Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Crysis 2 już jest

171 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2011 o 11:57, Numenpl napisał:

Jaki masz PC??
bo w demie to nawet AA nie ma.


c2d 2.4ghz 4gb ram 4870 1gb c3

silnik bardzo dobrze zoptymalizowali , ale przegięli pałę z tymi ustawieniami.
Może jakieś mody wyjdą aby ręcznie ustawić sobie grafe a nie mieć z góry narzuconą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 12:00, myth555 napisał:

> Jaki masz PC??
> bo w demie to nawet AA nie ma.

c2d 2.4ghz 4gb ram 4870 1gb c3

silnik bardzo dobrze zoptymalizowali , ale przegięli pałę z tymi ustawieniami.
Może jakieś mody wyjdą aby ręcznie ustawić sobie grafe a nie mieć z góry narzuconą.

raczej full wersja wyjdzie i dx10/dx11 bo coraz częściej to one za AA teraz odpowiadaja jak w BC nie masz dx10 nie masz AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 10:55, arborek napisał:

> Ja tam nie ściągam... Nie chcę psuć sobie niespodzianki :)

To jest chyba demo multi więc raczej nic sobie nie popsujesz :D:D ew. poćwiczysz przed
właściwym zbieraniem exp''a i nie dostaniesz takich batów na starcie od graczy którzy
zdążyli zjeść zęby na demie :D:D


Ale chodzi mi ogólnie o wrażenia po uruchomieniu gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie udało mi się założyć konta aby grać , no trudno . Będzie trzeba pewnie trochę poczekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę ściągnąłem szybko . Tyle ,że nie da się na razie założyć konta :) Sorry , za double posta ale zacięła mi się przeglądarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 12:19, barth89 napisał:

Ale chodzi mi ogólnie o wrażenia po uruchomieniu gry ;)

dla mnie zwalony hit detection, kod sieciowy do kitu, nie ma auto team balance, zwalone FoV i obsługa myszki ale przyznam szczerze najładniejsze low detale jakie widziałem.

zrobiłem sobie screena na HC na pie17 o dziwo tam wszystkie efekty jak należy działają(ale niestety mam tam tylko tyle jak w górnym prawym rogu fps)

20110301122557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 12:32, Soniaczek87 napisał:

Nie da się zalogować ani stworzyć konta... Masakra jakaś

nom nie moge wejsc na mycrysis zobaczyc co ludzie na forum pisza bo tyle sciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewidziałem to. Przewidziałem to dawno temu, ale fanatycy nie dali sobie przemówić do rozsądku, przekonani, "że żadnych kompromisów nie będzie". Gra ucierpiała pod każdym względem i jest ukonsolowiona jak jasny gwint.
- diabelnie niskie FOV
- malutkie mapy
- ohydny Temporal AA, który sprawia, że obraz wygląda, jakby ktoś przejechał po nim wazeliną
- żałosne tekstury
- aim assist domyślnie WŁĄCZONY
- brak możliwości edycji ustawień w opcjach, mamy pre-definiowane, enigmatyczne ustawienia "gamer", "hardcore", które NIC nie mówią
- polycout jest śmieszny, mapy ubogie w detale, otoczenie to prostackie klocki udające budynki.

KPINA. Jeśli Crytek nie poprawi niczego w pełnej wersji... oj, nie liczcie na dobrą sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 11:34, Mefisto napisał:

> Zatłoczone te serwery Gamershella, ledwo 750kb/s ciagnie..
ledwo 750kb/s ciągnie- Piotrze nie narzekaj, ludzie maja po 60kb/s a nawet dużo nizsze
i musza z tym żyć.


Ale niektórzy mają też po 16mb w większych miastach za które płacą słono a nie mogą tego wykorzystać : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 12:55, Piotr13PL napisał:

> > Zatłoczone te serwery Gamershella, ledwo 750kb/s ciagnie..
> ledwo 750kb/s ciągnie- Piotrze nie narzekaj, ludzie maja po 60kb/s a nawet dużo
nizsze
> i musza z tym żyć.

Ale niektórzy mają też po 16mb w większych miastach za które płacą słono a nie mogą tego
wykorzystać : P


http://static.cdn.ea.com/crytek/u/f/crysis2/Crysis_2_Multiplayer_Demo.exe
sciaga sie bardzo szybko u mnie szlo max 10Mbit/s

wie ktos jak uzyc tego hologramu przy broni? bo odblokowalem to i zalaczylem sobie, ale nie wiem jak tego uzyc, wciskam use - f i nic...

stworzenie konta to masakra, czekalem i czekalem, ale wygrzebalem jakies stare konto i sie zalogowalem, inaczej to bym jeszcze probowal, serwery nie wiem czemu tak beznadziejnie dzialaja

w grze jest sporo serwerow ktore maja niski ping, pokazuje na liscie ze 0 ping, ale w grze juz jest 40-50 i gra sie ok

slizgi sa popsute - tzn rzadko kiedy dziala, probowalem wciskac krotko pojedynczo podczas biegu kucanie - dziala tylko czasami, tak samo z przytrzymaniem crouch... a jak juz zadziala to i tak przerywa sie w dowolnym momencie, zupelnie tego nie czaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 12:39, Principes napisał:

Przewidziałem to. Przewidziałem to dawno temu, ale fanatycy nie dali sobie przemówić
do rozsądku, przekonani, "że żadnych kompromisów nie będzie". Gra ucierpiała pod każdym
względem i jest ukonsolowiona jak jasny gwint.
- diabelnie niskie FOV
- malutkie mapy
- ohydny Temporal AA, który sprawia, że obraz wygląda, jakby ktoś przejechał po nim wazeliną
- żałosne tekstury
- aim assist domyślnie WŁĄCZONY
- brak możliwości edycji ustawień w opcjach, mamy pre-definiowane, enigmatyczne ustawienia
"gamer", "hardcore", które NIC nie mówią
- polycout jest śmieszny, mapy ubogie w detale, otoczenie to prostackie klocki udające
budynki.

KPINA. Jeśli Crytek nie poprawi niczego w pełnej wersji... oj, nie liczcie na dobrą sprzedaż.


Dodaj tego obiekty wyskakujace ci przed nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 13:06, mronoth napisał:

wie ktos jak uzyc tego hologramu przy broni? bo odblokowalem to i zalaczylem sobie, ale
nie wiem jak tego uzyc, wciskam use - f i nic...


Dzieki, poszło full predkością. Powiedzcie mi czy udaje wam się stworzyc konto? Bo u mnie chyba serwery im padły i stoi mi na "Creating Account". Tak samo na mycrisis.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować