Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bulletstorm - nasze wrażenia z dema

60 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2011 o 22:22, Zgreed66 napisał:

To jest tak jakbys porównywal South park, czy kapitana bombę do jakiegoś bluzgania pod
blokiem ;)
Ja tak odbieram xD

Ja jeszcze tego nie odbieram to dopiero demo a to co było w trajlerach raczej nie odrzucało mnie a wręcz przeciwnie. Tak jak wymieniony Bomba było śmieszne. Ale jak by nie patrzył, humor w south park właśnie jest taki podwórkowy. W końcu to bajka o dzieciach z podwórka < w prawdzie amerykańskie podwórko ale co tam> a Kapitan Bomba to całkiem inny segment. Nie zestawiał bym SP z Kapitanem.

@mithrilli, to według ciebie a ja ci powiem, że w FPS'y to gra mi się lepiej na konsoli. Sam bym wyśmiał kolesia który by mi to powiedział około 3 lata temu ale cóż. Teraz to całkiem inna bajka. I headShot bardziej cieszy na padzie niż na myszy. Ale to tylko moje osobiste odczucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 22:59, marcin-malysza napisał:

Ale jak by nie patrzył, humor w south park właśnie jest taki podwórkowy.
W końcu to bajka o dzieciach z podwórka < w prawdzie amerykańskie podwórko ale co tam>
a Kapitan Bomba to całkiem inny segment. Nie zestawiał bym SP z Kapitanem.


Nie zestawiam, tego jako ten sam ''target''. South Park porusza trochę wiecej tematów jak przeklinanie na podwórkach, a jezdzi po zachowaniach amerykańców, zjawiskach w usa itd. Swoja droga Bomba po czesci tez :D
Chodziło mi po prostu oto, że w SP i Bombie czy Duke''u wszystie teksty, mają ten wyższy poziom, że one nie są żenujace. Przekroczyli tą granice gdzie coś świetnego zamienia się w tani badziew.

Cos na wzór kiepski film vs "kiepski film" w reżyseri Tarantino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 23:32, byverter napisał:

Oj PCF nie chciało wam się wydać dema na PC? Trudno, kupię używkę lub pożyczę od kumpla.
Tak czy siak na mój zakup przy premierze nie liczcie..


Z PCF to ty zejdz bo to nie oni te dema wydali a EA ktore decyduje komu sie nalezy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2011 o 19:23, Lordpilot napisał:

Mój nieustanny sprzeciw budzi też kampania reklamowa tej gry - ten rynsztokowy, gimnazjalny
humor jeszcze od biedy jestem w stanie przełknąć - rozumiem, takie czasy, gra jest odmóżdżającą
strzelanką i ma przyciągnąć nastolatków złaknionych takiej rozrywki - to nic złego :)
No, ale bez przesady: panowie z PCF - chyba Wam na mózg padło, jeśli myślicie, że do
gry mają przyciągnąć teksty: "Na co jeszcze czekasz złamasie, gra się sama nie zamówi"
(czy coś w tym stylu)...


Jeśli mówisz poważnie, to przyznam, że w pierwszej chwili ten tekst też uznałem za przegięcie. Ale po odrobinie namysłu doszedłem do wniosku, że to nic więcej jak tylko konwencja. I taki po prostu kontowersyjny chwyt marketingowy. Na Ciebie nie podziała, na mnie pewnie też nie, ale na kogoś tam może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to pracujesz w PCF. Miałeś jakiś wkład w Bulletstorma? I przy okazji - w jakim wieku zacząłeś się interesować grafiką 3d? Jesteś samoukiem, czy ukończyłeś odpowiednie szkoły? Przyznam, że patrząc na Twoje prace, z chęcią sam bym spróbował się pobawić w takie coś, ale nie wiem, czy nie jest za późno :P Doświadczenie jakieś tam mam, ale tylko w klasycznym 2d.

Razem z Astmolem (pozdrawiam ;)) jesteście moimi forumowymi guru od spraw związanych z grafiką. Gratuluję niesamowitego talentu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 00:37, Mastermind napisał:

Jeśli mówisz poważnie, to przyznam, że w pierwszej chwili ten tekst też uznałem za przegięcie.
Ale po odrobinie namysłu doszedłem do wniosku, że to nic więcej jak tylko konwencja.
I taki po prostu kontowersyjny chwyt marketingowy. Na Ciebie nie podziała, na mnie pewnie
też nie, ale na kogoś tam może...

Hasła i hasełka są przy większych produkcjach na porzadku dziennym i jako, że żadko sa one wymyslane bezpośrednio przez twórców gry a zazwyczaj przez marketingowców wydawcy to ni jak nie definiują one produktu jako takiego. A co się tyczy oceny poziomu wyrafinowania owej produkcji pod względem wulgaryzmów, chamstwa itp. <śmieszne zestawienie, wiem ale tutaj spasowało mi idealnie> to nie oceniajmy czegoś czego jeszcze nie mieliśmy w reku<to tak jak by sondować inteligencje dziecka które jeszcze się nie narodziło, wprawdzie można podpiąć się pod dziedziczenie genów rodziców ale i to nie jest regułą>. Produkt końcowy obroni się sam.

PS. LESZ3u, Hyzior ma rację. Wydawca ma ostateczne i zarazem wiążące zdanie na temat wydania dema i o platformach docelowych owej wersji demonstracyjnej. EA zlało PieCe a nie PCF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 00:53, marcin-malysza napisał:

PS. LESZ3u, Hyzior ma rację. (...)


Eeee. A jaki to ma związek z moją wypowiedzią?

I jak już piszę, to dodam, że z czekam z niecierpliwością na Bulletstorma, a relacja z dema jedynie podsyciła moje oczekiwania. IMO polski tytuł skopię dupę Księciu, w którego pewnie zagram, ale nie wiążę z nim zbyt dużych oczekiwań. Najwyżej zostanę pozytywnie zaskoczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2011 o 00:58, LESZ3u napisał:


I jak już piszę, to dodam, że z czekam z niecierpliwością na Bulletstorma, a relacja
z dema jedynie podsyciła moje oczekiwania. IMO polski tytuł skopię dupę Księciu, w którego
pewnie zagram, ale nie wiążę z nim zbyt dużych oczekiwań. Najwyżej zostanę pozytywnie
zaskoczony ;)


Wbrew opiniom innych to też uważam, że Bulletstorm skopie zadek Duke''owi <Legenda legenda ale leciwy już Duke winien mieć godnego następce a jeżeli wypadnie na polską produkcje to cóż, super>. A zważywszy iż demo tak mnie pozytywnie zaskoczyło to już sam nie wiem co wywoła pełna wersja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdzę demo na PS3, więc może jakoś sie ustosunkuję do rozgrywki. Niestety preorder na PC anulowałem, bo nie będę ryzykował klatkowania gry na moim sprzęcie, która na dodatek może być zubożona w wersji komputerowej - dokładnie tak jak było z ND4SPD - poza tym obawiam się, że w przypadku BS będzie tak samo jak we wspomnianej przeze mnie wcześniej "ścigałce": preorder za 129.90, a za 2 tygodnie grę w wersji Limited bez problemu kupowało się za 89.90... Szkoda trochę, że nie stworzyli dema na PC: Painkillera lubię odpalić i po dziś dzień, ale takiemu podejściu mówię stanowcze nie za pomocą głosowania portfelem: szczelnie go zamykam i poczekam trochę - nie chcę się znów rozczarować jak przy poprzednim preorderze... :/
BTW: słyszałem również już duuużo mniej pochlebne opinie o tymże demie - rzekłbym nawet, że przeważają one nad takimi hurra optymistycznymi jak powyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zagrałem i... mieszane uczucia mam. Graficznie bajka - ale to było do przewidzenia. Niestety AI botów woła o pomstę do nieba: są tak słabe, że aż brak mi słów, a i sama rozgrywka dość schematyczna i monotonna - czy mnie się wydaje czy skill shoty składają się max z 2 akcji? Próbowałem zrobić kopa, przyciągnięcie, kolejnego kopa i dopiero prucie ołowiem, a zaliczało wtedy jednego kopa + headshot. :/ Wślizg, kop, przyciągnięcie i strzelanie też zaliczało tylko dwie ostatnie akcje...
Jeśli gra będzie miała słabą fabułę to nie wróżę jej niczego dobrego - mam nadzieję, że będę miał możliwość sprawdzenia wersji PC i wtedy się zastanowię nad kupnem: na razie cieszę się z anulowanego preordera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zaliczeniu demka na Ps3 mogę stwierdzić że ta gra jak dla mnie jest nudna jeśli kampania nie okaże się jakaś wciągająca i rewolucyjna to ta produkcja to zwykły gniot jeśli chodzi o gry z gatunku fps ta gra stawia na widowiskowe pokonywanie przeciwników co zajmuje trochę czasu podczas którego możesz dostać co najmniej z 10 strzałów w głowę od innego gracza ja grając w fpsa staram się zabić jak najszybciej przeciwnika wale kule w łeb i lecę dalej a urzynając w tej grze tylko tego rozwiązania ta gra robi się trochę nudna takie jest moje odczucie ale na pewno znajda się miłośnicy takich sieczek którzy kopią ta grę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo mnie nie porwało. Grafika taka sobie, a skillshotów wcale nie ma takiego multum, jak się o tym mówi. Hype, hype... Jak ktoś kupi ze znajomych to od biedy pogram, ale sam na pewno nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to głupawka ale ok rozumiem :) mnie niestety nie bawi ta ilość napisów na ekranie może i to coś w rodzaju Carmagedonu, myślę że gra na jeden raz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po demie widzę odmienne nastroje, niektórzy zadowoleni a niektórzy nie wiec jak mówiłem sredniaczek będzie i się sprawdza.
Ja kasy an to nie przeznaczę, bardziej mnie przyciąga Duke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 14:12, karolekx23x napisał:

Po demie widzę odmienne nastroje, niektórzy zadowoleni a niektórzy nie wiec jak mówiłem
sredniaczek będzie i się sprawdza.
Ja kasy an to nie przeznaczę, bardziej mnie przyciąga Duke.


Tak,tak,Ty już wiesz że gra będzie " średniaczkiem "
ja przeszedłem demo z siedem razy i wiem że gra zapewni mi porządną dawkę rozrywki,ale na PC
od biedy mógłbym pograć na PS3 ale po co,skoro gra wychodzi na wszystkie platformy?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować