Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Witajcie, jestem nowym redaktorem naczelnym Gram.pl

130 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2011 o 15:35, marcin-malysza napisał:

Co tam jeszcze, było by miło gdy by przy artykułach związanych np z PC była klawiatura
z myszą<chociaż i tu ze względu na powszechność OSu MS pad X''a pasuje>, przy artykułach
o PS3 pad z owej konsoli itp<czyli tak jak jest przy artykułach Hardwarowym, mały
podzespół a w tym przypadku HDD>. A nie co artykuł o grach to ten pad z X''a. Wiem
błaha sprawa ale jednak miło by było gdy przy artykule dotyczącym np KillZone 3 nie było
pada od konsoli MS. I szczerzę wątpię czy co niektórzy byli by zadowoleni gdy by przy
artykule o Gears''ach był pad PS3. Zabieg czysto kosmetyczny a zarazem nie pracochłonny.


Porozmawiam z programistami - wszystko zależy od tego ile pracy wymaga implementacja takiego rozwiązania.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam również gamezille i wiedziałem że przejdziesz do gram.pl ale że od razu na stanowisko naczelnego, nieźle. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Od siebie mogę dodać że chciałbym aby gram.pl było takie jak trzy lata temu. Żeby znów powróciła ta wspaniała społeczność graczy. Liczę że cała redakcja się o to postara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 16:24, Kraju napisał:

Żeby znów powróciła ta wspaniała społeczność graczy.


Dzwoń po Sol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 14:21, Lordpilot napisał:


Sądze, że ten dzień nie był dla Lucasa szczególnie udany :P


Czy ja wiem? Wstałem wyspany, przejrzałem przy kawie wieści ze świata, wrzuciłem jakieś newsy, pograłem trochę więcej w betę Shoguna 2 (jutro przeczytacie pierwsze wrażenia), zrobiłem zakupy i udało mi się skutecznie złożyć reklamację w sklepie, teraz podglądam forum kończąc artykuł o... a to się niedługo przekonacie.
Całkiem udany dzień jak na razie. Domknę go pewnie biegając ze znajomymi w BF:BC2, bo wreszcie znalazłem czas na zakup nowego headsetu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja wishlista, to przywrocenie dawnej swietnosci IRCa i poziomu community sprzed 3-4 lat.

Ale cos mi sie wydaje, ze chyba za duzo oczekuje. :(

Tak czy inaczej, witam i zycze powodzenia jako nowy naczelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 16:34, Lucas_the_Great napisał:

(jutro przeczytacie pierwsze wrażenia),


Yeah!

Dnia 01.02.2011 o 16:34, Lucas_the_Great napisał:

wreszcie znalazłem czas na zakup nowego headsetu... :D


Jaki? Jak mozna wiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój drugi wpis, i już zapewnienia. Gadka-szmatka. U mnie to już masz minus :( Nie lubię takiego czegoś, specjalnie zrobiłeś nowy news po to, żeby pokazać "że jesteś". Lepiej by było, na wstępie napisać coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Żeby znów powróciła ta wspaniała społeczność graczy.

Dnia 01.02.2011 o 16:29, LESZ3u napisał:

Dzwoń po Sol.


A co Sol zrobi? Zaczaruje ludzi różdżką? Równie dobrze można wyrazić życzenie, by wróciły tak wspaniałe RPG jak Planescape Torment. Ten motyw ze społecznością już przerabiałem nie raz na innych serwisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 16:40, Zgreed66 napisał:


Jaki? Jak mozna wiedziec :P

Nic pr0 - ot, zwyczajny, tani Mediatech Pilot, nim coś fajnego sobie wypatrzę - ale już nie offtopujmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 16:41, Snafu napisał:

Twój drugi wpis, i już zapewnienia. Gadka-szmatka. U mnie to już masz minus :( Nie lubię
takiego czegoś, specjalnie zrobiłeś nowy news po to, żeby pokazać "że jesteś". Lepiej
by było, na wstępie napisać coś porządnego.


Chciałem dać wyraźny sygnał, że nadchodzą zmiany i to zrobiłem. Dlaczego? Bo liczę na wsparcie społeczności. Znasz jakiś lepszy sposób na dotarcie do czytelników, niż przez stronę główną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy wpis pod/w którym nie ma reklamy :) To z mojej strony taka drobna uwaga. Trzymam kciuki za zmiany na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 17:10, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Chciałem dać wyraźny sygnał, że nadchodzą zmiany i to zrobiłem. Dlaczego? Bo liczę na
wsparcie społeczności. Znasz jakiś lepszy sposób na dotarcie do czytelników, niż przez
stronę główną?



Jakie zmiany? W jakości newsów? Przewrócisz stronę do górny nogami? Musisz tak wyolbrzymiać tak, fakt że stałeś się członkiem zespołu gram.pl? Super, po prostu świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować