Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

/.../

Jak dla mnie SoU się lepiej prezentował... jakiś taki świeższy i bardziej spójny się wydawał. Fabuła to w żadnej części nie powala w sumie, ale w SoU podobał mi się klimat Marchii i potem pustyni i samych ruin. Ciekawsza była część imo. Co do przeciwników- ja miałem zacinkę tylko z Vixthrą i Slaadem Strażnikiem pod koniec, reszta to się sama kładła na ziemię przed moim teamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lame, ja byłem one-man army, a drowka dzielnie backstabowała przeciwników (przy okazji denerwując mnie swoim beznadziejnym AI). największy fun miałem, jak najwięksi wrogowie (chociażby wymieniony przez Ciebie slaad) padali po jednym ciosie (niszczące trafienie krytyczne + półtoraręczniak (krytyk 17-20) + Azra = wielka miłość) ;]
kp 52, 380hp i 2.5kk golda pod koniec gry - przebij to! :P (płakałem jak dziecko, kiedy przygarnąłem Aribeth przed finałową walką i miała ponad 440hp :(((( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 22:44, Azra napisał:

lame, ja byłem one-man army, a drowka dzielnie backstabowała przeciwników (przy okazji
denerwując mnie swoim beznadziejnym AI). największy fun miałem, jak najwięksi wrogowie
(chociażby wymieniony przez Ciebie slaad) padali po jednym ciosie (niszczące trafienie
krytyczne + półtoraręczniak (krytyk 17-20) + Azra = wielka miłość) ;]


Ja tam nie wiem czemu w Slaada w ogóle nie trafiałem. No idea, ale on mi wykańczał team, a ja jego trafić nie mogłem. W końcu go zadźgałem, nie wiem sam co on tam używał.

Dnia 14.06.2009 o 22:44, Azra napisał:

kp 52, 380hp i 2.5kk golda pod koniec gry - przebij to! :P (płakałem jak dziecko, kiedy
przygarnąłem Aribeth przed finałową walką i miała ponad 440hp :(((( )


Ja miałem kp 42, 240 hp i forsy nie pamiętam ile, ale na sporo opcji mi starczyło na koniec, np. imię pana M poznałem i potem go zowniłem jedną linią dialogową ^^
Byłem druidem btw.
W ogole na końcu trochę przez przypadek pograłem i zabiłem parę osób, np Śpiącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2009 o 23:05, Budo napisał:

Ja tam nie wiem czemu w Slaada w ogóle nie trafiałem. No idea, ale on mi wykańczał team,
a ja jego trafić nie mogłem. W końcu go zadźgałem, nie wiem sam co on tam używał.

z tego co pamiętam to byk miał kosmiczną redukcję obrażeń, do czasu niszczącego krytyka go nie zarysowałem nawet ;]

Dnia 14.06.2009 o 23:05, Budo napisał:

Ja miałem kp 42, 240 hp i forsy nie pamiętam ile, ale na sporo opcji mi starczyło na
koniec, np. imię pana M poznałem i potem go zowniłem jedną linią dialogową ^^

same here, zaraz chyba odpalę gierę jeszcze raz i pokonam go tak jak Kord przykazał.

Dnia 14.06.2009 o 23:05, Budo napisał:

W ogole na końcu trochę przez przypadek pograłem i zabiłem parę osób, np Śpiącego.

no to zlamiłeś, mnie się podobała ta historia z

Spoiler

czekaniem na prawdziwą miłość ;] specjalnie doprowadziłem do niego Aribeth, niech się chłopak cieszy

;] lubię szczęśliwe zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 23:11, Azra napisał:

z tego co pamiętam to byk miał kosmiczną redukcję obrażeń, do czasu niszczącego krytyka
go nie zarysowałem nawet ;]


Noo i jeszcze regenerację :/
A z Vixthrą jak Ci poszło? Ja się zamieniłem w Żelaznego Golema, miałem w pip hp i ładowałem go 30 dmg i w końcu zatłukłem. Wcześniej w normalnej formie czarami usunąłem całą obstawę i zniszczyłem to jego akwarium.

Dnia 14.06.2009 o 23:11, Azra napisał:

no to zlamiłeś, mnie się podobała ta historia z

Spoiler

czekaniem na prawdziwą miłość ;] specjalnie
doprowadziłem do niego Aribeth, niech się chłopak cieszy

;] lubię szczęśliwe zakończenia.


To ona jest jego prawdziwą miłością? Ja już nie pamiętam co tam w poradnikach stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 09:55, Budo napisał:

A z Vixthrą jak Ci poszło? Ja się zamieniłem w Żelaznego Golema, miałem w pip hp i ładowałem
go 30 dmg i w końcu zatłukłem. Wcześniej w normalnej formie czarami usunąłem całą obstawę
i zniszczyłem to jego akwarium.


bjacz ostro mnie trzepała po pysku (głównie atakiem oddechowym - 100 dmg od negatywnej energii), ale poszło łatwo, bez hardkorów. zdziwko miałem, jak się okazało, że muszę z nią walczyć drugi raz po zniszczeniu tego jej cyngla od nieśmiertelności :P na szczęście wtedy straciła trochę pary i już na mnie nie dmuchała.

ed. w ogóle to w co może zamieniać się druid? wyczytałem gdzieś o czerwonym smoku, ale bydle wymaga 30 mądrości. co prawda sam miałem 46 siły, ale nie wiem, czy równie ładnie można mądrość podbić.

Dnia 15.06.2009 o 09:55, Budo napisał:

To ona jest jego prawdziwą miłością? Ja już nie pamiętam co tam w poradnikach stało.

różnie, podczas pierwszej rozmowy prawdziwą miłością była

Spoiler

Znająca Imiona

, ale coś chyba zapomniałem zrobić i wczytałem wcześniejszy save. wtedy prawdziwą miłością okazała się
Spoiler

Aribeth

. widać skrypt jest losowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 10:04, Azra napisał:

ed. w ogóle to w co może zamieniać się druid? wyczytałem gdzieś o czerwonym smoku, ale
bydle wymaga 30 mądrości. co prawda sam miałem 46 siły, ale nie wiem, czy równie ładnie
można mądrość podbić.


Mi się w kampanii nie udało dobrnąć do 30. Trzeba mieć naturalnie taką, podbijanie z potionów i czarów nie działa. mogłem się zamieniać w jakieś większe żywiołaki, ale korzystałem tylko z tego czaru przemiany z 9 poziomu chyba- czerwony smok, żelazny golem, albo coś tam jeszcze, 4 formy chyba są do wyboru. Golem bardzo ładnie sobie radził, smok o dziwo lipa.

Dnia 15.06.2009 o 10:04, Azra napisał:

różnie, podczas pierwszej rozmowy prawdziwą miłością była

Spoiler

Znająca Imiona

, ale
coś chyba zapomniałem zrobić i wczytałem wcześniejszy save. wtedy prawdziwą miłością
okazała się
Spoiler

Aribeth

. widać skrypt jest losowy.


To było w poradniku wytłumaczone jakoś, możesz go okłamać nawet xD
Ja ze Śpiącym nic nie kombinowałem, skupiłem się na innych postaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 23:47, Azra napisał:

nie mam pomysłu na postać do HotU - ktoś ma może jakieś propozycje?
SoU przeszedłem kombinacją woj/bard/uczeń cz. smoka (siła na 26, kp 35, dużo atutów i
ogólnie świetnie się nim grało) - nie wiem jednak, czy w HotU nie dałoby się złożyć czegoś
jeszcze bardziej efektywnego.
interesuje mnie oczywiście postać do walki wręcz, ma mocno siepać półtorakiem i mieć
kosmiczne kp ;] uważam się za znawcę D&D, ale prestiżówki i poziomy epickie to już nie
moja działka ;] wszelkie propozycje mile widziane :)

Mi się najprzyjemniej grało połączeniem wojownik/paladyn/czempion toma, pod koniec gry miałem 437hp i 53 KP (z Boską Tarczą 66).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam problem w Hordes of Underdark.
Podczas oborny miasta drowów-buntowników (Centrum i Port) pokonuje pierwszą falę wrogów nadchodzącą od stroyn doków i nic się potem nie dzieje.
Czekałem kilka minut(5 może 6), próbowałem pogadać z każdym i wejść gdziekolwiek - nic się nie dzieje.:(
Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w tej grze, jako broń jest Bicz czy tam jak to woli Bat :D, bo tak bym sobie stworzył postać, wzorowany na innej grze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, bicz jako broń występuje w tej grze, ale chyba dopiero w dodatku Hordes of the Underdark można znaleźć egzemplarze tego oręża. W podstawowej kampanii i w Shadows of Undrentide chyba ich nie ma. Przynajmniej ja nie przypominam sobie, bym w tych kampaniach znalazł jakiś bicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 23:36, Pablo1989 napisał:

Mam pytanie, czy w tej grze, jako broń jest Bicz.


Tak,bicze zostały wprowadzone w HotU,jednak nie jest to jakoś wyjątkowo potężna broń.Z tego co pamiętam zadają niewielkie obrażenia,ale pozwalają korzystać z jakiegoś atutu(chyba rozbrojenie,ale nie jestem pewien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 23:36, Pablo1989 napisał:

Mam pytanie, czy w tej grze, jako broń jest Bicz czy tam jak to woli Bat :D, bo tak bym
sobie stworzył postać, wzorowany na innej grze :).



Dopiero w HotU, ale nie polecam. Pozwalają korzystać z rozbrojenia, ale mają tylko 1k3 obrażeń (śmiech).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 10:10, Pawlo09 napisał:

Mam pytanie teraz podstawka NWN zajmuje mi 2GB i ile mi będzie zajmować jak zainstaluję
2 dodatki?


Z tego co pamiętam to koło 4gb, ale pewny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 08:54, Budo napisał:

> Mam pytanie, czy w tej grze, jako broń jest Bicz czy tam jak to woli Bat :D, bo
tak bym
> sobie stworzył postać, wzorowany na innej grze :).


Dopiero w HotU, ale nie polecam. Pozwalają korzystać z rozbrojenia, ale mają tylko 1k3
obrażeń (śmiech).


Z tego co pamiętam NWN miał edytor :D na pewno się wedytuje statsy :D, bo kiedy pierszy raz grałe, zrobiłem sobie :D, Miecz światła, oprócz obrażeń od blyskawic, słuszył jako Latarka bo czar oświetlenei był jak w szacie światła :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 13:27, Pablo1989 napisał:

> > Mam pytanie, czy w tej grze, jako broń jest Bicz czy tam jak to woli Bat :D,
bo
> tak bym
> > sobie stworzył postać, wzorowany na innej grze :).
>
>
> Dopiero w HotU, ale nie polecam. Pozwalają korzystać z rozbrojenia, ale mają tylko
1k3
> obrażeń (śmiech).

Z tego co pamiętam NWN miał edytor :D na pewno się wedytuje statsy :D, bo kiedy pierszy
raz grałem, zrobiłem sobie :D, Miecz światła, oprócz obrażeń od blyskawic, słuszył jako
Latarka bo czar oświetleniai był jak w szacie światła :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 10:10, Pawlo09 napisał:

Mam pytanie teraz podstawka NWN zajmuje mi 2GB i ile mi będzie zajmować jak zainstaluję
2 dodatki?


Mam NWN ze wszystkimi dodatkami + CEPy do łupania po necie i może jeszcze parę nieoficjalnych modków :) łącznie wszystko waży 10Gb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować