Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Jaka jest wasym zdaniem najgłupsza gra?

704 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2006 o 12:22, Mack..... napisał:

A co z neverhoodem? :D Pamiętacie, jak bekał po grzybach (czy co to było)? :D

pewnie po grzybkach halucynkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ba ! Ale to były jabłko-podobne-owoce ;-) Ogółem Neverhood był bardzo zabawny, przez co jestem przeciw nazywaniu tej gry "głupią".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:25, Lumbago napisał:

Sąsiedzi są super, można się nieźle ubawić grając.



O tak, dokładnie. Trafiłeś w sedno. Ostatnio znów zainstalowałem obie części i na nowo przechodziłem. Głupie, ale fajne. User Friendly :P

Ale na temat. Postal jest grą głupią i do tego nie mam żadnych wątpliwości. Maluch Racer jest kaszaną jakich mało i dziwię się, ze toto się sprzedawało (skoro wypuścili drugą część...). Ogólnie wszystkie gry, które trafiły do Kaszanka Zone w CD-Action to.... kaszanka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 15:39, PAPISHON napisał:

Niektórzy uważją że gry takie jak Heli Heores albo Air Strike 3D są głupie, ja tak nie uważam
bo nieźle odstresosowują ;)


Oj tak wiem cos o tym. Mily odstresowywacz po cienzkim dniu, od czasu do czsu se Heli Heroes i Air Strike 3D odpalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 17:19, Sita napisał:

> Niektórzy uważją że gry takie jak Heli Heores albo Air Strike 3D są głupie, ja tak nie
uważam
> bo nieźle odstresosowują ;)

Oj tak wiem cos o tym. Mily odstresowywacz po cienzkim dniu, od czasu do czsu se Heli Heroes
i Air Strike 3D odpalam.

Dzisiaj grałem w Heli Heroes i zdobyłem coś 3000000 ale to była kampania wieć wyniku sobie nie zapisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę Tibii (jak w to mozna grać, ludzie opamiętajcie się!), WoW''a (może wydawać się dziwne, ale jakoś takie MMORPG nie przypadają mi do gustu), Gun Warrior (lepiej zagrać na automacie w pizzerii w co innego), Poldek Maluch Driver''y (kicz made in Poland), Postal (rzeź na miarę umysłowo chorego zabójcy), Monopoly Tyccon (jeden z wielu głupich Tycconów, z szacunkiem do Rollera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaszaną też jest Syrenka, Maluch i Poldek Racer. Tibia to szmelc z PRLowską grafiką. Szanuję i gram tylko w Operation Flashpoint bo wg. mnie to cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam... może nie powinienem mówić że to „Kicha” bo mogę kogoś urazić. Po prostu ta jest „głupia” bezsensowna... czyli „kicha”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować