Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2009 o 23:02, karolekx23x napisał:

a ja przerwałem cwiczenia na siłowni ( mam własna ale mi sie znudziło) cwiczyłem bez
zadnej diety , no i myslałem wziasc odzywke ale nie wiem jaka bedzie najlepsza ?


Zależy co chcesz, jak ćwiczysz, ile masz lat. Ogólnie najpierw dieta i ustawienie treningu, a potem odżywki. Inaczej nie ma sensu. Poza tym poniżej tych 18-20 lat też bym odradzał. Na suple zawsze będzie pora, a żeby je z głową brać i wyciągać efekty, to trzeba trochę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 15:17, karolekx23x napisał:

mam 22 lata , cwiczyc najlepiej wszystkie partie ciała


Najpierw ułóż sobie jakiś logiczny plan treningowy, dietę i zacznij ćwiczyć. Po jakimś czasie dowiesz się więcej o suplach i lepiej będziesz mógł ocenić co Ci się przyda, zaczynać z suplami od razu nie ma sensu. Jeśli chcesz jakieś podstawy to wyszukaj na moim gramsajcie wpisy ze słowem "legendary" w nazwie- zawarłem tam trochę informacji nt treningów obwodowych, przykładowych ćwiczeń, podstaw diety, suplementacji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 15:36, karolekx23x napisał:

cwicze 3 miechy no i chce szybki rezultat , trening mam ułozony a jem wszysko co ma dosc
duzo białka


Szybki rezultat to chce każdy, ale tak nie ma. Czeka Cię systematyczna praca, jeśli chcesz cokolwiek osiągnąć, obojętnie czy będzie to siła, kondycja, rzeźba, czy masa. Dopracuj dietę, poczytaj w necie o prawidłowym odżywianiu. Aha i jeszcze jedno- suplementy to nie są magiczne pigułki, one jedynie wspomagają, nic nie zrobią za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem duzo czytałem nawet skaiazke sobie załatwiłem , staram sie nie przerywac cwiczen ale cóz ale chce miec sylwetke to i tzrba sie poswiecic
o diecie tez szukałem , a kuzyn chodzi na siłownie no i trener powiedzaił mu ze diety nie trzeba stosowac jesc co popadnie ( zastaanwiam sie czy on dobrze mówi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Skoro od diety nic nie zależy, to jak ma zależeć od supli? Dieta jest ważniejsza od suplementacji, nie ma co się przesadnie spinać, ale trzeba wiedzieć co jeść, a co olewać. Tutaj sporo też zależy od metabolizmu, osoby szczupłe, ze skłonnościami do chudnięcia mogą sobie pozwolić na więcej, za to naturalne miśki musza bardziej uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 16:37, Burszurasek napisał:

Czy sporadyczne puszczanie dyma ( 4,5 fajek tygodniowo ), może znacząco zepsuć moją kondycje
?


Nie ma czegoś takiego jak sporadyczne puszczanie dyma. Jak masz mózg to nie pal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 17:26, Zauri napisał:

apropo cwiczenia na silce, wiem, ze wtedy alko trzeba odstawic kompletnie, ale czy to
samo sie tyczy szlugow?


szlugi zawsze jest dobrze kompletnie odstawić.
najlepiej to w ogóle nie zaczynać palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 17:26, Zauri napisał:

apropo cwiczenia na silce, wiem, ze wtedy alko trzeba odstawic kompletnie, ale czy to samo sie tyczy szlugow?

Przyrostu masy czy sily samego w sobie palenie chyba nie spowalnia, ale juz powoduje trudnosci z oddychaniem, co jest dosc klopotliwe przy treningu na silowni. Zreszta nawet bez tego palenie to glupota, marnowanie zdrowia swojego i otoczenia oraz strata 3 kafli rocznie na fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 17:26, Zauri napisał:

apropo cwiczenia na silce, wiem, ze wtedy alko trzeba odstawic kompletnie, ale czy to
samo sie tyczy szlugow?


Człowiek nie wielbłąd, pić musi. Byle się nie zachlewać jak świnia, tak, że na drugi dzień umierasz. Ale co jakiś czas kilka piwek nie zabije. Natomiast fajek w ogóle bym nie ruszał, one zabijają twoją kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ano wlasnie :( konydcja ma i bez fajek za dobra nie byla.. ale luzik, dzis mi sie skonczyly, floty brak , ciekaw jestem ile wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, dość ważne, do kogoś kto "się zna" ;). Chodzi mi o to czy robienie pompek lub ćwiczenia z ABSu mogą mieć związek z asymetrią łopatek? I jeszcze jakich ćwiczeń należy unikać, a jakie robić (poza pływaniem), gdy ma się właśnie tę wadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 21:05, kitek0101 napisał:

Mam pytanie, dość ważne, do kogoś kto "się zna" ;). Chodzi mi o to czy robienie pompek
lub ćwiczenia z ABSu mogą mieć związek z asymetrią łopatek? I jeszcze jakich ćwiczeń
należy unikać, a jakie robić (poza pływaniem), gdy ma się właśnie tę wadę.

Wydaje mi się, że dobry byłby drążek i wszelakie ćwiczenia na nim, a nawet swobodne zwisanie bo na kręgosłup lekarz polecił właśnie takie ćwiczenia i do tego podciąganie nóg. Pompki też raczej krzywdy by ci nie zrobiły. Sam miałem coś z tymi łopatami ale grunt to chodzić prosto i pamiętać o tym! Teraz ćwiczę i już mi tak nie odstają i się wyrównały:)
***
Nie ma to jak trening w temperaturze 0stopni ;o
Mam zamiar zrobić sobie taki drążek z dwoma rurkami żeby ćwiczyć na nim mięśnie brzucha. Wyglądałoby to to tak jak np ta skośna ławka tylko zawieszone w powietrzu. Zwisam głową w dół i podciągam się do góry. Dodam, że mam taki patent, że mógłbym go regulować (wysokość rurek i ich odległość od siebie). Jest sens się męczyć czy lepiej bawić się w ABSa? No i na takim drążku mógłbym podnosić się trochę inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 21:05, kitek0101 napisał:

Mam pytanie, dość ważne, do kogoś kto "się zna" ;). Chodzi mi o to czy robienie pompek
lub ćwiczenia z ABSu mogą mieć związek z asymetrią łopatek? I jeszcze jakich ćwiczeń
należy unikać, a jakie robić (poza pływaniem), gdy ma się właśnie tę wadę.


Najlepiej będzie jak to skonsultujesz z lekarzem (może być sportowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować