Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trwają prace nad kolejnym Total War

20 postów w tym temacie

nieco sensowniejszy historycznie Rome, albo jeszcze lepiej coś o XVI i XVII stuleciu, plx.

Dnia 17.05.2011 o 20:53, TobiAlex napisał:

Total War: The Sims. A tak się nabijali, że Fifa co roku wychodzi...

biorąc pod uwagę, że w każdej kolejnej odsłonie co najmniej jeden element gry jest mniej lub bardziej radykalnie przebudowywany, życzyłbym wszystkim tylko takich tasiemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 01:02, sinir napisał:

Może coś w czasach drugiej wojny światowej? :> To by mogło być niezłe.

Totalnie sobie tego nie wyobrażam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Medieval (do dziś w dwójkę się fajnie pogrywa :D) lub nowy Rome, ewentualnie remake i byłbym zadowolony z życia. Powtarzanie takiej porażki jak Empire nie ma sensu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chyba dosyć tych "totalków"!!! Mam Medieval II i Empire Total War. W Medieval grało mi się bardzo przyjemnie, ale już Empire jakoś nie przypadł mi do gustu. dlatego już nie kupuję żadnych gier z tej serii, gdyż uważam, że różnią się tylko klimatem i epoką, a technika gry we wszystkich jest ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 wojna światowa :) Wyobraźcie sobie pas ziemi niczyjej , długieee linie okopów niekiedy czołgi i ścierające się fale żołnieży. Osom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rome 2, dodatek do Shogun''a albo coś nowego... oby to nie było to ostanie i jeszcze umieszczone w czasach np. IIWŚ... ciężko by było chyba w to grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 16:50, Shift116 napisał:

1 wojna światowa :) Wyobraźcie sobie pas ziemi niczyjej , długieee linie
okopów niekiedy czołgi i ścierające się fale żołnieży. Osom .


Faktycznie, bardzo interesujące byłyby takie bitwy. Kończyłyby się wyrżnięciem do nogi każdych kolejnych ataków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować