Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Witajcie, jestem nowym redaktorem naczelnym Gram.pl

130 postów w tym temacie

No ładnie, ładnie na przywitanie od razu reklama konkurencji :P Nie mniej jednak życzę powodzenia na gram.pl i oby coś ruszyło do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Szwagier tutaj ;P Mam nadzieję, że Ci duże biurko dali i ładną sekretarkę :)
Pierwsze uwagi? Spacje przed cudzysłowem :)
Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas musi być <3 (Wyrazy szacunku) Nie wyobrażam sobie, podcast''ów bez niego.

Poza tym, rozumiem że w takich sytuacjach mówi się "Witaj" także .. Witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja również witam w naszym zacnym gronie, fanatyków branży komputerowej. Więc pozostaje mi życzyć powodzenia w nowej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...zaczynam stawianie Gram.pl od strony redakcyjnej na równe nogi..."
dla mnie to zabrzmialo jak "byl niezly burdel a teraz bedzie git" jakos burdelu nei zauwazylem.
Prosze nie stawiac wszystkiego na glowie jak to maja w zwyczaju robic "nowi", gdyz czesto jest to przerost formy nad trescia. Wystarczą krotkie i tresciwe newsy na czasie, a nie opisywanie 5stron wiadomosci ktora by sie zmiescia w 2ch zdaniach.
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 13:52, Casprov napisał:

Lucas musi być <3 (Wyrazy szacunku) Nie wyobrażam sobie, podcast''ów bez niego.

Jak dla mnie to Myszasty sam może je prowadzić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 13:58, metronom napisał:

> Lucas musi być <3 (Wyrazy szacunku) Nie wyobrażam sobie, podcast''ów bez niego.

Jak dla mnie to Myszasty sam może je prowadzić :-P


Niee .. tak nie może być ; ] Samemu jest nudno i do "pupy", a poza tym lubię sprzeczki Lukas''a i Myszast''ego. To tak jak małżeństwo do tanga trzeba dwojga ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, ale się narobiło! Witaj Krzyśku Ogrodniku! :D

Moim celem jest ostra współpraca z czytelnikami

Chodzi Ci o pójście na noże?

A poważnie mówiąc - mam nadzieję, że zmienisz standardy tu panujące. Wiesz, czego bym sobie życzył?

- w newsach: więcej faktów, mniej "Faktu",
- wprowadzenie jako obowiązkowego podawania odnośników do tekstów źródłowych (czyli najczęściej zagranicznych serwisów takich jak np. Kotaku) pod każdym newsem,
- więcej felietonów i tekstów autorskich - i nie mam tu na myśli rankingów i innych "zapchaj-dziur",
-jasnego rozgraniczenia działalności redakcyjnej od gospodarczej (a więc dobrze widoczne oznaczanie materiałów zleconych i sponsorowanych już na podstronie wstępnej)
- intensywnej współpracy z nami.

Jestem tu jednym z naczelnych marud i wytykam błędy, gdy tylko je widzę - potrafię jednak docenić dobrze wykonaną robotę.

Życzę Ci postawienia tego serwisu na nogi! Niech Moc będzie z Tobą. Pozdrawiam

Vojtas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 14:05, Vojtas napisał:

- więcej felietonów i tekstów autorskich


Między innymi dlatego odblokowano moje moce przerobowe. Dziś już będzie coś do poczytania na nietypowy temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj ! Powodzenia na nowym, odpowiedzialnym stanowisku.


Lucas, mój poprzednik, nadal jest częścią redakcji

Serio ? A nie dostał 10 min. na spakowanie swoich rzeczy i uprzątnięcie biurka ;-) ? Heh, firma z ludzką twarzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia na nowym stanowisku :)

A jeśli chodzi o pomysły - może więcej materiałów wideo? Chodzi o coś w stylu prezentacji gier, przygotowanych przez redakcję gram.pl, może też dyskusje a''la pr0gram, tyle, że oprócz dźwięku też obraz?

Nie chodzi mi o to, byście kopiowali tvgry.pl (czy nawet Imperium Gier, bo tam też od czasu do czasu można zobaczyć takie publikacje), ale o coś Waszego. A przecież taka forma zawsze się przydaje i myślę, że gwarantuje pokaźne grono odbiorców. Przemyślcie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 14:13, Lordpilot napisał:

Serio ? A nie dostał 10 min. na spakowanie swoich rzeczy i uprzątnięcie biurka ;-) ?
Heh, firma z ludzką twarzą ;-)


Wracając do tego co napisałeś PRZED edycją - a jak Ci się wydaje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Wiecej felietonów i ciekawostek. Tylko nie na poziomie bzdur typu dzisiaj zepsula mi sie myszka albo rano w tramwaju jak gralem na PSP jakiś żul zapytał się co to. Moglbym pare tego typu stron podac ale przemilczę. :)

Tak więc witamy i do roboty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować