Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

300 tysięcy sztuk PlayStation 3 w polskich domach

46 postów w tym temacie

2. akapit, brakuje przecinka: Nintendo (...) rywalizuje z Sony, z Microsoftem (...).

Zaskoczyła mnie tak dobra sprzedaż PSP w naszym kraju. Sądziłem, że Nintendo u nas króluje w tym segmencie.

Osobiście bym kupił PS3, ale niestety mnie na to nie stać :-( W dodatku musiałbym jeszcze specjalnie do konsoli kupić TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna sztuka PS3 jest i u mnie. Tak poza tym to mam i Xboxa ;) W gry gram tylko na PC a na konsole kupuję wyłącznie exclusive''y na daną maszynkę. Zagrywam w Killzone''a i czekam również na Gears of War ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 15:31, palpatine napisał:

N nie jest tak popularne, bo Polak dwa razy pomyśli, co się bardziej opłaci ,zanim wyda
1000 zł na coś, na co jest po prostu hype.

Sam sobie zaprzeczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 16:04, mronoth napisał:

wolalbym sie jednak tego dowiedziec w grze, ah te spoilery, pokazali nawet kawalek z
ostatniej cutscenki w grze lol

o sorry, to mialo byc w innym temacie XD

szkoda, ze w tych badaniach nie podali % innych platform, takie skoncentrowane na sony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo, chociaż w sumie myślałem że trochę więcej jest. PS3 to bardzo dobra konsola. Szkoda że w Simie nie da się Linuxa już instalować bo myślę ze sporo ludzi na tym zależało. Ja jednak osobiście wybrałem PC i X360. Szkoda mi 1k pln na konsole kiedy w sumie ma może 2,3 gry które mnie interesują ma na wyłączność (GoWIII, Killzone i może Uncharted... może... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba w konsolach stacjonarnych bo w przenośnych SONY strasznie ssie i nawet nie dorównuje Nintendo na świecie. A w Polsce cóz, słaby wynik bo wszystko jest zdecydowanie za drogie, ja kupiłem xboxa bo nie upadłem na głowe żeby dawać 1,500 zł za konsole i kolejen 200 zł na gry phi ! : ) Sony stupid pppl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:28, cHICEK napisał:

Sporo, chociaż w sumie myślałem że trochę więcej jest. PS3 to bardzo dobra konsola. Szkoda
że w Simie nie da się Linuxa już instalować bo myślę ze sporo ludzi na tym zależało.
Ja jednak osobiście wybrałem PC i X360. Szkoda mi 1k pln na konsole kiedy w sumie ma
może 2,3 gry które mnie interesują ma na wyłączność (GoWIII, Killzone i może Uncharted...
może... )


Cóż,moim zdaniem Xbox360 ma tylko jeden ekskluzywny tytuł dla którego warto by tę konsole nabyć: Gears of War 2 i 3 - no,może jeszcze Halo 3
PS3 ma serię God of War,Uncharted,Killzone,LittleBig Planet,Infamous
poza tym jest to już przestarzała konsola korzystająca tylko z DVD - konsolę kupiłem też min.po to aby oglądać filmy na Blu-Ray i nie mam dużego tv,24 calowy monitor mi wystarcza
z grami też problemu nie ma bo kupuję używki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować