Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już u nas!

563 postów w tym temacie

raczej nie ... sprawdz jak wyjdzie ci getright-em, mi flashget gubil czasem pakiety podczas sciagania i dzialo mi sie tak samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale stanowia do tej pory spory segment rynku, ze wzgledu na wlasnie owczesna popularnosc ... osobiscie nie dotyczy mnie ten problem, ale sadze ze takie olewanie (raczej brak staran o optymalizacje kodu pod wzgledem sprzetowym) doprowadza wlasnie do takich sytuacji, ze karta kupiona np pol roku temu, juz nie daje rady grze ... bo po co optymalizowac skoro i tak beda lepsze grafy jak skonczymy te gre ?
Gdyby nie takie silowe oszczedzanie firm dewelpoerskich na wlasnych kosztach wytworzenia, gracze nie mieli by takich problemow z galopujacym postepem i finansami potrzebnymi do ciaglej i czasem bezsensownej modernizacji kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 03:13, buras napisał:

Ale stanowia do tej pory spory segment rynku, ze wzgledu na wlasnie owczesna popularnosc ...
osobiscie nie dotyczy mnie ten problem, ale sadze ze takie olewanie (raczej brak staran o optymalizacje
kodu pod wzgledem sprzetowym) doprowadza wlasnie do takich sytuacji, ze karta kupiona np pol
roku temu, juz nie daje rady grze ... bo po co optymalizowac skoro i tak beda lepsze grafy
jak skonczymy te gre ?
Gdyby nie takie silowe oszczedzanie firm dewelpoerskich na wlasnych kosztach wytworzenia, gracze
nie mieli by takich problemow z galopujacym postepem i finansami potrzebnymi do ciaglej i czasem
bezsensownej modernizacji kompa.


A kto Ci każde kupować jakąkolwiek grę tudzież nową kartę graficzną? Rzuć to i zacznić obracać papierami wartościowymi, albo czym tam wolisz. Po drugie gdzie Ty tu widzisz brak starań o optymalizacje kodu? My tu mowimy o totalnym złomie jakim jest GF 4 MX. Karta, która powinna znajdować się w jakimś muzeum dla kart graficznych. Dobrze, że developer nie zawraca sobie nimi głowy i skupia się raczej na tworzenie dla węższego segmentu przez co ma wiecej czasu na dopracowanie samej gry. A nie ślęczenie po nocach i zastanawianie się czemu to nie chodzi na tym ZŁOMIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wam też pisze że przegraliście po paru turach w single. Czy da się grać na hot seat w multi? aha i najważniejsze czy wy też na multi mcie tylko walki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 07:51, Makos0 napisał:

czy wam też pisze że przegraliście po paru turach w single. Czy da się grać na hot seat w multi?
aha i najważniejsze czy wy też na multi mcie tylko walki??

W singlu nie może zginąć żaden z twych 2 gohaterów początkowych bo przegrasz..
W multi nie wiem..jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak jak powiedzalem w głownym temacie o herosie! gram 1 raz w ta serie i kupuje EK bo gra jest EXTRA!!! jedna z najlepszych w jakie gralem wogle cool!:) ide grac w demko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbe: Co to za problem, kiedy mam już gre a po odpaleniu jej... obraz gry poprostu sie wali... Sodoma i Gomora, że tak powiem sieczka... Tyle sie meczylem nad tyloma problemami a teraz kiedy mam już gre i poczatkowo odpala sie normalnie to kiedy przechodzi do głównego menu nie da sie nic robic bo ekran szaleje... POMOCY PROSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 07:51, Makos0 napisał:

czy wam też pisze że przegraliście po paru turach w single. Czy da się grać na hot seat w multi?
aha i najważniejsze czy wy też na multi mcie tylko walki??

przeczytaj dokładnie cele misji.musisz w ciagu tygodnia zdobyć miasto.jesli nie przegrywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 07:51, Makos0 napisał:

czy wam też pisze że przegraliście po paru turach w single.


Nie. Ty najprawdopodobniej przegrywasz ponieważ zapomniałeś, że w przeciągu 7 dni (tur) musisz zdobyć jakiekolwiek miasto.

>Czy da się grać na hot seat w multi?

Jeżeli dobrze pamiętam hot seat to była rozgrywka dwóch lub więcej osób przy jednym komputerze. W demku ten tryb gry nie został nam udostępniony:P

Dnia 15.04.2006 o 07:51, Makos0 napisał:

aha i najważniejsze czy wy też na multi mcie tylko walki??


Tak, bo został nam udostępniony jeden z 4 trybów multi. Ten akurat polega wyłącznie na pojedynkach.

Jester-> Mi np. też przeszkadza taka optymalizacja kodu, chociaż kartę mam sporo lepszą od GF 4MX. Nie widzę powodu dla którego gra, która wygląda dość przeciętnie ma chodzić słabiej od innych produktów które mają bardzo podobną grafikę. Taka optymalizacja kodu to chyba tylko z lenistwa albo braku umiejętności może wynikać. Mam nadzieje, że do wersji 1.00 zostanie ona poprawiona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 21:30, CethAr napisał:

Ja mam pytanie, dzis udało mi sie sciagnac demko ale jest pewien dylemacik, nie moge pograc
bo za każdym ramem w połowie ładowania gra sie wyłącza, wie ktoś może co mam zrobic?????????????????????????????????????????????


miałem podobny problem.pomogła cierpliwość,bo gra potrafi ładować się b.długo
a poza tym świetne to demo,cudowna grafika i klimat "trójki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam troche inny problem. nie widzialem zeby ktos tu o nim pisal, wiec pisze o porade:) otoz po wielu wysilkach i dlugich oczekiwaniach i nie przespanych nocach a wszystko po to by sciagnac demko...udalo sie :) sciagnolem je :) i wszystko bylo by pieknie jak w bajce gdyby nie to ze przy uruchomieniu wyskakuje error. nie wiem co chodzi bo nie moge go przeczytac. gre sciagnolem zgamershell''a bo z gram.pl cos ni ebardzo sie chwapilo do tego a posiadam athlona 1,7 ; 512 ram dual geil''e i karta co prawda nie najnowsza ale powinno pojsc moim zdaniem radeon 9000 64 MB. chyba ze chodzi w tym bledzie o grafe ??? ale inne gry sie uruchamiaja na niej aczkolwiek nie wyglada to za rewelacyjnie. mam nadzieje ze ktos mi wyjasni dlaczego tak sie dzieje :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jester, tu nie chdozi nawet o tego GF4 bo to faktycznie złom i się specjlanie nie zdziwiłem że mi nie posła ale dużo ludzi nawet z dużo mocniejszym sprzętam ma z Herosem V problemy. Ja też myślałem że przy takim poziomie grafy(oczywiście, jest bardzo ładna ale do najlepszych trochę jej brakuje) wymagania będą duużo niższe.. no cóż, dp moja muszę chociaż karte zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam taki dziwny problem. W kampanii (5 misja Haven) konczy mi sie rozgrywka po tygodniu (You lost) pomimo tego ze zdobylem zamek. Dziwna sprawa na prawde. Tez tak macie ?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co moglo to spowodowac??: sciagnalem juz 2 razy demko HoMM V (z gram.pl i gamershell.com) i za kazdym razem przy probie rozpakowania wybija mi ze jest jakis blad. czemu tak sie dzieje?! teraz puscilem 3 raz z gry.wp.pl (moze teraz bedzie dzialalo). bawilem sie tez w instalowanie roznych wersji winrar''a i winzip''a, ale to nic nie dawalo.... dlaczego tak sie dzieje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie problem jest singiel dziala percect jesli o to chodzi ale nie moge na mulit wejsc loguje sie na stronie ubi zajerestrowalem sie uaktywnilem konto wchodze w gre wpisuje pasword i nickname i mi muwi ze albo zly password albo nick wpisalem,,, czy tak jest bo poprostu server padl czy cos zle sie zalogowalem???? przestancie pisac o tych Gf 4 to jest tak stare ze wogule powino zostac wycofane obecnie karty zintegrowane w standardzie maja podobna moc co ten gf dlatego ludzie zmniencie ten shit albo grajcie w H3 a nie 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam problem, ściągnołem demko z gram.pl flashgetem. Próbuje rozpakować i podobnie jak już ktoś wcześniej pisał wyskakuje mi błąd CRC (dokładnie że jakiś plik jest 508b6dbc a powinien być 96f9af9e :| ). Co
w tym wypadku zrobić? To flashget gupi pakiety czy jest jakaś inna przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S-e-b-i. Ja sciagalem 10 razy i mialem ten sam błąd. W koncu sie zdenerwowałem Sciągnelem DAP''a i nim sciagałem, ale wczesniej musisz zmienic miejsce gdzie bedzie przechowywany plik sciagany na dysk na którym jest wiecej miejsca ( nie wazne ze domyslnie sciagasz na np: "D" bo na poczatku zawsze jest przechowywany na "C" w pliku TEMP i własnie w Dap''ie mozesz zmienic zeby nie przechowywał w TEMP ). Nie wiem czy to co mówie w ogole jest prawda ale to ile ja sie z ta gra nameczylem to koszmar poprostu i nadal nie działa a problem jaki mam juz postowałem 1000 razy i 0 odpowiedzi :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować