Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2008 o 16:58, Michal 1232 napisał:

Ok dzieki. Strasznie mi głupio bo to takie noobowe pytanie było :(


zdarza się i tetrykom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie. Mam zainstalowane (wszystkie w pierwotnej wersji kupione w gry w dniu premierr) NWN + dodatki.
Aktualizacja nie działa bo nie działa no więc chcę ściagnąć patch. Tylko który? oO
Przy aktualizacji widnieje: Twoja wersja gry: 1.62.8047 Polish
Od razu instalowałem wszystkei dodatki bez żadnych update''ów.
Który patch powinienem ściągnąć?

ściągam Neverwinter Nights, Patch 1.62 » 1.68 z gram.pl, nie wiem czy to dobre rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 14:04, Bart_GT napisał:

A teraz pytanie. Mam zainstalowane (wszystkie w pierwotnej wersji kupione w gry w dniu
premierr) NWN + dodatki.
Aktualizacja nie działa bo nie działa no więc chcę ściagnąć patch. Tylko który? oO
Przy aktualizacji widnieje: Twoja wersja gry: 1.62.8047 Polish
Od razu instalowałem wszystkei dodatki bez żadnych update''ów.
Który patch powinienem ściągnąć?


Z nazewnictwem patchy do NWN jest rzeczywiście trochę nakopane. Działa to tak, że gra występuje niejako w trzech wersjach: podstawowej (samo NWN), podstawowej + SoU, oraz podstawowej +SoU (opcjonalnie) + HotU. Każdy kolejny dodatek rozszerzał zawartość więc decyduje ich obecność. Jeśli masz wszystko to szukasz patchy dla NWN:HotU bo Hordes rozszerzyło grę do swojej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Diamentowej Edycji masz wsystkie dodatki plus mod Kingmaker. Nie wiem kto powiedział o demach... I do tego Poradnik masz (jak w większości gier z platynki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 18:03, Bart_GT napisał:

No właśnie... tamten 300 megowy patch... jest tylko do podstawowej wersji ;) szukam dalej.

Jako, że serwery gram.pl działają niestety różnie:
1. Critical Rebuild 1.68 - Patch edycji diamentowej. Wystarczy rozpakować i uruchomić plik exe: http://rapidshare.com/files/14770973/neverwinter_nights_hordes_of_the_underdark_pl_patch_168.zip
2. Critical Rebuild 1.69 - Uruchamiany jak 1.68. Dodaje parę balansujących rzeczy oraz nową klasę, która bez koni jest bezużyteczna, a takowych w kampanii nie uświadczysz. Wymagany do gry po necie http://nwvault.ign.com/View.php?view=Other.Detail&id=1329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2008 o 14:04, Bart_GT napisał:

Aktualizacja nie działa bo nie działa no więc chcę ściagnąć patch. Tylko który? oO
Przy aktualizacji widnieje: Twoja wersja gry: 1.62.8047 Polish

>

Polecam poczytać o łataniu:
http://gry1.wp.pl/iforum/viewtopic.php?t=28854

Kolekcja linków do łat: http://gry1.wp.pl/iforum/viewtopic.php?t=29846

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie poradziłem (patch do 1.68 o wadze 80mb) ale dzięki za pomoc ;)
Niestety patch usunął mi quicksave''a i rozwalił polskie znaki w grze...
Takie moje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące dodatku Hordes of the Underdark. Jestem na Wyspie Twórcy w sanktuarium, (rozdział 2) gdzie spotykam strażnika, który żąda aby podać mu hasło, jeśli chcę przejść dalej (w przeciwnym razie rzucają się na mnie dwa mithralowe golemy, które raczej nie ma szans się pokonać). Gdzie można się dowiedzieć, o jakie to hasło chodzi, żeby mnie przepuścił, bo na poprzednich poziomach tego podziemia nigdzie takowej informacji nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy schodzisz z wyższego poziomu ruin na niższy poziom masz na północ drogę prowadzącą do Aghaaza a na południe do Ferrona- gdy pójdziesz na zachód dojdziesz na końcu korytarza do zamkniętych drzwi-jeżeli masz wystarczająco wysoką zdolność otwierania zamków by je otworzyć znajdziesz tam Gloignara -da ci on zadanie pomocnik Twórcy-by je wykonać wystarczy dać mu Kamień duszy z piedestału obok – on poda ci hasło. Jeżeli nie możesz otworzyć drzwi możesz spróbować obniżyć sobie poziom trudności w opcjach gry na czas trwania walki. Jeżeli nadal będą problemy proponuje korzystać ze zbadanej części mapy (czytaj-wyższy poziom) podczas walki z golemami-walczysz uciekasz, odpoczywasz, walczysz itd.-ewentualnie wszystko pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie na którym nawyższym poziomie da sie ukończyć podstawkę gry? Bo chciałbym zagrać w dodatek Hordes of Underdark i nie wiem jaką ilość expa sobie dodać by mieć ten najwyższy poziom z podstawki bo tam można też przeciez sobie importować postać tylko że ja niedawno kupiłem sobie DE i nie przeszedłem podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 13:42, Thalanthas napisał:

Ja mam pytanie na którym nawyższym poziomie da sie ukończyć podstawkę gry?


Jeśli bez dodatków to na 20.

Dnia 27.12.2008 o 13:42, Thalanthas napisał:

Bo chciałbym
zagrać w dodatek Hordes of Underdark i nie wiem jaką ilość expa sobie dodać by mieć ten
najwyższy poziom z podstawki bo tam można też przeciez sobie importować postać tylko
że ja niedawno kupiłem sobie DE i nie przeszedłem podstawki.


Postać w Hordes nie jest tą samą co w podstawce. Hordes to raczej ciąg dalszy Shadows of Undertide (ale znajomość tego nie jest wcale wymagana). Nie musisz sobie dodawać żadnego ekspa - jeśli stworzysz nową postać w Hordes, dostaniesz na samym początku tyle doświadczenia, żeby awansować na 15 poziom i to spokojnie wystarcza by grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 13:42, Thalanthas napisał:

Ja mam pytanie na którym nawyższym poziomie da sie ukończyć podstawkę gry? Bo chciałbym
zagrać w dodatek Hordes of Underdark i nie wiem jaką ilość expa sobie dodać by mieć ten
najwyższy poziom z podstawki bo tam można też przeciez sobie importować postać tylko
że ja niedawno kupiłem sobie DE i nie przeszedłem podstawki.

HotU automatycznie podwyższy poziom twojej postaci do poziomu 15 ( o ile nie osiągniesz więcej w podstawce ).
Co prawda teoretyczny poziom jaki można uzyskać z podstawki lub SoU to 20, jednak realnie uzyskasz 15-17 level w zależności czy będziesz zaliczał qesty poboczne i czy będziesz korzystał z pomocy najemnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 17:23, Thalanthas napisał:

Którzy waszym zdaniem towarzysze w HotU najbardziej się przydadzą podczas gry? Narazie
mam Deekina i Deelana. A może lepiej tą bardkę?

Ja bym proponował dać sobie z nimi spokój i grać solo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 17:43, sig. napisał:

Ja bym proponował dać sobie z nimi spokój i grać solo.......


Jak bardzo nie lubię towarzyszy w takich grach, to akurat Deekina proponowałbym zostawić. Olać wszystkich pozostałych, bo i tak niewiele wnoszą, ale Deekin ma takie teksty, że zostawiając go sporo się traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 17:43, sig. napisał:

> mam Deekina i Deelana. A może lepiej tą bardkę?
Ja bym proponował dać sobie z nimi spokój i grać solo.......



Dlaczego? Ja gram czarownikiem i lepeij posłać na przód wojownika niż walczyć samemu z hordami wrogów mając mało życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować