Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer Final Fantasy XIII-2 wyciekł do sieci

19 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2011 o 18:31, Revan91 napisał:

Fajna nazwa, jakby nie mogli dać XIV

Każda gra o "pełnym" numerze dzieje się w innych realiach i nie ma nic wspólnego z poprzednią. Tu mamy bohaterów z XIII więc nie mogli tego nazwać XVI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach mam nadzieję, że tym razem nie będę musiał czekać pół roku na wydanie chińskie - normalne, żeby sobie pograć jak człowiek w kinową wersję. Chociaż, jeżeli mają już wydać zdubowane na zachodzie w jedynym słusznym języku, to może lepiej nie narzekać i czekać cichutko na wersję normalną z napisami. Swoją drogą se... znaczy się fajny pancerz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 19:33, diablolod napisał:

zmiana broni? ja tam widze tylko nagla zmiene jej pozycji ^^

zgadzam sie z wami, ktos niedopatrzyl buga w trailerze i tak wyszlo, wyciekla wersja beta, tam tylko ulozenie broni przeskakuje, to nadal te same modele tylko pod innym katem (rozumiem, ze chodzi o moment 1:11)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno dostrzeć o co chodziło z tą bronią, wydaje mi się ze ona się rozłożyła w jakims stopniu i też kawałek pancerza. Bez zooma nic nie da sie zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tylko co ma oznaczać ta dziwna zmiana broni zaraz przed skrzyżowaniem mieczy?"
Mi to tam nie wygląda na zadne przekręcenie broni anie tym bardziej na dziwną zmianę. Po prostu to wygląda jak zwykły lag. Zobaczcie ze bron trzymana w lewej rece bohaterki okrywa jakaś aura wygladajaca na fioletowe płomienie i po tym lagu jest dokładnie tak samo, Filmik się przyciął jak była pokazana nie znaczna zmiana pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 01:02, Rojo napisał:

"Tylko co ma oznaczać ta dziwna zmiana broni zaraz przed skrzyżowaniem mieczy?"
Mi to tam nie wygląda na zadne przekręcenie broni anie tym bardziej na dziwną zmianę.
Po prostu to wygląda jak zwykły lag. Zobaczcie ze bron trzymana w lewej rece bohaterki
okrywa jakaś aura wygladajaca na fioletowe płomienie i po tym lagu jest dokładnie tak
samo, Filmik się przyciął jak była pokazana nie znaczna zmiana pozycji

nieee, obejrzyj jeszcze raz, przeciez wszystko sie w tym czasie porusza plynnie: kamera, platki kwiatow opadaja plynnie, szata tej kobiety itd, wszystko jest ok oprocz 2 bronii, jak zauwazyles wokol jednej popsute sa efekty, wiec przeskakuje tylko polozenie broni i efekty jednej z nich, wszystko, finito, GAME OVER
[chyba autor newsa specjalnie napisal to o broniach zeby ludzie dyskutowali :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po XIII trochę ciężko u mnie o hype - nie była tragiczna, ale i tak nijak się miała do którejkolwiek z wcześniejszych odsłon serii.
Co nie zmienia faktu, że pewnie XIII-2 przetestuje - w końcu czemu nie, Final to Final, a jRPG za wiele i tak się obecnie nie ukazuje :)

[WTB Last Story na PS3]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, niech ktoś kiedyś zrobi porządnego jRPG-a na PC-ty ;) Że nie ten rynek? Nie ta grupa docelowa? Ja dałbym sobie obie (no, może nie obie) ręce uciąć, że gdyby gra była dobra w swoim gatunku, to gracze PC-towi rzuciliby się na nią nawet z samej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować