Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Ile dostajecie kieszonkowego\zarabiacie przez miesiąc?

564 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2007 o 21:05, czad93 napisał:

a) albo Kulczyk to dla Was bliske nazwisko

Kulczyk to moja wychowawczyni w szkole... ;)
I skąd takie przypuszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:28, xbit71 napisał:

> a) albo Kulczyk to dla Was bliske nazwisko
Kulczyk to moja wychowawczyni w szkole... ;)
I skąd takie przypuszczenia?



stąd, że jakoś strasznie dużo zarabiacie/dostajecie;P W porównaniu do moich kumpli to większość z Was to śpi na forsie normalnie ( Moi kumple, a raczej ich rodzice płacą 400zł x 12 x 3 przez trzy lata utrzymania dziecka w szkole prywatnej.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:35, xbit71 napisał:

Ale co ma nazwisko Kulczyk do tego?



po pierwsze, o ile bys nie zauwazyl to byla ironia-.- a jezeli mowisz serio ze nie wiesz o co chodzi, to masz tu fragment z wikipedii:
Jan Kulczyk (ur. 24 czerwca 1950 w Bydgoszczy) – polski przedsiębiorca, właściciel firmy Kulczyk Holding. Jego majątek, po rozwodzie z żoną Grażyną Kulczyk, miesięcznik Forbes ocenił na 2,5 mld zł, co dało mu w 2007 9. miejsce wśród najbogatszych Polaków. Rok wcześniej Forbes przyznawał mu 2. miejsce (za Zygmuntem Solorzem-Żakiem. Z kolei Wprost w 2006 oceniał jego majątek na ok. 4,1 mld złotych, przyznając mu pierwsze miejsce na liście 100 najbogatszych Polaków i 41. na liście 100 najbogatszych Europy Środkowej i Wschodniej.

Juz?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kieszonkowe 100 zł od babci + 30 zł od rodziców (x3 codziennie rano 2-3 zł wpadnie ;)). Urodziny to tak z 250 zł, różne święta podobnie. Dorobię czasami kolo 50 dych miesięcznie na pracach typu koszenie trawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez z kieszonkowymi jakoś specjalnie nie mam problemów.
Dostaje 50 zł miesięcznie,a i codziennie jakaś piątka wpada więc nie narzekam.Teraz czekam na urodzinki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kieszonkowych nie dostaję. Po prostu, jak czegoś potrzebuję mówię o tym rodzicom, a oni wykładają gotówkę na stół. Będzie tak ok 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 13:38, Harvenar napisał:

Ja kieszonkowych nie dostaję. Po prostu, jak czegoś potrzebuję mówię o tym rodzicom, a oni
wykładają gotówkę na stół. Będzie tak ok 40.

ja podobnie:jak potrzebuje to mi dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostaje kasę tylko od poniedziałku do piątku(do szkoły) tak przeważnie 1,50 - 2 zł ;) I tyle mi wystarcza, bo mi kasy nigdy nie brakuje;) Mam bogatą babcię i rodzice też jak jakaś większa uroczystość jest to kasą sypną, wiec nigdy mi jej nie brakuje (teraz mam 350 zł odłożone na The Witcher EK;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóz ja wogóle nie dostaje kieszonkowego (może ze względu na mój wiek mam 17 lat) i jakoś żyje i kombinuje co miesiąc jak tu zarobic/wyprosić/wytargować 15 złotych na moje ulubione Cd-action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować