Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2010 o 20:15, Darnok_Rukia napisał:

Mam takie teoretyczne pytanie .W wypadku gdyby moja płyta bardzo się zrysowała i nie
dało się jej odpalić to kupując drugi egzemplarz tej samej produkcji odczytałbym save
zrobione na tamtym egzemplarzu ?

Tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiem, że już zapewne nikt nie gra na tej świetnej wg. mnie konsolce. Ostatnio zakupiłem ją sobie od kolegi za 200zł, sprawna konsolka, jeden pad niestety do wymiany ale to załatwię... konkretnie chciałbym prosić kogoś o pomoc dot. gier. Otóż w jakie polecacie mi zagrać gry na Playstation 2 ?

Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prócz Gran Turismo, to God of War I i II, Call of Duty 3, Black, Pro Evo 2010, Tekken 5, Soul Calibur IV, Silent Hille, Burnouty, Final Fantasy, Kingdom Hearts i wiele innych - długo by wymieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy X i XII, Valkyrie Profile 2 Silmeria, Władca Pierścieni Trzecia Era, Soul Calibur 3 (4 wyszła tylko na nextgeny), Burnout Takedown i Revenge, koniecznie Fight Night Round 3 - same te gry zapewnią miesiące świetnej zabawy. Oczywiście wspomniane wcześniej God of Wary, PES 2010 czy Silent Hille również. Jeśli lubisz skradanki, to także Metal Gear Solid 2 i 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się mylisz, wielu gra i jeszcze dość trochę kupuje nówki.
Sam polecę od siebie ICO, Shadow of the Colossus, Okami, Spartan: Total Warrior, Baldur''s Gate: Dark Alliance 1 & 2. Resztę dobrych pozycji wymienili inni gramowicze tutaj, więc nie będę się powtarzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam poluję na ICO i Shadow..., ale diablo drogie są - używki na allegro w okolicach 80 złotych -_-" (biorąc pod uwagę, że wszystkie dotychczasowe gry na PS2 kupowałem za mniej niż 25, to dość sporo ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 13:08, Daelor napisał:

sam poluję na ICO i Shadow..., ale diablo drogie są - używki na allegro w okolicach 80
złotych -_-" (biorąc pod uwagę, że wszystkie dotychczasowe gry na PS2 kupowałem za mniej
niż 25, to dość sporo ;)).

No niestety one są drogie - chociaż mam swoje egzemplarze :) ICO wg. mnie takie sobie, ale Shadow of the Colossus to jest miazga. Świetna gierka ;)

Szkoda też, że Rogue Galaxy jest dość drogie. Żal mi wydawać 100zł za jRPG. Nawet takiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 13:08, Daelor napisał:

sam poluję na ICO i Shadow..., ale diablo drogie są - używki na allegro w okolicach 80
złotych -_-" (biorąc pod uwagę, że wszystkie dotychczasowe gry na PS2 kupowałem za mniej
niż 25, to dość sporo ;)).


Mój brat ma chwilowo ICO kolekcjonerskie (angielskie) na sprzedaż, ale pewnie rzuci ceną idącą w setki zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem konsolę od kumpla z 3 miesiące temu ale już wtedy pad miał przycisk R2 wciśnięty i strasznie taki jakiś rozklekotany. Zaczyna mnie to irytować i chcę kupić nowego pada. Jakiego ?

Ten co mam teraz to jakiś Logic3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej chyba coś w deseń oryginalnego dualshocka od Sony. taki oryginalny pad kosztuje jakieś 50-70 złotych, ale podróbki można dorwać i za 10-20 złotych na allegro. wątpię, czy będzie jakaś wielka różnica (a nawet jak ten tańszy się rozleci po miesiącu, to żal nie będzie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 19:14, Pr0gamer1992 napisał:

Kupiłem konsolę od kumpla z 3 miesiące temu ale już wtedy pad miał przycisk R2 wciśnięty
i strasznie taki jakiś rozklekotany. Zaczyna mnie to irytować i chcę kupić nowego pada.
Jakiego ?

Ten co mam teraz to jakiś Logic3.


Polecam Ci zdecydowanie pady Sony''ego, na allego nie powinny być chyba droższe niż 50 zł. Reszta wiadomo. Niekiedy nawet te za dwadzieścia są nawet niezłe. Wystarczy dobrze trafić. Co do profilowania - wyglądu pada najlepsze według mnie są te "oryginalne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie muszę tego pada kupić ponieważ w sobotę kupiłem God of War I i obejrzałem pierwszy filmik, pokonałem te monstra na statku, podchodzę do klapki, żeby pod nią wejść i pisze, że mam wcisnąć przycisk R2. Wszystko fajnie ale to właśnie ten przycisk jest zepsuty ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS2 mam już trochę czasu, dzielnie zastępowała przestarzałego peceta i leciwego laptopa. Kilka zacnych tytułów posiadam [więcej o tym niedługo na moim gramsajcie]. Dwa padziki, 2 karty 8mb + podstawka pod konsolkę i 32'''' i można już zacnie bawić się ze znajomymi lub samemu. Polecam Soul Calibur III, Ojciec Chrzestny, Star Wars The Force Unleashed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować