Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Crysis 2 już jest

171 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2011 o 15:38, Numenpl napisał:

Niestety gra online jest do niczego bo wszyscy grają z AUTO AIM on i nie ma mowy przez
to o uczciwej grze.

Może zdradzisz sekret jakim cudem udało Ci się zagrać online ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 16:15, Mathik19 napisał:

> Niestety gra online jest do niczego bo wszyscy grają z AUTO AIM on i nie ma mowy
przez
> to o uczciwej grze.
Może zdradzisz sekret jakim cudem udało Ci się zagrać online ?

normalnie ja nie mam problemow z loginem ale sa za to z wwyszukiwarka

20110301162205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże,jak to się długo ściąga :\ Jeszcze tylko 6 godzin! Mam takie dobre łącze na co dzień,a tu tera nagle wyskakuje 50 k\s :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba naprawili.. założyłem konto w grze.

Pograłem chwile na max detalach i...

może i wygląda fajnie ale raczej do singla tylko..
Mało strasznie widać przez te HDRY i Inne gówniane bloomy
więc multi z miejsca odpada aby zabić kogoś to random totalny takie fajnie celowanie jest.
Co do auto aima to niektóre srv mają to wyłączone gralem bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 15:38, Numenpl napisał:

Niestety gra online jest do niczego bo wszyscy grają z AUTO AIM on i nie ma mowy przez
to o uczciwej grze.


No jak wszyscy grają z Auto Aim to chyba jest uczciwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za zbieg okoliczności, właśnie sobie myślałem "a co z demkiem Crysis 2" :P i wielki plus, że demo da się ściągnąć torrentem, ściąganie plików 1GB+ w normalny sposób to istna katorga :/ Dzięki za newsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 16:48, HiddenNick napisał:

> Niestety gra online jest do niczego bo wszyscy grają z AUTO AIM on i nie ma mowy
przez
> to o uczciwej grze.

No jak wszyscy grają z Auto Aim to chyba jest uczciwie...

Ta już kolesie pisali na chacie że jak wyjdzie full to będą za to banować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra kolejna porcja wisielczego humoru (czytaj podsumowanie)
Po dłuższym podsumowaniu i gry online. Zauważam coraz więcej niedoróbek najpierw zacznijmy od opcji są tylko Gamer,Advanced i Hardcore . Gamer jest jedynym trybem na którym da się grać bo Adv i HC jedynie dodają przęgięte rozmycie i bloom przez który minimalne poruszenie myszką nic nie widać. Natomiast nie wiem po co wpadli na pomysł z Assystą celowania na PC bo przez to jak wył to gówno to nie masz szans bo nooby z tym grają. Dźwięk kuleje albo go nie ma albo jest mono. Wyszukiwarka to gówno nie pokazuje pingów większość niby zero a jak wejdziemy to wszyscy maja po lag spike itp. no i znowu jak w mw2 mamy doczynienia z NAT (nie będę się bawił w ustawienia dla jednej gierki) oraz Gamespy co oznacza problemy z połączeniem z serwerami (ja tak mam i nie tylko) no i oczywiście z loginem(to reszta). Jak ma się sprawa z grafiką na gamer(skoro nie ma zbytniej różnicy) ujmę tak to wygląda jakby tekstury z CW na poziomie Mainstream lub gorzej z oświetleniem z gamerdx9. Co do optymalizacji to też dziwna sprawa gram w 1920x1080 i sobie myślę że jak zmniejszę do 1650x1080 to może fps zyskam - a tu do cholery okazuje się że nic z tego powiem krótko nawet gorzej działa gra niż CW na DX10 gamer w 1650x1080. Natomiast AA zostało zastąpione TAA więc spoks. FOV 55 w połączeniu z masakryczną obsługą myszki zamienia się w katorgę. No teraz najlepsze hitreg/hitboxy itp. jeśli ktoś myślał że gorzej niż w BC2 już być nie może to ciekawe co powie na to wale z karabinu w nogi i patrzę "Headshot".Auto team balans kuleje albo w ogóle go nie ma przez co czesto sytuacja 2 vs 8. Samo demo jest cholernie niestabilne 10 razy pod rząd wywaliło mnie do pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 17:00, ODIN85 napisał:

Po rozpakowaniu instalator nie startuje Spotkał się ktoś z takim problemem?

o kolejna rzecz do dodania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno zassałem utworzyłem konto bez problemu grałem również około 1 godziny bez problemu, gierka bardzo dobrze zoptymalizowana zero lagów, jak ktoś lubi coda to jest to a dodatkowo mamy kombinezon, dla mnie wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 17:03, Andrzej18 napisał:

niedawno zassałem utworzyłem konto bez problemu grałem również około 1 godziny bez problemu,
gierka bardzo dobrze zoptymalizowana zero lagów, jak ktoś lubi coda to jest to a dodatkowo
mamy kombinezon, dla mnie wypas

masz farta ja co gram to ciągle mi wywala z połączeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmn.. dziwne trochę ta grafika aż tak mega się nie różni miedzy gamer a hardcore czyli minimalnymi a maksymalnymi , albo ja mam coś z oczami ; / ten fraps też jest ubogi robie screena i mi 5fps łyka :<

Skyline minimalne detale :

http://img820.imageshack.us/f/crysis2demo201103011653.jpg/
http://img218.imageshack.us/f/crysis2demo201103011654.jpg/
http://img251.imageshack.us/f/crysis2demo201103011654.jpg/

Pier17 Max detale (mapa bogatsza w detale) :

http://img854.imageshack.us/f/crysis2demo201103011704.jpg/
http://img51.imageshack.us/f/crysis2demo201103011700.jpg/
http://img28.imageshack.us/f/crysis2demo201103011700.jpg/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja wciąż jestem na etapie tworzenia konta - od rana. Skutecznie zniechęca do zakupu. Na obecną chwilę daruje sobie to demo i nie będę zamawiał. Jeżeli faktycznie wygląda to jak CoD to ja mówie pass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że nie tylko nie da się stworzyć konta/zalogować, ale też to, że wbić się na forum graniczy z cudem. Mi się jeszcze nie udało ani razu od 13, a ciekawi mnie co piszą gracze i co na to Crytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować