Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Bawię sie teraz w misje Bostonskich piesciarzy. Musze teraz wrocic do Harolda Ringa do browaru. Tylko za cholere nie wiem gdzie ten browar sie znajduje. Pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 13:32, Ziggy napisał:

Bawię sie teraz w misje Bostonskich piesciarzy. Musze teraz wrocic do Harolda Ringa do
browaru. Tylko za cholere nie wiem gdzie ten browar sie znajduje. Pomoze ktos?


pierwszy wynik w googlach:

all you do though is fast travel to the harbormaster near the top right of boston, then walk alongside the buildings at the waterfront and you will see a really big red brick building that says brewrey in big letters along the face of it, you can''t miss it, then just go round the back and the final tournament will start.

po polskiemu: szybka podróż do zarządcy portu na północnym wschodzie Bostonu, przejść wzdłuż budynków przy nabrzeżu - zobaczysz duży budynek z czerwonej cegły - powinien być napis "Brewery", Ring jest od tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne za pomoc. Wskazowka dobra ze ten turniej jest tam z tylu za tym czerwonym ceglanym domem w polnocno-wschodnim Bostonie. Trza bylo jednak chwilke poszukac bo tam dwa porty blisko siebie sa. Ale dzieki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 20:58, Ziggy napisał:

Dzieki serdeczne za pomoc. Wskazowka dobra ze ten turniej jest tam z tylu za tym czerwonym
ceglanym domem w polnocno-wschodnim Bostonie. Trza bylo jednak chwilke poszukac bo tam
dwa porty blisko siebie sa. Ale dzieki za pomoc:)


Port drugi od góry po prawej stronie miasta, budynek duży, rzucający się w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria AC powstała z myślą o konsolach, ale na zestawie klawiatura + mysz gra się świetnia. Według mnie nawet lepiej niż na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 01:20, Kraju napisał:

Seria AC powstała z myślą o konsolach, ale na zestawie klawiatura + mysz gra się świetnia.
Według mnie nawet lepiej niż na padzie.

Czyli jeśli nie sprawiała mi problemów gra w poprzednich częściach to teraz też nie powinna?

W ogóle, mam GTX 260, Vistę 32bit. 4x2.5ghz Intel Core2Quad czy jakoś tak i 4gb. Da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ACII i Brotherhood''a grałem na klawiaturze i myszce. Potem sprawiłem sobie pada do Xboxa i mogę powiedzieć jako zatwardziały pc-towiec, że jest to dla mnie wygodniejsze :) Na konsoli nigdy nie grałem, a mimo to pad jest do AC po prostu wygodniejszy. Wygodniejszy, ale nie wymagany- jak pisałem całkiem przyjemnie grało się bez niego.
Pada kupiłem z myślą o FIFIE i tak sobie w coraz więcej gier nim gram- jeśli będziesz miał zbędną kasę to polecam, żebyś sobie i tak go do komputera kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 08:56, Radekl2 napisał:

W ACII i Brotherhood''a grałem na klawiaturze i myszce. Potem sprawiłem sobie pada do
Xboxa i mogę powiedzieć jako zatwardziały pc-towiec, że jest to dla mnie wygodniejsze
:) Na konsoli nigdy nie grałem, a mimo to pad jest do AC po prostu wygodniejszy. Wygodniejszy,
ale nie wymagany- jak pisałem całkiem przyjemnie grało się bez niego.
Pada kupiłem z myślą o FIFIE i tak sobie w coraz więcej gier nim gram- jeśli będziesz
miał zbędną kasę to polecam, żebyś sobie i tak go do komputera kupił.

Często w tego typu gry nie gram, a pad od Xboxa jest dość drogi jak dla mnie. :P Dla jednej gry nie opłaca mi się kupować. Głównie zależy mi na uzyskaniu informacji, czy gra się podobnie jak w AC2 w kwestii sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem, że do niczego innego jak FIFA mi się nie przyda :) A już chyba ze dwa razy przeszedłem nim GTA IV, raz całą serię AC (od dwójki) oraz różne inne. Nie nadaje się moim zdaniem tylko do gier typu CoD, BF i oczywiście w strategie nie pograsz :D
Nie jest to konieczność, ale jak kiedyś odłożysz jakieś pieniądze na pada to moim zdaniem warto trochę dołożyć i wziąć tego od Xboxa.
Powiem Ci szczerze, że nie próbowałem grać myszką w AC III, ale nie sądzę, żeby to był wielki problem dla kogoś kto grał w poprzednie części w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 17:31, Radekl2 napisał:

Ja też myślałem, że do niczego innego jak FIFA mi się nie przyda :) A już chyba ze dwa
razy przeszedłem nim GTA IV, raz całą serię AC (od dwójki) oraz różne inne. Nie nadaje
się moim zdaniem tylko do gier typu CoD, BF i oczywiście w strategie nie pograsz :D
Nie jest to konieczność, ale jak kiedyś odłożysz jakieś pieniądze na pada to moim zdaniem
warto trochę dołożyć i wziąć tego od Xboxa.
Powiem Ci szczerze, że nie próbowałem grać myszką w AC III, ale nie sądzę, żeby to był
wielki problem dla kogoś kto grał w poprzednie części w ten sposób.

Pada miałem kiedyś, ale się zepsuł. Przeszedłem nim GTA: SA z dwa razy i różnica była kolosalna w wygodzie - po prostu inne wrażenia, a grałem bez wibracji. Na zestawie klawiatura+myszka nie wychodziło mi granie w tę grę, gdyż było to niekomfortowe i czasem postać robiła nie to, co ja bym chciał zrobić, szczególnie podczas jazdy samochodem.
Jeśli chodzi natomiast o Asasyny to większych kłopotów nie miałem ze sterowaniem. Fakt, czasem Ezio źle skoczył i była klapa, jednak nie było momentów, w którym kląłbym na niepowodzenie wywołane kulejącym sterowaniem. Tak pytam o klawiaturę+mysz, bo twórcy AC3 kilka razy zaznaczali, że ta gra będzie robiona pod pady, a klawiatura z myszką, granie z nimi, to będzie mordęga.
Co do padów... nie ma alternatywy na tego z X360?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ciebie uruchomiłem AC III bez podłączonego pada i po 10 minutach rozgrywki mogę Ci powiedzieć, że dla kogoś kto ostatnie części przechodził na padzie to jest mordęga :D Nie potrafię nawet w głupie drzewo trafić podczas biegu... Całkowicie inne odczucia niż gdy grałem w AC II ostatnio bez pada. Nie odpowiem Ci, czy gra myszką+klawiaturą jest komfortowa dla kogoś kto całe życie tak grał, bo ja mam już wypatrzony umysł :)

Dnia 04.03.2013 o 22:47, LubieWafle napisał:

Co do padów... nie ma alternatywy na tego z X360?? :P

Nie ma rzeczy niezastąpionych :) Ja w swoim życiu miałem dwa pady- jakieś dziadostwo za 10zł i pada od Xboxa- porównania nie ma :D Wiem, że z racji tych moich doświadczeń nie jestem ekspertem od tego, ale ja nigdy na konsoli nie grałem, całe życie zwyczajna klawiatura z myszką, a pad od Xboxa po prostu zaraz mi się "przyjął". To pokazuje jak dobrze jest wykonany.
Możesz jeszcze poczekać i może ktoś na temat tego AC III się jeszcze wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pare pytań dotyczących paru misji(jestem już po wątku głównym) :
1. Wyzwoliłem praktycznie cały NY została mi tylko część północna. Wykonałem już warunki do powstania ale na mapie nie wyświetla się lokalizacja kontaktu... Nie wiem co mam robić
2. Czym najlepiej handlować żeby zarobić najwięcej ?(mam już maksymalnie rozwinięto osadę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2013 o 17:10, miodus napisał:

1. Wyzwoliłem praktycznie cały NY została mi tylko część północna. Wykonałem już warunki
do powstania ale na mapie nie wyświetla się lokalizacja kontaktu... Nie wiem co mam robić

Z tego co pamiętam miałem taki sam problem: niby wszystko zrobiłem, a nie było misji wyzwolenia. Okazało się, że pominąłem jednego farmera (acz może to było w Bostonie?), którego trzeba było bronić przed Czerwonymi. Sprawdź na jakiejś wiki wymagania co do misji wyzwolenia (wiesz, zabijanie psów, zanoszenie ludzi do szczepienia itd.).

Dnia 15.03.2013 o 17:10, miodus napisał:

2. Czym najlepiej handlować żeby zarobić najwięcej ?(mam już maksymalnie rozwinięto osadę)

Powiedziałbym, że nie ma to większego znaczenia: ekonomia jest skopana na maksa, handluj byle czym - pieniądze i tak są nieprzydatne. Pozbieraj schematy, znajdź jakiś w miarę opłacalny, sprawdź który kupiec daje najwięcej i trzaskaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok mam już NY (nie miałem odkrytego kontaktu na mapie.. )
Pytanie z innej beczki: Czy po przejęciu portów w Pograniczu będą kursowały nadal konwoje. Szukam jakiegokolwiek ale nic niema, a potrzebuje jednego do osiągniecia :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 17:10, miodus napisał:

2. Czym najlepiej handlować żeby zarobić najwięcej ?(mam już maksymalnie rozwinięto osadę)

Zdecydowanie skórami. Podbij forty to unikniesz podatków i ryzyka ataku na twój konwój. Na handlu skórami zbiłem tyle kasy, że nie było co z nią potem robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować