Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tylko nie poumierajcie ze śmiechu. Premiera Duke Nukem Forever przesunięta

77 postów w tym temacie

Zastanawiam się, czy to nie jest celowe działanie PR-owe. Spójrzcie na komentarze: "nie no, znowu", "żarty na bok, ile można?", "żal..." - o grze znów jest głośno. Wszyscy już widzieli ją na półkach, a tu... ups, niespodzianka, która idealnie wpisuje się w historię powrotu Duke''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak sobie czekałem aż coś takiego się wydarzy... bo jakby Duke nie był opóźniony to pewnie koniec świata byłby jeszcze bliżej... XD

Ale filmik dobry... choć wiadomo że to typowy PR... no i te takie podniecenie Pitchforda jak mówił o DNF... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tradycji stało się zadość :) to musiało zostać odłożone ostatni raz.

Zagrywka marketingowa jak widać nie wszystkim przypadła do gustu.

Ale patrząc na to z jeszcze innej strony, co znaczy jeden miesiąc "zwłoki" w porównaniu do 180 które upłynęły na oczekiwaniu.

Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"prawdziwie dantejskie sceny"? Co jak, gdzie? Kiedy?
Sceny dantejskie to się będą wyrabiać gdy znowu zmienią termin premiery:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba rzeczywiście wkrótce to wydadzą... jak nic zbliża się koniec świata!

BTW. o co chodzi z latającymi świniami? Trochem oderwany od growej rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ciekawie :D Czekałem 10 lat to mogę ten miesiąc dłużej poczekać ^^ Dobrze, że się nie założyłem, ze znajomymi którzy byli pewni, że gra w Maju nie wyjdzie - a ja jej tak broniłem :D/ W sumie premiery w Maju mi nie za bardzo pasowało, początek Czerwca jak dla mnie jest idealny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 11:52, Assurubalit napisał:

BTW. o co chodzi z latającymi świniami?

Ktos tam kiedys powiedzial z tworcow gry (wlascicieli marki?), ze Duke wyjdzie jak swinie naucza sie latac. No i tuz przed info, ze gra jest znowu w produkcji i niedlugo (pojecie wzgledne) wyjdzie pojawil sie wlasnie obrazek z latajacymi swiniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować