Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2009 o 17:48, Kalejdoskop86 napisał:

> Są, tylko na ulicy od tak sobie stać nie będą. Jeden gdzieś głęboko na półwyspie
siedzi,
> drugi w Czarnymstawie, trzzeci w dokach, a czwarty w żebraczym gnieździe.
A jak się wydostać z tej Gildii? Bo Aribeth ciągle mówi, abym wykonał misję, a w całym
budynku słychać odgłosy walki.

A wybiłeś napastników? wróć się do pomieszczeń w których już byłeś......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 18:00, sig. napisał:

A wybiłeś napastników? wróć się do pomieszczeń w których już byłeś......

Pokonałem te gobliny, tych czarowników... i nic już praktycznie nie zostało. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 18:01, Kalejdoskop86 napisał:

> A wybiłeś napastników? wróć się do pomieszczeń w których już byłeś......
Pokonałem te gobliny, tych czarowników... i nic już praktycznie nie zostało. :/

Spoiler

W takim razie idź do drzwi które wcześniej były zamknięte...... są w tym samym korytarzu co się robiło zadania zależne od profesji (jest tam też wejście do pomieszczenia z Airbeth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rozdzielczości 1600x1200 (na takiej gram) gra czasami muli i po boku jest mały ten wybór opcji, np. karta postaci czy mapa. Uruchomiłem mapę i już wyszedłem z Gildii Bohaterów.

btw. ile średnio zajmuje ukończenie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 21:47, Kalejdoskop86 napisał:

Na rozdzielczości 1600x1200 (na takiej gram) gra czasami muli i po boku jest mały ten
wybór opcji, np. karta postaci czy mapa. Uruchomiłem mapę i już wyszedłem z Gildii Bohaterów.

btw. ile średnio zajmuje ukończenie gry?

Na pudełku pisze że 20h, ale to zależy czy robisz zadania poboczne, czy chodzisz solo czy z towarzyszem i od tego kim grasz i od tego czy się gdzieś nie zgubisz. ja grałem dość długo. Nie pamiętam dokładnie ale ze 30h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 21:56, MasterHeroes napisał:

Na pudełku pisze że 20h, ale to zależy czy robisz zadania poboczne, czy chodzisz solo
czy z towarzyszem i od tego kim grasz i od tego czy się gdzieś nie zgubisz. ja grałem
dość długo. Nie pamiętam dokładnie ale ze 30h.

Chodzi mi o takie coś: główny wątek+parę zadań pobocznych. Na pudełku pisze, ze 20h, to fakt, ale ja się pytam, ile by było mniej więcej czasu na przejście podczas przechodzenia głównego wątku i paru questów pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 21:47, Kalejdoskop86 napisał:

btw. ile średnio zajmuje ukończenie gry?


Swego czasu Allor (ten z CD-Action) w recenzji tej gry w Action Plusie (już nieistniejące czasopismo) pisał, że przejście kampanii single player zajmuje jakieś 60 godzin. Sam kilka lat temu NWN grałem/ukończyłem i zrobiłem prawie wszystkie zadania pobocznie i wydaje mi się że coś koło tylu godzin mnie ta gra wyszła. Na pewno jednak warto jej tyle czasu poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 22:23, dave03 napisał:

Swego czasu Allor (ten z CD-Action) w recenzji tej gry w Action Plusie (już nieistniejące
czasopismo) pisał, że przejście kampanii single player zajmuje jakieś 60 godzin. Sam
kilka lat temu NWN grałem/ukończyłem i zrobiłem prawie wszystkie zadania pobocznie i
wydaje mi się że coś koło tylu godzin mnie ta gra wyszła. Na pewno jednak warto jej tyle
czasu poświęcić.

Na pewno, ale u mnie na niższej rozdzielczości wygląda ohydnie, a na 1600x1200 to już za ostro to wygląda (nie jak nowsze gry, że wszystko pięknie, NWN jest za ostre...) i czcionka nadal jest jakaś dziwna. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam NWN, wydanie z ekstraklasyki bez dodatków. Updater pokazuje, że mam wersję 1.67.8093. Jaki patch powinienem zainstalować? Co prawda updater pokazuje, że mam najnowszą wersję ale przy aktualizacji NWN2 było tak samo a były dwa inne patche więc pytam dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 16:59, KrzychoCJ napisał:

Mam NWN, wydanie z ekstraklasyki bez dodatków. Updater pokazuje, że mam wersję 1.67.8093.
Jaki patch powinienem zainstalować? Co prawda updater pokazuje, że mam najnowszą wersję
ale przy aktualizacji NWN2 było tak samo a były dwa inne patche więc pytam dla pewności.

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1875 oficjalny

Patch oficjalny był robiony przez CDP, istnieje też wersja nieoficjalna - ponoć lepsza. Miałem obydwie i mogę śmiało powiedzieć, że przeciętnemu graczowi to który patch zainstaluje zwyczajnie zwisa ;). Obydwa mają bardzo podobną funkcjonalność i nie ma problemu z grą przez internet przy żadnym z nich

Nieoficjalny -> http://nwvault.ign.com/View.php?view=Other.Detail&id=1329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż mam stary zapis gry i chciałem sobie zagrać od początku starą postacią ale nie wiem gdzie wkleić te pliki. Wiadoma sprawa, że sava do takiego folderu. Ale później trzeba było wkleić jeszcze coś do innego tak żeby dana postać pojawiła się w menu wybierania gotowej postaci i właśnie o to chodzi, że nie pamiętam gdzie to było, a napewno już kiedyś mi się udało tak zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wyeksportowałeś ją? potem starczy poszukać plików z identycznych rozszerzeniem, i tam tenże plik przekopiować (ten z wyeksportowaną postacią a nie save-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 21:19, sig. napisał:

a wyeksportowałeś ją? potem starczy poszukać plików z identycznych rozszerzeniem, i tam
tenże plik przekopiować (ten z wyeksportowaną postacią a nie save-a

Już sobie poradziłem. Z sava wystarczy skopiować plik portraits do katalogu portraits, a później player.bik do folderu localvault i działa:) BTW zainstalowałem sterownik 178.24 i podstawka NWN działa chociaż z dodatkami i tak są różne anomalie ale z tym się już pogodziłem, a w zwykłą kampanię mogę zagrać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 15:37, MasterHeroes napisał:

Czy jak zacznę grać w NWN 1.68 i zainstaluję potem CEP 2.1 i patch 1.69 to savy będą
działać normalnie??

Powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na półwyspie niedaleko miejsca gdzie ratujemy kobietę przed więźniami są takie zamknięte na klucz drzwi. Jak je otworzyć i co jest w środku?
Drugie pytanie. Gram wojownikiem (w zasadzie wojowniczką) jaka będzie najlepsza zbroja, miecz i pozostały ekwipunek? Jako broni używam miecza błogosławieństwa gwiazdy dnia, łuku północnego wichru i królewskiego elfów, zbroi ze skóry czerwonego smoka, pasa siły lodowego olbrzyma, płaszczu nimfy +3, skarabeusza ochrony +3, rękawic szermierki, butów gargulca i hełmu diademu z thay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 16:59, KrzychoCJ napisał:

Mam NWN, wydanie z ekstraklasyki bez dodatków. Updater pokazuje, że mam wersję 1.67.8093.
Jaki patch powinienem zainstalować? Co prawda updater pokazuje, że mam najnowszą wersję
ale przy aktualizacji NWN2 było tak samo a były dwa inne patche więc pytam dla pewności.

Też mam to wydanie. Tnie się ta gra (ale jest wspaniała! :] ) i nie wiem, czy to wina tego, że gram w rozdzielczości 1600x1200 i mam Windows Vistę, czy to, że mam nie załataną grę. Tylko co potem z savami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 20:08, Kalejdoskop86 napisał:

> Mam NWN, wydanie z ekstraklasyki bez dodatków. Updater pokazuje, że mam wersję 1.67.8093.

> Jaki patch powinienem zainstalować? Co prawda updater pokazuje, że mam najnowszą
wersję
> ale przy aktualizacji NWN2 było tak samo a były dwa inne patche więc pytam dla pewności.

Też mam to wydanie. Tnie się ta gra (ale jest wspaniała! :] ) i nie wiem, czy to wina
tego, że gram w rozdzielczości 1600x1200 i mam Windows Vistę, czy to, że mam nie załataną
grę. Tylko co potem z savami?

A co ma Windows Vista ??? do ciecia się gry ?? dla mnie kolejny dodatek to bzdura najlepiej jak by zrobili kontynuacje a najlepiej nową serie gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 21:13, mas1213 napisał:

A co ma Windows Vista ??? do ciecia się gry ?? dla mnie kolejny dodatek to bzdura najlepiej
jak by zrobili kontynuacje a najlepiej nową serie gier :)

Nic nie ma, tylko się pytam. Ostatnio się nasłuchałem, wiem, że to nie prawda i np. przejście z Windows 98 na XP takie też było, ale się chciałem po prostu zapytać.
btw. mówiłem o patchu, a nie o dodatku. :P

Tak przy okazji, wybiłem wszystkich zbirów na Półwyspie i żaden nie miał klucza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem natury technicznej w II rozdziale. W domu wiedźmy Setary po wykonaniu questa dostaję klucz. I tu zaczynają się jaja. Mianowicie gdy zapiszę grę i ją wczytam - klucz znika, przez co nie mogę uwolnić druidki Bri. Jeśli z kolei użyję klucza to wykonując zapis gry wychodzi mi do pulpitu i save można wyrzucić do kosza. W związku z tym mam pytanie: czy jest na to jakaś łatka czy mam sobie po prostu podarować wykonywanie tego zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować