięć nie myli w jakimś zamkniętym sarkofagu, do którego trzeba się włamać lub go rozwalić. Poszukaj dobrze na pewno znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem grać niedawno właśnie w Neverwinter Nights... super gierka. Jestem dopiero w pierwszym rozdziale. W dodatki nie grałem jeszcze. Naprawdę polecam wszystkim tą gierkę... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak ROBAT zaczełem grać niedawno, dokładnie wczoraj :P
I można powiedzieć że się zakochałem w tej grze :) Jestem w mniej więcej połowie pierwszego rozdziału i muszę przyznać że już było w miare trudno w niektórych walkach (np. z monstrualnie duzym pająkiem czy Callickiem) Gra jest COOL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zainstalować patch do podstawki, 1.68 critical rebulid?

Gdy próbuję rozpakowac plik wyskakuje jakiś błąd i "jeżeli pobrałeś ten plik, spróbuj pobrać jeszcze raz",
a gdy umieszczam to w folderze z grą i daję aktualizacje, to go nie widzi.

Prosze o szybką odp.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam taki problemz nwn1
gram po raz klejny, i jestem w Luskan, mam wejść do wierzy magów
zapisałem sobie stan gry, poszedłem do pracy
po powrocie spróbowałem wczytać i nic ;/
niby pasek ładowania idzie do końca, ale stoi tak z minute i gra się wywala ;/
spatchowana do najnowszej wersji oczywiście
czy da się coś z tym zrobić, czy muszę przechodzić Luskan od początku wczytjąc z autosave?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 07:42, wonski85 napisał:

...
zapisałem sobie stan gry, poszedłem do pracy
po powrocie spróbowałem wczytać i nic ;/
niby pasek ładowania idzie do końca, ...

Proponuję zdefragmentować dysk twardy na którym masz save z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 09:56, jadam napisał:

> ...
> zapisałem sobie stan gry, poszedłem do pracy
> po powrocie spróbowałem wczytać i nic ;/
> niby pasek ładowania idzie do końca, ...
Proponuję zdefragmentować dysk twardy na którym masz save z gry.


ext3 nie trzeba defragmentować ;]
może jest jakiś inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. W czasie questu "Wyzwanie Mutamina" nie zabrałem z podziemi topora dla Daelana. Wygrałem zawody i teraz nie mogę powrócić do tego miejsca. Tego przedmiotu nie ma w kadzi w świątyni Tyra i nie za bardzo wiem, jak go odzyskać. Może ktoś wie, jak przywołać go z a pomocą konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 07:42, wonski85 napisał:

witam
mam taki problemz nwn1
gram po raz klejny, i jestem w Luskan, mam wejść do wierzy magów
zapisałem sobie stan gry, poszedłem do pracy
po powrocie spróbowałem wczytać i nic ;/
niby pasek ładowania idzie do końca, ale stoi tak z minute i gra się wywala ;/
spatchowana do najnowszej wersji oczywiście
czy da się coś z tym zrobić, czy muszę przechodzić Luskan od początku wczytjąc z autosave?


Osobicie proponuje Ci wczytać autosave. Jeśli coś sie z save''em niedobrego dzieje to raczej nie można z tym zrobić wielu rzeczy. Wydaje mi sie, że szybciej przejdziesz Luskan ponownie, niż zlikwidujesz problem z wczytywaniem, o ile wogóle uda Ci sie go zlikwidować.
Pociesz sie tym, że Luskan jest stosunkowo krótkie gdy przechodzi sie przez ten etap po raz 2. Pomyśl co by było, gdybyś miał taką sytuacje w finale 1 rozdziału, a nie miałbyś autosave''ów.... - tragedia!

Pozdrawiam i życze miłej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:12, Rafal G napisał:

Tutaj masz dokładnie opisane jak instalować ściągnięte poprawki:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=37&p=238
Wspomniana poprawka do do programu aktualizującego jest tutaj: ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights/inne/neverwinter_nights_pl_updater_123.zip



Robię dokładnie tak jak jest tam pokazane, a aktualizator nie wykrywa łatki critical rebulid 1.68.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 12:02, Pan Zbrodni napisał:

Mam pewien problem. W czasie questu "Wyzwanie Mutamina" nie zabrałem z podziemi topora dla
Daelana. Wygrałem zawody i teraz nie mogę powrócić do tego miejsca. Tego przedmiotu nie ma
w kadzi w świątyni Tyra i nie za bardzo wiem, jak go odzyskać. Może ktoś wie, jak przywołać
go z a pomocą konsoli?


Jeśli WOGÓLE nie podniosłeś owego toporu, to nie może on pojawić sie w Kadzi Wróżebej (czy jak to sie nazywa...). W owym "akwarium" pojawiają sie tylko przedmioty, które twoja postać wzięła i wyrzuciła bądź zginęła (musza to być przedmioty ważne dla fabuły gry). Co do śmierci to nie mam pojęcia o co w tym chodzi, bo bądź co bądź często podczas gry nie ginąłem, ale zawsze po odrodzeniu sie miałem przy sobie wszystkie moje rzeczy poza pewną częścią złota i doświadczenia, które niestety maleją gdy korzystamy z opcji "Odrodzenie". Podkreślam, że moge sie mylić co do Kadzi Wróżebnej, bo rzadko miałem z nią do czynienia. Mam jednak nadzieje, że tak nie jest.

Nie pomogę Ci jednak w zakresie przywoływania rzeczy za pomocą konsoli, bo nie mam o tym zielonego pojęcia.

Może poprostu wczytaj jakiś save z momentu, podczas którego byłeś w podziemiach mutamina lub jeszcze przed nimi. Troche będziesz musiał ponownie przejść, ale gdy zna sie drogę, podróż przez podziemia jest banalna. Jeśli takowego nie masz, to sprawa jest z góry przegrana (moim zdaniem). Przynajmniej jeśli chcesz grać uczciwie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 12:16, Blaszy napisał:

> Tutaj masz dokładnie opisane jak instalować ściągnięte poprawki:
> http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=37&p=238
> Wspomniana poprawka do do programu aktualizującego jest tutaj: ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights/inne/neverwinter_nights_pl_updater_123.zip



Robię dokładnie tak jak jest tam pokazane, a aktualizator nie wykrywa łatki critical rebulid
1.68.....



E, hm, no bo Critical Rebuild, o ile się nie myle, to po prostu instaler :). Włączasz go normalnie i samo Ci się instaluje, a nie przez żadnego updater''a :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie.
Co trzeba zrobić, że nauczyć się kupionej mapy ?
Tak żeby jak wejdę do jakiegoś miasta którego mapę mam kupioną, żeby po naciśnieciu "M" wyskoczyła mi mapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 13:53, Prince07 napisał:

Ja mam pytanie. Co trzeba zrobić, że nauczyć się kupionej mapy ?

Kompletnie nic: po kupieniu mapy i wejściu z nią do obszary twoja minimapa będzie od razu wypełniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - skąd mógłbym się dowiedzieć, czy Bioware planuje wydanie kolejnego zbioru modów (jak "Kingmaker")? Bo pytałem na forum ze strony bioware.com, ale tamtejszy temat jest nieco "zakurzony" i nikt nie odpowiedział. A może coś wiecie o planach Bioware?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:40, Araziel77 napisał:

Mam pytanie - skąd mógłbym się dowiedzieć, czy Bioware planuje wydanie kolejnego zbioru modów
(jak "Kingmaker")? Bo pytałem na forum ze strony bioware.com, ale tamtejszy temat jest nieco
"zakurzony" i nikt nie odpowiedział. A może coś wiecie o planach Bioware?


Biorąc pod uwagę, że jest już dawno NWN2, to możliwość wydania modułów (nie modów;)) jest raczej mało prawdopodobne. Zwyczajnie by się to nie opłaciło. Ale jeśli poszukasz, znajdziesz sporo bezpłatnych, a całkiem ciekawych modułów. Jak również płatnych, ale nieoficjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oplaca się kupic neverwinter tylko i wylacznie dla tryby kampani dla pojedynczego gracza? Bardzo podobal misię Baldur a z tego co slyszalem co nie dorasta do Baldura. Fajna jest fabula? W maire nieliniowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 12:37, cdbimbrownik napisał:

Fajna jest fabula? W maire nieliniowa?

Fabuła średnia. Gra liniowa do bólu :) Ale i tak warto zagrać, bo gierka jest bardzo tania, a w końcu to dziecko BioWare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować