Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Crysis 2 już jest

171 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2011 o 10:13, Sanders-sama napisał:

ale i tak teraz
wyciąga u mnie tylko 160 KB/s...



No u mnie też się wlecze 5,5 MB/s ;/.
Zobaczymy czy opłaca się zamawiać pełną wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pepsi znowu wprowadza w błąd pisząc o demie na X360? Nie ma jego jeszcze na żadnym Xbox Live (polskim, UK, USA...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MyCrysis.com niby działa, ale zalogować się, to już inna bajka... Demo jest, ale trzeba jeszcze się zalogować/założyć konto by zagrać. Na razie nie udała mi się ta sztuka... Trolololol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na wersję PC dema to się załamać idzie dx jedynie 9 a wygląda gorzej niż leaked beta na hamachi - nie ma nawet połowy efektów z leaked beta. Debilne FOV 55, aim wł i obsługa myszki spartolona. no chyba lepiej sobie odpuścić sobie tego C2 jak tak to ma wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do: SamFiniszer
jak już coś potestujesz to walnij coś tu w komentarzach jak chodzi i podaj swój config. Jestem ciekawy jak zoptymalizowali. Po robocie to ja mogę ewentualnie swoje wyniki zapodać. Nie ściągałem tej przeciekowej wersji z torrentów bo zbugowana ponoć na maxa. Wolę już na demie sprawdzić. I daj znać czy demo obsługuje dx11 i najwyższe ustawienia czy to dopiero w finalnej wersji. do zobaczenia na serwie, tylko bez campienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 10:19, barth89 napisał:

Ja tam nie ściągam... Nie chcę psuć sobie niespodzianki :)


To jest chyba demo multi więc raczej nic sobie nie popsujesz :D:D ew. poćwiczysz przed właściwym zbieraniem exp''a i nie dostaniesz takich batów na starcie od graczy którzy zdążyli zjeść zęby na demie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować