Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Plotka] Wii 2 to Project Café - twierdzi dobrze poinformowane źródło

28 postów w tym temacie

system operacyjny ma podobno się nazywać IMn0TGLaDOS i ma komunikowac się z graczem za pomocą dźwięku a kalibracja konsoli ma się opierac na serii mini-testów...

a tak naprawdę to jestem bardzo ciekawy co poakże Nintendo bo jak na razie to oni prowadzą w innowacjach jesli chodzi o rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy coś na poważnie się ruszyło w kwestii nowej generacji konsol, czy to tylko plotki... Trzymam kciuki za Nintendo, posiadam w domu zarówno Wii jak i PS3 i do gier rodzinnych oraz imprezowych zdecydowanie bardziej nadaje się wii. Ciekawe, czym będą nadrabiali braki w specyfikacji tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 12:11, Headbangerr napisał:

A ja proponuję im prosty i estetyczny (wg mnie) zabieg z nazwą - wystarczy zmienić Wii
na W II.

Nazwą to Wiii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kij tam z bebechami- Ninny zapewnialo, ze ich nowa konsola przyniesie ze soba taki sam powiew swiezosci i rewolucyjnosci jak to zrobilo Wii. Jestem bardzo ciekaw co tym razem wymyslili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony ma następcę PSP. Nintendo ma następcę NDS-a i teraz ma dojść następca Wii. A co wymyśli Microsoft? Może XBox Portable?

A co do nazwy "Project Cafe" to jakoś kojarzy mi sie to z Godotem z Ace Attorney

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że tym razem nie spartolą roboty i dodadzą wejście HDMI, bo znów polecą chłodne opinie o konsoli Nintendo. Niby Japońskie a cofnietę w rozwoju :) Czekamy na potwierdzenie, w tedy na pewno jest moje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"jest nieco silniejsze od XBoxa 360"
Nieco? Muszę to powiedzieć: Boże jakie [M - H]. Mogli w ogóle bebechów nie zmieniać, a dać te z Wii 1. Jak technologia/gry mają iść do przodu jak konsole mają taki syf w swoich budach? Do tego jeszcze podtrzymywanie żywotności pierdołami typu Move i Kinect. Sam mam xboxa 360 i tak wiem co to za ból mając również bardzo dobrej klasy PC. Niech [M - H] na księżyc z tym przestarzałym ustrojstwem. Nintendo słynie z sprzedawania gratów po wygórowanych cenach.

Nic tylko czekać na nowego Xboxa i PS, przynajmniej wtedy coś się ruszy...
W tym roku BF3 tworzony z myślą o PC, także będzie można porównać jak konsole ograniczają rynek PC. Nie wróżę tego z fusów, nie jeden dziennikarz to powiedział po prezentacji EA.

Nie jestem fanboyem żadnej platformy, kompletnie na to kładę laskę. Stawiam na rozwój i jestem za tymi co idą do przodu a nie serwują co rok to samo [M - H] (Pozdrawiam fanów CODa!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojojoj! Ileż tutaj negatywnych emocji, chłopie! Idź zrobić kupkę, a później wypij troszkę meliski.
Od kiedy do grafa jest wyznacznikiem... Rozwoju? Znaczy, że samo Wii to również w stosunku do PS2 i X''a był krok w tył? Innowacyjność to coś innego niż jakość i choć grafa klęczy to liczy się jakość i próba stworzenia czegoś czego jeszcze nie ma, a nie pierdółkowate, jak najlpesze bebechy. Nie to jest istotne w tym biznesie. Przynajmnie nie gdy chodzi tylko o kasę, wtedy CoD jest dobrym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 15:06, Ichibanboshi-kun napisał:

Ojojojoj! Ileż tutaj negatywnych emocji, chłopie! Idź zrobić kupkę, a później wypij troszkę
meliski.
Od kiedy do grafa jest wyznacznikiem... Rozwoju? Znaczy, że samo Wii to również w stosunku
do PS2 i X''a był krok w tył? Innowacyjność to coś innego niż jakość i choć grafa klęczy
to liczy się jakość i próba stworzenia czegoś czego jeszcze nie ma, a nie pierdółkowate,
jak najlpesze bebechy. Nie to jest istotne w tym biznesie. Przynajmnie nie gdy chodzi
tylko o kasę, wtedy CoD jest dobrym przykładem.


Fakt, na Wii jest bardzo dużo ciekawych produkcji, gdzie na konsolach lepszych w ogóle nie ma takich pomysłów tylko ciągle jakieś śmierdzące Crysisy itp. Sam chciałem zamienić xboxa360 na Wii dla jednej gry, ale skoro wyszedł emulator to tylko kupiłem oryginała i sobie ciupam ;p Także kolego DavidV, grafika nie jest ważna. Można powiedzieć że jest na trzecim miejsciu zaraz za fabuła i oprawą muzyczną która wciąga w tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony, bo bardzo szanuję Nintendo za odwagę. Jak jeszcze się dowiem, że do każdego pudełka dodają café au lait i croissanta to nie ma bata - kupuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R700 w nowej zabawce ninny ?? Moze na PC jest to i stary uklad ,ale wsrod konsol bedzie do 3-4x wydajniejszy od staruchow z klocka czy ps3 :] (ktore sa a slabe nawet do pelnego wykorzystania mozliwosci dx9 ,a to api moze duzo ,wiecej niz wydajnosc tych ukladow ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować