Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan będzie darmowe!

38 postów w tym temacie

Jak dotąd żadne MMO nie przyciągnęło mnie na dłużej. Spróbuję jak już będzie za free, ale na cud nie liczę.

EDIT
Nie wiem czemu odpowiedziałem na Twój post...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie świetna wiadomość! Niemalże już o nim zapomniałem, a tu kolejna gra przechodzi na free to play, po LOTRO. Czekam na Warhammera Online (poza 10 lvl.) ;) Jestem za inicjatywą "udarmiania" MMORPG''ów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś regularnie? Bo ciekawi mnie, czy w końcu nerfnęli Tośków i cała resztę magów. Jeśli nie, to nawet nie zainstaluję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno chciałem jakoś przenieść się z guild wars na jakieś inne mmo i tak pomyślałem że fajnie by było jakby age of conan był free, a tu proszę :DD

EDIT: tak sobie myślę, czy jak wezme premium na miesiąc i stworzę postac z klasą niedostępną dla free userów to czy gdy premium się skonczy to bede mogl grac tą postacią dalej na free..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 19:29, Myszasty napisał:

Gra ktoś regularnie? Bo ciekawi mnie, czy w końcu nerfnęli Tośków i cała resztę magów.
Jeśli nie, to nawet nie zainstaluję...


Masz na myśli nekromantów? Wysyła 20 zomabiaków i nawet się ruszyć nie możesz bo spaliły ci całą staminę i manę, a nekrus mógł i tak w ciebie nawalać? :P Jeśli tak dalej jest, to ja też sobie odpuszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nerfili, buffowali, nerfili, buffowali. Zawsze ktoś powie że jedno albo drugie za mocno, generalnie raz na pół roku jedni dostają po piórach a drudzy się cieszą. I jakoś to się kręci, ale na tyle słabo że populacja spada i spada i spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z resztą świata, czy też nie mi to obojętne. Chciałem po prostu zagrać z dubbingiem bo wydaje się być klimatyczny. A jakby się dało to bym zagrał na singlu, bo MMO mnie nie kręci ^^''. Dzięki, zawcia. Bo info nie chciało mi się szukać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Conan to mega dobra gra, bardzo lubilem w nia grac swego czasu, ale problemem byla mala ilosc graczy... moze teraz sie to zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hell yeah :D Czekałem na ten moment od roku - najbardziej klimatyczne MMO w jakie miałem okazję grać. Gra jest po prostu perfekcyjna do odpalenia raz - dwa razy w tygodniu na 1-3 godzinki, ale dla czegoś takiego nie było sensu opłacać subskrypcji.

Trzeba zrobić małe porządki na dysku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 19:29, Myszasty napisał:

Gra ktoś regularnie? Bo ciekawi mnie, czy w końcu nerfnęli Tośków i cała resztę magów.
Jeśli nie, to nawet nie zainstaluję...


Balans jest zawsze kwestią dyskusyjną zależną od umiejętności i ciuszków graczy, ale już mówię jak wygląda to z perspektywy "high pvp level" postaci - weterana grającego regularnie od 3 lat ;)

ToS nie ma już słynnych oneshotów znanych z 1.04 (a wtedy zapewne grałeś po raz ostatni). Ogólnie baaardzo dużo się zmieniło od tamtego czasu i społeczność casterów uważa, że to melee gracze są bardziej uprzywilejowani. Rzeczywistość wygląda tak, że działa to teraz bardziej tak jak powinno działać od początku. Czyli taki demonolog, nekromanta, czy ToS narobi fragów jak się go zostawi niepilnowanego, ale z reguły potrzebuje jednak wsparcia w grupowym PvP, bo gdy jakikolwiek ogarnięty melak wskoczy na niego, o wskazane byłoby się wycofać.

W endgame PvP nekromanci na petach nie są tak groźni jak ich odpowiednicy bez armii trupiaków - więc wielu wybiera jednak drogę bez hordy nieumarlaków.

Ogólnie wg mnie balans jest dobry. Im więcej osób się bije, tym zasięgowi mają łatwiej, ale ogarnięty melak może się pozbyć stosunkowo szybko takiego delikwenta. Każda klasa ma swoje wady i zalety i żadnej bym nie wymienił jako znacząco słabszej od pozostałych.

+wiele osób uważa, że granie melakami jest ciekawsze ;>

@1096

Dalej będziesz mógł.

@Arkhaor

Tylko nie zdziw się, bo w pełni z podkładanymi głosami jest tylko część fabularna gry. Czyli cały początek i później co jakiś czas, gdy wykonuje się "ważniejsze" questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 22:12, Cybertrash napisał:

O jakieś dwa lata za późno...


Lulz, a to czemu? I na co za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze tej są bardzo ładne widoki. Pamiętam jak patrzyłem zachwycony na pierwszą lokację. Jak wyjdzie f2p to może pomyśle czy zagrać w nią czy w LOTRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów:
Orientuje się ktos jak będzie wyglądac sprawa z Dungeonami dla ludzi ktorzy kupili pudełko ale obecnie nie grają?
W szczególności, czy będę musiał sobie dokupic te wszystkie płatne, czy może jednak będę mógł po nich hasać do woli?
I jak dokładnie przedstawia sie sprawa z dodatkiem- czyli mam go kupionego, więc co mi wolno, czego nie i gdzie mogę isć? W skrócie- czy liczy się za ''expansion passes'' ?
A, i na koniec- co z bonusowym slotem na postać- swego czasu dostawało się takowy- zostanie, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować