Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Jaka jest wasym zdaniem najgłupsza gra?

704 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2006 o 22:39, PAPISHON napisał:


> -A grałeś w Need For Speed: Most Wanted
> -Tak! Głupie to, a do tego grafika beznadziejna.
>
Zgaduje, to chyba były jakieś dresiarze z niskim ilorazem inteligencji


Nie. To były dzieciaki jadące do podstawówki (tak przypuszczam) znajdującej się 26 metrów od mojego gimnzjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2006 o 22:42, Noxbi napisał:

Nie. To były dzieciaki jadące do podstawówki (tak przypuszczam) znajdującej się 26 metrów od
mojego gimnzjum.

Aha :D Tal czy siak wiadomo że takie dzieciuchu na grach się nie znają. Z takimi o grach gadać się nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 22:46, Noxbi napisał:

> Może zołożymy klub antyfanów GTA :)

Super! Czy ja mogę się zgłosić?

Pewnie!!! Kto jeszcze chętny?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 22:47, Mac Cry napisał:

> > Może zołożymy klub antyfanów GTA :)
>
> Super! Czy ja mogę się zgłosić?
Pewnie!!! Kto jeszcze chętny?? ;)

Ja się zgłaszam, ale tylko do GTA SA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA nie jest wcale złą grą. Wersja 3 jest naprawdę w pewnych sprawach śmieszna. Polecam zatrzymać się wozem na autostradzie i zejść na pobocze. Zazwyczaj w takim przypadku zrobi się mały korek, potem karambol, kierowcy zaczną wysiadać bluzgać i lać się między sobą (dochodzi nawet do strzelaniny). Jak juz za nami pojawi się góra rozwalonych pojadów spokojnie wsiadamy do naszego ukradzionego wozu lub ukradzionemu na poczekaniu (byle był na chodzie) i jedziemy dalej na lotnisko aby kolejny razu ukraść samolot i skoczyć ze spadochronem w potrzebnym nam miejscu zamiast wlec się tam mnóstwo czasu jakimś gratem. :)
Równie ciekawe jest sprawdzenie jak ukradziony wóz pomocy drogowej spisuje się na wertepach i czy przypadkiem nie urwie się z haka radiowóz, który przypadkiem zaczepił się na niego gdy przekroczyliśmy tym złomem 50 mil/h w obszarze zabudowanym.
Poza tym ta gra daje mnóstwo uciechy z powodu fajnych bugów. Na przykład autobus wpadający pionowo do kałuży wygląda całkiem interesująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Z całym szacunkiem, ale pomimo "fajnych bugów" i tak uważam tą grę za niesmaczną (dla mnie jest po prostu głupia). Poza tym nie widzę nic śmiesznego w "zaliczaniu" kolejnych przechodniów - a może to też jest bug?. Ale to jest moje zdanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA nie jest głupie. pod warunkiem że nie grają w to dzieci z gimnazjum itp. bo tacy ludzie wlasnie biora z tej gry tylko zabijanie i potem texty w stylu "ale zajebiscie, mozna rozwalac wszystkich i wogule kuul!!" a ja co prawda nie jestem fanatykiem, ale vice city przeszedlem. w VC spodobala mi sie przede wszystkim muzyka (przez pewien czas klimaty ''80 na stale zagoslily w moich sluchawkach). w serii podoba mi sie swoboda, KLIMAT jak z amerykanskich filmów:D, fajny humor itp. a to że mozna rozjeżdżac ludzi to tylko dodaje realizmu. ja tam grając rozjeżdzalem tylko "tych złych". po prostu brutalnosc wystepuje w tej grze, lecz nie jest celem samym w sobie. natomiast powino sie zabronic grac malym dzieciom, mam mlodszych kuzynow ktorzy od kolyski pocinaja w GTA i uwazam ze to nie jest zbyt zdrowe. ale dla doroslego rozwaznego czlowieka ta gra jest jak najbardizej ok, przede wszystkim KLIMAT!!! no i mozna odpocząc od ratowania swiata, bo to juz sie kazdemu chyba przejadlo. (no chyba ze fallouta zawsze przechodziliscie dobra postacia w co watpie:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 00:00, tymuś napisał:

w VC spodobala mi sie przede wszystkim muzyka (przez pewien czas klimaty ''80 na stale zagoslily
w moich sluchawkach).

Z tym nie można się nie zgodzić :). Również wiele razy pocinałem w VC chociażby dla samej muzyki. To była muzyka, nie to co dzisiaj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA wersja 3 ? Chodzi o GTA 3 ? :-) Bo sam już nie wiem.

Najgłupsza gra hmm.... GTA SA !!!! :P Naprawdę denerwuje mnie, jak słysze rozmowy takie, jak usłyszał NOXBI. Jak widzę takiego młodego to.... Po prostu zaczynają mieć uwielbienie do przemocy, do krwi do... ehh... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 00:00, tymuś napisał:

GTA nie jest głupie. pod warunkiem że nie grają w to dzieci z gimnazjum itp. bo tacy ludzie
wlasnie biora z tej gry tylko zabijanie i potem texty w stylu "ale zajebiscie, mozna rozwalac
wszystkich i wogule kuul!!" a ja co prawda nie jestem fanatykiem, ale vice city przeszedlem.
w VC spodobala mi sie przede wszystkim muzyka (przez pewien czas klimaty ''80 na stale zagoslily
w moich sluchawkach). w serii podoba mi sie swoboda, KLIMAT jak z amerykanskich filmów:D, fajny
humor itp. a to że mozna rozjeżdżac ludzi to tylko dodaje realizmu. ja tam grając rozjeżdzalem
tylko "tych złych". po prostu brutalnosc wystepuje w tej grze, lecz nie jest celem samym w
sobie. natomiast powino sie zabronic grac malym dzieciom, mam mlodszych kuzynow ktorzy od kolyski
pocinaja w GTA i uwazam ze to nie jest zbyt zdrowe. ale dla doroslego rozwaznego czlowieka
ta gra jest jak najbardizej ok, przede wszystkim KLIMAT!!! no i mozna odpocząc od ratowania
swiata, bo to juz sie kazdemu chyba przejadlo. (no chyba ze fallouta zawsze przechodziliscie
dobra postacia w co watpie:D)

A właśnie że ja przeszłem Fallouta dobrą postacią.Bo jakoś nie byłem skory do wyrzynania w pień całych miast(Jak masz bozara to masz wszystko^^)a mój kolega na samym początku dostał w karmie dzieciobójca.I gonili go łowcy nagród^^.Potem dostał jeszcze zabijake(600+ ludzkich trupków)i rozwalił Horrigana wysadzając stacje^^A ja sie męczyłem i rozwaliłem Horrigana 1 na 1(albo nie bo jeszcze chyba 3 gości z Enklawy było ale to już nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w VC był fajny bug(baaardzo śmieszny).Gościu w samochodzie zaliczał Headshota(zostawał bez głowy)WYSIADAŁ
Z SAMOCHODU i dopiero padał i lała sie z niego krew^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 09:52, WorldWar3PL napisał:

Naprawdę denerwuje mnie, jak słysze rozmowy takie, jak
usłyszał NOXBI. Jak widzę takiego młodego to....

Sprawa polega na tym, że nie jest to gra dla dzieci, lecz dla dorosłych. Na początku miała zdaje się ograniczenie od 17, a później w wielu krajach od 18.
Dla dorosłych ta gra bywa śmieszna, a dla dzieciaków... biorą ją dosłownie.
Jak dla mnie to jest ona nierealistycznie za łatwa bo pierwszą gwiazdkę powinno się łapać przy próbie przejechania pierwszego przechodnia lub przejechaniu ze trzech skrzyżowań na czerwonym świetle. W grze dzieje się to tylko gdy coś niewłaściwego robi się na oczach policji, a w ogóle nie jest uwzględnione, że ludzie maja telefony komórkowe i często zgłaszają na 112 informacje o przestępstwach czy strzelaniny. W takim wypadku przejechanie kilku przechodniów kończyłoby sie maksymalną ilością gwiazdek z czego zwykle się nie wychodzi wolnym. W rzeczywistości gdy coś takiego się zdarzyło kilka lat temu - szaleniec zaczął jeździć po chodnikach i zabił kilka osób - to w ciągu 15 minut miał obławę policji całego miasta, a po pół godzinie był już zastrzelony (nikt się nie przejmował doprowadzeniem go do sądu skoro nadal stwarzał zagrożenie).
I tylko z tego powodu grę mozna uznać za nierealistycznie głupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich głupich gier zauważ robi się coraz więcej. Ja też lubię się poznęcać nad potworami ( Quake I ) albo coś takiego, ale bez przesady. Teraz powstaje coraz więcej nowych gier wzorujących się na GTA, byle tylko więcej kończyn odpadało. Jest to jakaś zabawa, ale ile można rozjeżdzać tych Bogu ducha winnych ludzi. Nie żebym był jakimś hipisem, nie mam nic przeciwko przemocy w grze, ale przez takie treści gry trafiają do coraz to młodszych odbiorców chcących dowiedzieć się tego i owego. Przez to głupieją i gra zyskuje miano najgłupszej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować