Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 05/2006

525 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2006 o 16:07, rywin2006 napisał:

na sekundę..... I jescze request jakiegoś kolesia z gram.pl który twierdził że to przez mój
sprzęt:) LOL!

Nie LOL bo jeżeli faktycznie nie masz za dobrego sprzetu na tą grę to wszystko może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 16:19, Darkstar181 napisał:


> na sekundę..... I jescze request jakiegoś kolesia z gram.pl który twierdził że to przez
mój
> sprzęt:) LOL!
Nie LOL bo jeżeli faktycznie nie masz za dobrego sprzetu na tą grę to wszystko może się zdarzyć.

Chłopcze ty nie rozumiesz. CAŁY ŚWIAT GRY DZIAŁA PŁYNNIE ITD. MAM 35FPS i wszystko ok. Tylko postać nie idzie dalej. może skakać (tylko w miejscu)

A to może powiem żeby nie było na sprzęt mojego configa:
barton 3000+@3400+
2GB RAMU
6800 Ultra AGP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bugów to dużo jest w samym CDA. Przykład: str. 75 koniec recenzji Obliviona na jednym obrazku podpis "Ostatna znana fotografia wyprawy naukowej...", jest jeszcze w zapowiedzi gothica zdanie bez sensu ale nie pamiętam gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, co jest z demkiem Air Conflicts? Nie chce sie uruchomic wcale, kompa mam dobrego:( to pewnie przez tego starforce''a chrzanionego kurna! a zeby ich pokrecilo c"f"aniakow... ktos moze wie jak sobie poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2006 o 16:31, rywin2006 napisał:

Chłopcze

Słucham dziadku(miło ci teraz,hę? )

Dnia 20.04.2006 o 16:31, rywin2006 napisał:

ty nie rozumiesz.

A jak mam rozumieć skoro nie podałeś żadnych informacji o kompie, systemie, kompletnie nic?

Dnia 20.04.2006 o 16:31, rywin2006 napisał:

CAŁY ŚWIAT GRY DZIAŁA PŁYNNIE ITD. MAM 35FPS i wszystko ok. Tylko
postać nie idzie dalej. może skakać (tylko w miejscu)

A to może powiem żeby nie było na sprzęt mojego configa:
barton 3000+@3400+
2GB RAMU
6800 Ultra AGP

Wszytko zależy jeszcze od systemu. Jakoś wiele osob gra bez problemu na słabszym sprzęcie niż twoj,a nie ma takich bugow. A poźniej się okazuje że ktoś grzebał w systemie, że brakuje plikow systemowych...
No bo jak wytłumaczyć fakt że jak do tej pory na forum nikt nie miał problemu z, grą oprocz ciebie, chociaż duża część tych osob ma słabszy sprzęt od Twojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 17:47, Darkstar181 napisał:


> Chłopcze
Słucham dziadku(miło ci teraz,hę? )
> ty nie rozumiesz.
A jak mam rozumieć skoro nie podałeś żadnych informacji o kompie, systemie, kompletnie nic?
> CAŁY ŚWIAT GRY DZIAŁA PŁYNNIE ITD. MAM 35FPS i wszystko ok. Tylko
> postać nie idzie dalej. może skakać (tylko w miejscu)
>
> A to może powiem żeby nie było na sprzęt mojego configa:
> barton 3000+@3400+
> 2GB RAMU
> 6800 Ultra AGP
Wszytko zależy jeszcze od systemu. Jakoś wiele osob gra bez problemu na słabszym sprzęcie niż
twoj,a nie ma takich bugow. A poźniej się okazuje że ktoś grzebał w systemie, że brakuje plikow
systemowych...
No bo jak wytłumaczyć fakt że jak do tej pory na forum nikt nie miał problemu z, grą oprocz
ciebie, chociaż duża część tych osob ma słabszy sprzęt od Twojego?

OMG! Co za lol! Gadam ci że to nie zależy od sprzętu tylko to jest jakiśbug gry!!! 2 razy ci to pisałem i nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 16:31, KiNDer vel. IxyedaM napisał:

Ja dodam tylko jedno - 8 stron zapowiedzi Gothic''a III robi naprawdę wrażenie. Prawie
takie samo jak 8 (10?) stronicowa recenzja Diablo II Yasia..


DZIEWIEC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 16:55, B. Riv napisał:

bugów to dużo jest w samym CDA. Przykład: str. 75 koniec recenzji Obliviona na jednym obrazku
podpis "Ostatna znana fotografia wyprawy naukowej...", jest jeszcze w zapowiedzi gothica
zdanie bez sensu ale nie pamiętam gdzie.


Literowki sie niestety trafiaja, a koncowka byla BARDZO nerwowa, wiec to i owo moglo sie przemknac przez kontrole jakosci. Grunt jednak, ze nie ma jakich takich "walacych po oczach" baboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2006 o 09:01, smuggler napisał:

Literowki sie niestety trafiaja, a koncowka byla BARDZO nerwowa, wiec to i owo moglo sie przemknac
przez kontrole jakosci. Grunt jednak, ze nie ma jakich takich "walacych po oczach" baboli.


Poza jednym - baaaaaardzo wybitnym - w AR, no nie? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra ma wręcz chore wymagania sprzętowe(kolega z gf 6600gt musi uciekac się do obniżania detali), przez co nawet się u mnie nie uruchomi. to trochę przykre, że gatunek w którym najbardziej powinien liczyc się klimat i fabuła, schodzi na drogę gier akcji, w których to najważniejsza jest oprawa graficzna... nadzieją jest gothic 3, którego wymagania mnie nie odstraszają. mam tylko nadzieję, że gra będzie dobrze zoptymalizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy przeżywają te wymagania sprzętowe...ja mam nadzieję, że Oblivion(jak już go kupie:) pójdzie mi na FULL detal oczywiście BEZ AA, HDR(i tak hdr moja karta nie obsluguje),.....w 1024x768x32.......mam Athlona 1,7...768 RAM...Radeon 9600 128 RAM 128 Bit...i oprócz tego w efektach wyzualnych systemu windows XP mam włączone TYLKO = Użyj obrazu tła dla każdego typu folderów, Użyj popularnych zadań w folderach, Użyj wizualnych stylów okien i przycisków. Pamięć wirtualną mam na 1536 MB...i jak gram zawsze mam wyłączony program antywirusowy...wszystko po to aby uzyskać jak największą wydajność w grach... np Doom 3 śmiga mi na ultra detal bez AA w 1024x768x32, FarCry na full detal z AA na średnie w 1024x768x32, thief deadly shadows na full detal z AA na średnie w 1024x768x32 itd. nawet demo Condemned:criminal originis smigalo mi na full detal bez AA i jak dobrze pamiętam jakością tekstur na poziomie o jeden niższym od maksymalnego w 1024x768x32...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 10:13, Colidor napisał:

Poza jednym - baaaaaardzo wybitnym - w AR, no nie? :)))


Gdzie? :] Bo ja nie bardzo widzę. Przynajmniej na pierwszy rzut oka, bo całego AR nie chce mi się teraz przetrząsać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi dopiero teraz coś czarnego leży w skrzynce (chyba CDA, ale katalog mody też w takiej czarnej folii przychodzi), za rok już nie biorę prenumeraty - 1 numer doszedł gdzie nie trzeba (na szczęście ktoś go odniósł), 2 doszedł poleconym dopiero, jak się upomniało w dziale reklamacji (przyszedł w jakieś 3 i pół tygodnia po premierze) a teraz być może przyszedł, ale z opóźnieniem :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 09:00, smuggler napisał:

> Ja dodam tylko jedno - 8 stron zapowiedzi Gothic''a III robi naprawdę wrażenie.
Prawie
> takie samo jak 8 (10?) stronicowa recenzja Diablo II Yasia..

DZIEWIEC :)


Siedmiostronna, dokładnie mówiąc... A niedawno sobie przejrzałem tę recenzję... D2 już dawno mi się znudziło, ale muszę przynać, że artykuł Yasia to majstersztyk. Ciekawie napisana, genialnie oprawiona (tu honoruję DTP), ech, żeby częściej takie były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować