Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2009 o 15:51, Azra napisał:


> Poznałem fajnego faceta na YT jeśli ktoś myślał, że jest hajt i wszystko potrafi
to oczajcie
> jego filmy szczególnie wejście siłowe http://www.youtube.com/user/drazekmarek ;]


drążek to jeden z największych demotywatorów na świecie, brawa dla tego faceta za potężne
łapska i plecy :)

Ja tego nie ogarniam xD koleś jest niesamowity a ma... No dobra nie powiem ile ma lat. W każdym razie większość ludzi w jego wieku ma już duży brzuszek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 15:47, Witcher1990 napisał:

Poznałem fajnego faceta na YT jeśli ktoś myślał, że jest hajt i wszystko potrafi to oczajcie
jego filmy szczególnie wejście siłowe http://www.youtube.com/user/drazekmarek ;]

Kolo jest dobry, szczególnie 7 pełnych podciągnięć mi zaimponowało, ma zdrowie chłopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 15:51, Azra napisał:

drążek to jeden z największych demotywatorów na świecie, brawa dla tego faceta za potężne łapska i plecy :)


Szkoda tylko, że paskudnie zaniedbał resztę mięcha. Spora dysproporcja, wystarczy popatrzeć choćby na awatar naszego Mareczka. Rozumiem, drążek, drążek, drążek, ale żaden z tego wzór do naśladowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


E tam, mam lepsze plery ;[
Ale i ze 20 lat mniej :P
Co tu dużo gadać, drążek to dobra rzecz, właśnie dlatego, że jest tak cholernie ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem... i nie wiem co jest?

Na jezyku robia mi sie dziury w sensie takie srednie i male popekania... nie wiem za bardzo jak to wytlumaczyc i czy mnie zrozumieliscie, ale chcialbym wiedziec co to moze byc i czy mam isc z tym do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 22:07, NouSia napisał:

Witam.

Mam taki problem... i nie wiem co jest?

Na jezyku robia mi sie dziury w sensie takie srednie i male popekania... nie wiem za
bardzo jak to wytlumaczyc i czy mnie zrozumieliscie, ale chcialbym wiedziec co to moze
byc

To nie jest forum medyczne więc raczej nikt ci tutaj nic nie doradzi. Mogę jedynie powiedzieć, że gdy mój brat był mały często wkładał różne rzeczy do buzi. Brudne czy nie ważne, żeby się zmieściło. No i skończyło się tak, że miał jakąś taką dziwną wydzielinę z buzi i popękał mu język. Ale ty chyba mały nie jesteś?

Dnia 18.09.2009 o 22:07, NouSia napisał:

i czy mam isc z tym do lekarza...

Jak najbardziej TAK i to najlepiej od razu albo jeszcze szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 22:07, NouSia napisał:

Na jezyku robia mi sie dziury w sensie takie srednie i male popekania... nie wiem za
bardzo jak to wytlumaczyc i czy mnie zrozumieliscie, ale chcialbym wiedziec co to moze
byc i czy mam isc z tym do lekarza...

Łoo, to jakiś hardcore:) Jeszcze nigdy nie słyszałem o dziurach w języku.
Stary idź do lekarza, a nie szukasz odpowiedzi na forum , a już na pewno nie tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mały to nie jestem :) 14 lat..

Napisalem ze za bardzo nie umie tego wytlumaczyc ale jak witcher napisal popekal mi jezyk...
w poniedzialek raczej sie przejde.

PS
pytalem na forum dlatego bo moze to jest jakies uczulenia itp. (nie wiem sam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 15:58, Burszurasek napisał:

A może po prostu napiłeś się czegoś gorącego lub kwaśnego ?

I pęka mu język i robią się w nim dziury? To mój byłby już w strzępach ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2009 o 16:02, Witcher1990 napisał:

I pęka mu język i robią się w nim dziury? To mój byłby już w strzępach ;o


Może zbytnio koloryzuje ? Ja kiedyś po zjedzeniu cytryny, nie mogłem nic jeść, bo tak mnie język piekł. Pomijam już fakt, że był chropowaty jak nieoheblowana deska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie robię tego ABeeSa 2 i w połączeniu siłownią oraz koszykówką i krav magą, daje zajebiste efekty. Jak już nawet kumple na treningach w szatni zauważają różnicę na brzuchu, to jest git. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad ty masz na to czas burszurasek. ;D Dobra zaczynam brac kreatyne. Podobno wyskakuja syfy po niej, ale czy u wszystkich?Ja borykam sie z problemem syfow od jakiegos czasu a podobno kreta moze je spotegowac mam juz ich dosc. Wiec nie wiem czy zakupic. Dodatkowo jakas krete byscie polecili jakby co? Mono vitalmaxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Poniżej tych 20 lat w ogóle odradzam branie supli, potem możecie brać, jak nie macie już efektów na sucho i znacie się na rzeczy, na rynku i jesteście w miarę zorientowani w temacie suplementacji... inaczej to imo nie ma sensu.
Jeśli chodzi o kretę to polecam jakieś stacki kreatynowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 15:56, BoloMaster napisał:

mam 18 lat i chodzę na siłownie już kilka miesięcy. Pracownik polecił mi węglowodany
Gainera (?), warto się tym zainteresować?


Poczekaj parę lat i wtedy. Serio. Polecam nabrać doświadczenia przed łapaniem się za suple, bo tylko można stracić kasę, a ćwiczenie na sucho tak naprawdę jest bardzo dobre. Dopóki są efekty ćwicząc bez supli, to nie ma sensu się za nie brać.

ps. gainer to nie węglowodany, a białko i węglowodany zmieszane w różnych stosunkach. To odżywka typowo na masę, do rozrabiania z wodą/mlekiem i picia między posiłkami, albo po treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy w ABSie jeden poziom (czyli ciąg ćwiczeń na danym stopniu zaawansowania) wykonuje się tylko raz dziennie, czy 3 lub więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować