Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Jaka jest najbardziej klmatyczna gra jaką znacie?. :)

181 postów w tym temacie

To ja też wrzucę parę moich ulubionych-klimatycznych.
Mafia
Soldiers/Outfront
Call of Duty
AoE
Medieval Total War
Operation Flashpoint
Hidden & Dangerous
Morrowind
Civilization I
Arcanum
HoMaM3
Thief 1,2 i 3
Deus Ex
Blade of Darkness
Close Combat IV
Doom II
Max Payne
Commandos [ten klimat irytacji wspominam do dziś ;P]
Dungeon Siege
Neverwinter Nights
No i takie zabytki jak: River Raid, Montezuma''s Revange czy World Karate Championship ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,no...
Temat się rozwija, bardzo mnie to cieszy:P.Postujcie ile wlezie:).Poznałem już dużo waszych opinii i czekam na kolejne!.Z tego co widzę wg was najbardzie klimatyczne są RPGi mi stare gry,w które nie grałem.No,no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planescape: Torment najorginalniejszy świat jaki kiedykolwiek powstał, pełen filozofii życia, niesamowita, niebanalna fabuła i przepiękna muzyka w niekórych momentach wyciskająca łzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimatu dużo napewno posiada Diablo za swoje unikalne stworki i ciągłe zwiedzanie jakichś lochów :). Dodałbym także Starcrafta, jako grę nieśmiertelną :). Aż mnie naszło by zagrać, jak pomyślałem o zrobieniu przeciwnikowi rusha ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mało (almost no one) osób wspomina tutaj o Finalach (Final Fantasy), a przecież w świecie Finali mozna się zatracić i już z nich nie wyjść (przykład - Japończycy :p - obejrzyjcie se filmiki z premier FF XII w sklepach :D)

Przypomniało mi się jak kiedyś wczułem się w BG2 (IMO duuuużo bardzej klimatyczna od 1):
Po paru dniach intensywnego grania, mama każe mi coś zrobić... no to ja oczywiscie przed zrobieniem czego kolwiek musze zrobić sejwa :P(zacząłem szukać Q), albo często chciałem wcisnąć spację, żeby przemyśleć to co mam zrobić.. rózne takie kwiatki :)

Co jakiś czas śnią mi się gry :) I dość często okazuje isę że to są sny prorocze (ale dowiaduje się o tym dopiero jak się spełnią :p) Ostatnio to było GW i FF VIII ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 01:27, buras napisał:

/.../
Nikt nie wspomnial o pierwszym Unrealu, co mnie troche dziwi, chociaz ze wzgledu na srednia
wieku moze byc to usprawiedliwione.


Jak to nikt, a ja? ;)
Do dzić podoba mi się muzyka z U1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie sa rowniez chwalebne wyjatki ... Tja muza byla miodna ... temat glowny do dzisiaj od czasu do czasu sobie przesluchuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ostatnio zaczalem grac w Gothica II, ale mimo wszystko jedynka miała wg. mnie lepszy klimat. Nawet nie potrafie wyjasnic dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 19:11, Igor FCBayern napisał:

Hmmm... Ostatnio zaczalem grac w Gothica II, ale mimo wszystko jedynka miała wg. mnie lepszy
klimat. Nawet nie potrafie wyjasnic dlaczego...

wg mnie tez. wprawdzie z nocą kruka ma lepszy klimat niz bez niego ale mimo wszystko jakos klimat w G1 bardziej mi pasowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 19:11, Igor FCBayern napisał:

Hmmm... Ostatnio zaczalem grac w Gothica II, ale mimo wszystko jedynka miała wg. mnie lepszy
klimat. Nawet nie potrafie wyjasnic dlaczego...

Zastanawiam się się nad kupnem GII i chciałbym wiedzieć czy większy nacisk położono w niej na elementy RPG czy na walkę?.Dla mnie to b.ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2006 o 19:13, kombesista napisał:

Zastanawiam się się nad kupnem GII i chciałbym wiedzieć czy większy nacisk położono w niej
na elementy RPG czy na walkę?.Dla mnie to b.ważne.

taki sam nacisk na walke jest jak w jedynce. wedlug mnie oczywiscie. owszem walki jest tam dosc sporo ale elementy RPG tez sa w niej bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Longest Journey
Daiblo2
Diablo
Prince of persia(jedynka w reszte nie grałem)
Cal of duty (jedynka w dwójke jeszcze nie grałem)
Arcanum
i tak troche icewind 1 i 2 ale BG 1 i 2 wcale mnie nie ruszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Longest Journey
Prince of Persia
Diablo 2 (filmy...)
Another World

Btw. wlasnie wyszlo demo Another World (jak sie podniesiecie ze smiechu to czytajcie dalej). Nowe wydanie AW, gry z 1991 roku, teraz z lepsza grafika. Ktos za pelna wersje chce 7 Euro (jak dla mnie to przegiecie za gre z przed 15 lat), ale demko jest dalej tak samo klimatyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo by wymieniać... :)
Ostatnio grałem w Prince of Persia: Sands of Time i teraz
przechodze Warrior Within. Obydwie gry mają własne, odrębne klimaty,
i do tego dochodzi jeszcze ta fabuła :) Polecam je wszystkim fanom gier
zręcznościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować