Zaloguj się, aby obserwować  
Nieznajomosc

Czytniki ebooków, czyli jaki wybrać? Pytania, opinie itp.

463 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2012 o 18:07, Graszcz napisał:

> w razie reklamacji będzie można Tesco ścigać.
Ale po co?


Bo może być tak, że Amazon może mi gwarancji nie uznać, gdyż mam wersję so. Wtedy mogę iść do tesco i oni będą się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 19:28, maniekk napisał:

Bo może być tak, że Amazon może mi gwarancji nie uznać, gdyż mam wersję so. Wtedy mogę
iść do tesco i oni będą się martwić.

Aha. Bo dla nas teoretycznie wersja SO jest niedostępna. A zdarzały się takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2012 o 21:16, Graszcz napisał:

Aha. Bo dla nas teoretycznie wersja SO jest niedostępna. A zdarzały się takie przypadki?


Z tego co przeczytałem na forach ludzie specjalnie kombinowali i mówili na czacie serwisowym, że mieszkali w USA, ale się przeprowadzili i dlatego mają itp.
Nie chciałbym się przekonać, że wydałem pieniądze na coś, czego nie mogę naprawić. A tak jak Amazon powie, że nie to idę do tesco i czekam, aż oni to załatwią lub oddadzą pieniądze.
W żadnym przypadku nic nie tracę, poza czasem poświęconym rozmowy z konsultantami.

Widzisz to tak jak ze sprzętem który ma gwarancję europejską, mogą, ale nie muszą naprawić. Takie coś miały niektóre aparaty fotograficzne i małe sprzęty agd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jestem zadowolonym posiadaczem Kindle''a 9,7 DX i stwierdziłem, że z okazji świąt miło by było sprawić sobie jakiś pokrowiec. Niestety, gdzie bym nie spojrzał to wołają sobie sto złotych z górką, a to wydaje mi się być ceną lekko przesadną.

Może pokierowalibyście mnie w jakieś sensowne miejsce? Albo, ewentualnie, zaproponowali jakieś opakowanie zastępcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ponad tygodnia jestem właścicielem PockeBooka 611 z Empiku. Ekran e-ink viziplex daje radę, bardzo przyjemnie się czyta. Problem ghostingu nie istnieje po ustawieniu odświeżania co 3 stronę.

Jeśli ktoś potrzebuje czytnik bez bajerów to polecam. Oczywiście jak ktoś ma jakieś pytania, to również służę odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw, że ten temat jest martwy.
Wskrzeszanko.

Opłaca się według Was zakup czytnika OYO SII z ekranem sipix za 129 zł? Jedyne co mnie przekonuje to cena, szuka m jak najbardziej budżetowego czytnika z e-papierem do podstawowych zastosowań czytelniczych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 12:39, Sztywny_pl napisał:

Opłaca się według Was zakup czytnika OYO SII z ekranem sipix za 129 zł? Jedyne co mnie
przekonuje to cena, szuka m jak najbardziej budżetowego czytnika z e-papierem do podstawowych
zastosowań czytelniczych ;)

Kupiłeś go może? ;) Bo cena bardzo zachęca, więc miło byłoby się dowiedzieć, jak się sprawdza, a jestem w takiej samej sytuacji, jak ty wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 19:47, Dared00 napisał:

> Opłaca się według Was zakup czytnika OYO SII z ekranem sipix za 129 zł? Jedyne co
mnie
> przekonuje to cena, szuka m jak najbardziej budżetowego czytnika z e-papierem do
podstawowych
> zastosowań czytelniczych ;)
Kupiłeś go może? ;) Bo cena bardzo zachęca, więc miło byłoby się dowiedzieć, jak się
sprawdza, a jestem w takiej samej sytuacji, jak ty wcześniej.


Podobno czytniki na tym ekranie przypominają stary papier toaletowy przez swoją szarość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 02:21, Shinigami napisał:

Już lepiej poszukaj na aukcjach jakiegoś kindla, przynajmniej jakość będzie zadowalająca
;)

Rozważam Nook Simple Touch ;)
Dared00- jeszcze niczego nie kupiłem, dalej się czaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 16:22, Sztywny_pl napisał:

Rozważam Nook Simple Touch ;)


Też dobry wybór, mam Kindle Touch i Paperwhite, oba sprawdzają się świetnie, jednak z tego co wiem Touch już nie jest produkowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 17:55, krl_krl napisał:

> Rozważam Nook Simple Touch ;)
Na Nooki chyba nie ma u nas gwarancji?
Kup Kindla.

A Onyx Boox A62S ? Nie ma typowego dotykowego ekranu tylko rysik (guziczki też), ale zastanawiam się jak wygodna jest taka obsługa? Do robienia notatek na pewno, tylko jak wygodne jest przerzucanie stron itd...
No i ekran Viziplex z 16 stopniami szarości, ale to chyba aż tak dużo nie traci do Pearla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 12:36, Sztywny_pl napisał:

A Onyx Boox A62S ? Nie ma typowego dotykowego ekranu tylko rysik (guziczki też), ale
zastanawiam się jak wygodna jest taka obsługa? Do robienia notatek na pewno, tylko jak
wygodne jest przerzucanie stron itd...
No i ekran Viziplex z 16 stopniami szarości, ale to chyba aż tak dużo nie traci do Pearla?

Moja siostra to ma i jest zadowolona, ja się za bardzo nie bawiłem ale sprzęt wygląda na raczej porządny. Do robienia notatek takie sprzęty się wg mnie nie nadają. Za taką cenę bym sam nie kupił.

Spoiler

Polecam Kindla - na dzień dzisiejszy 424 zł z amazon.com


PS jestem trochę fanbojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 13:48, krl_krl napisał:


Hehe zauważyłem. Skuszę się chyba jednak na Nooka, budżet mi nie pozwala na Kindla. Chyba że jakiś fajny i tani Pocketbook się znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 13:59, Sztywny_pl napisał:

Hehe zauważyłem. Skuszę się chyba jednak na Nooka, budżet mi nie pozwala na Kindla. Chyba
że jakiś fajny i tani Pocketbook się znajdzie ;)

Nie nie, kup Kindla, na Allegro wyrwiesz nowe wersje z reklamami za dużo mniej niż 400zł.

Spoiler

Zrobiłem co mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zastanawiam się nad kupem Kindla Paperwhite, mam pytanie odnośnie wersji z reklamami i bez - o co w tym chodzi ? Domyślam się, że w wersji z reklamami wyskakują jakieś reklamy :] - odkrywcze ;) Tylko czy jest tego dużo i czy przeszkadza w normalnym użytkowaniu ?
I czy nie ma problemów z polskimi znakami ?
Na allegroszu rozpiętość cenowa jest spora więc proszę o info, gdzie najlepiej kupić, żeby wszystko grało jak trzeba.

Może zadahę głupie pytania ale nie miałem styczności z podobnym sprzętem i kompletnie się na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 12:46, Szymon666 napisał:

Witam,


Reklamy są takie, że jak wyłączasz urządzenie, albo jak to woli włączasz wygaszacz ekranu, to się wtedy reklama pojawia, ot co.

Z polskimi znakami nie będzie żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować