Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Crysis 2 już jest

171 postów w tym temacie

ujmę to tak miałem nadzieję że dostaniemy obsługę wszystkich wersji DX - szczerze zawiodłem się - ale nie moge zrozumieć czemu muszę grać na ustawieniach dla konsol. Z kontem nie mam problemów - gra korzysta z Gamespy. niestety wyszukiwarka serwerów szwankuje - nie pokazuje pingów. Powraca kwestia NAT z MW2 znowu są z tym problemy(pingi gorsze niż bc2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 13:10, Piotr13PL napisał:

Dzieki, poszło full predkością. Powiedzcie mi czy udaje wam się stworzyc konto? Bo u
mnie chyba serwery im padły i stoi mi na "Creating Account". Tak samo na mycrisis.com.

Od godziny raz na parę minut próbuje stworzyć konto po przez grę i po przez tę stronę, mam to samo co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 13:29, Sponsi napisał:

No, twórcu Bulletstorma niech się uczą, to mi się podoba (demo na PC!).

I co z tego, niech się nauczą lepszego organizowania serwerów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 13:29, Sponsi napisał:

No, twórcu Bulletstorma niech się uczą, to mi się podoba (demo na PC!).

Co prawda mam już demo zainstalowane, ale nie mogę go przetestować bez konta, którego nie mogę stworzyć...
Niech się lepiej nauczą robić dema dla testów bez tego całego syfu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto z gamespy nawet nie pomaga..

To wszystko idzie w złym kierunku , cały ten GAMING.
Najpierw Demo DA2.. gdzie po jaką cholere wstawili opcje DX10/11
KOMU TO POTRZEBNE? żałosny marketing nawet DX12 tej grze nie pomoże.
Teraz crysis idzie w te same ślady.. co będzie następne? nie rozumiem po co ktoś
wydaje demo aby zareklamować gre do większego popytu a potem okazuje się , że
połowa opcji nie działa !? więc po co mi to demo? chcę przetestować gre aby ją potem kupić
a nie dostać ziemniaka aby potem go obrać i sprzedać po niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Też miałem problemy z utknięciem na ekranie ładowania, ale tak...

Założyłem szybko konto na mycrysis.com NIE NA GAMESPY.
Odpaliłem Crysisa 2 i dałem Log in NIE Create account
Wpisałem mój nick i hasło z mycrysis i.... NIC

ale...

Kiedy od nicku odjąłem końcówkę "_PL" i kliknąłem na log in to zadziałało i od tego czasu śmiga aż miło. Nie wiem co prawda dlaczego hasło nie chciało mi wejść takie jak na mycrysis, ale może chodzi o to żeby dać je bez znaków specjalnych ("_").
Tak czy inaczej nie wiem czy komuś to pomoże, ale zamieszczam.

Co do samego dema.
Plusy to grafika- ta jest naprawdę świetna, poza tym fizyka naszego "ciała", razem z poruszaniem się broni itp. Nadal nie to co w Killzone ale jest naprawdę świetnie. No i optymalizacja... Na moim już leciwym kompie śmiga aż miło. Rozgrywka jest szybka, ale nie tak bezmyślna jak w CoD, mapki niezłe, ale mogli dodać jakąś większą.

Minusy to:
BRAK OPCJI GRAFICZNYCH!!!! Mamy tylko trzy opcje do wyboru: GAMER-ADVANCED-HARDCORE i tyle!!! Nic nie można sobie samemu ustawić (oprócz rozdzielczości) co daje małe pole do popisu osobom ze słabszymi kompami. Poza tym opcja "auto-aim" domyślnie na ON ?! WTF?! Przecież to PC!!

No ale ogólnie.... Jestem zadowolony. Wszystko, dosłownie... Podoba mi się bardziej niż w CoD, a jako że pierwszego Crysisa byłem wielkim fanem dwójeczkę kupię na pewno. Jednak w wersji na PS3- nie chcę się denerwować faktem że mój PC nie uciągnie Crysisa 2 na max detalach;)

(sorry za literówki, siedzę w pracy i jestem koszmarnie niewyspany:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś problem z dźwiękiem? Ja go w ogóle nie mam, pobrałem wcześniej bete bo myślałem, że dema nie będzie to dźwięku też nie było, ale tylko na słuchawkach, na głośnikach działało. A w demie obojętnie na co ustawie to i tak go nie ma ;/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 14:59, Jeffero napisał:

A ma ktoś problem z dźwiękiem? Ja go w ogóle nie mam, pobrałem wcześniej bete bo myślałem,
że dema nie będzie to dźwięku też nie było, ale tylko na słuchawkach, na głośnikach działało.
A w demie obojętnie na co ustawie to i tak go nie ma ;/ .

niestety ten port tak ma ja mam taki problem np. że słyszę wystrzały shotguna z drugiego końca mapy natomiast nic z tych będących przy mnie(wymiana ognia itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 14:44, Antosz napisał:

Panowie! Też miałem problemy z utknięciem na ekranie ładowania, ale tak...

Założyłem szybko konto na mycrysis.com NIE NA GAMESPY.
Odpaliłem Crysisa 2 i dałem Log in NIE Create account
Wpisałem mój nick i hasło z mycrysis i.... NIC

ale...

Kiedy od nicku odjąłem końcówkę "_PL" i kliknąłem na log in to zadziałało i od tego czasu
śmiga aż miło. Nie wiem co prawda dlaczego hasło nie chciało mi wejść takie jak na mycrysis,
ale może chodzi o to żeby dać je bez znaków specjalnych ("_").
Tak czy inaczej nie wiem czy komuś to pomoże, ale zamieszczam.

Co do samego dema.
Plusy to grafika- ta jest naprawdę świetna, poza tym fizyka naszego "ciała", razem z
poruszaniem się broni itp. Nadal nie to co w Killzone ale jest naprawdę świetnie. No
i optymalizacja... Na moim już leciwym kompie śmiga aż miło. Rozgrywka jest szybka, ale
nie tak bezmyślna jak w CoD, mapki niezłe, ale mogli dodać jakąś większą.

Minusy to:
BRAK OPCJI GRAFICZNYCH!!!! Mamy tylko trzy opcje do wyboru: GAMER-ADVANCED-HARDCORE i
tyle!!! Nic nie można sobie samemu ustawić (oprócz rozdzielczości) co daje małe pole
do popisu osobom ze słabszymi kompami. Poza tym opcja "auto-aim" domyślnie na ON ?! WTF?!
Przecież to PC!!

No ale ogólnie.... Jestem zadowolony. Wszystko, dosłownie... Podoba mi się bardziej niż
w CoD, a jako że pierwszego Crysisa byłem wielkim fanem dwójeczkę kupię na pewno. Jednak
w wersji na PS3- nie chcę się denerwować faktem że mój PC nie uciągnie Crysisa 2 na max
detalach;)

(sorry za literówki, siedzę w pracy i jestem koszmarnie niewyspany:( )


Niestety w moim przypadku nic nie pomogło, mimo iż mam konto na mycrysis, kombinowałem i nic. Wpisując moje prawdziwe dane takie jak na mycrysis wyskakuje error a tworząc konto czekam w nieskończoność na ukończenie tworzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować