Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie kupimy już CD-Action i Playboksa w kioskach Ruchu?

127 postów w tym temacie

No kurde ;((( Gdzie ja teraz kupię CD-Action ? Zawsze się zaopatrywałem w Empiku a teraz kaplica ? :< Wychodzi na to że trzeba będzie cisnąc od producenta bezpośrednio o ile w ogóle będzie prowadził taką sprzedaż phi... Ten kraj jest co raz bardziej irytujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 13:45, vegost napisał:

No kurde ;((( Gdzie ja teraz kupię CD-Action ? Zawsze się zaopatrywałem w Empiku a teraz
kaplica ? :< Wychodzi na to że trzeba będzie cisnąc od producenta bezpośrednio o ile
w ogóle będzie prowadził taką sprzedaż phi... Ten kraj jest co raz bardziej irytujący.


przecież empik to nie ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w latach 9x" jeszcze czytałem to czasopismo i chętnie je kupowałem jak był problem z internetem teraz od tego jest internet wiec CD-ACTION jak dla mnie może nie istnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 13:37, Liqid napisał:

Co do zejścia CDA na psy - jak mogło zejść bardziej, kiedy psie było od początku - takie
przynajmniej miałem informacje od jakiejś grupy nazwanej Antyfani - a AR to przecież
ich Trybuna Ludu!

Teraz ich tam już coś nie widać. Sama formuła chyba też się w ogóle przejadła i wyczerpała, bo nawet ich forum upadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 13:46, hammerfall87 napisał:

przecież empik to nie ruch


Owszem. Tyle, że Ruch dostarcza do Empiku. Widać, że nawet nie przeczytałeś newsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 13:50, Phobos_s napisał:

> przecież empik to nie ruch

Owszem. Tyle, że Ruch dostarcza do Empiku. Widać, że nawet nie przeczytałeś newsa :)


tak ale empik chyba może przecież z wydawcą się jakoś dogadać lub na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kiepsko. Może nie jestem wiernym czytelnikiem i jakimś nadpobudliwym fanem, ale już dawno mam za sobą dziecinne potrząsanie piąstką w kierunku największego i najlepszego pisma w tej branży na polskim rynku (dooobra, dodam jeszcze "moim zdaniem", szkoda mi niektórych ;)) i nie cieszy mnie taka wiadomość w najmniejszym stopniu. Szczerze mówiąc po raz pierwszy w ogóle spotykam się z taką sytuacją, żeby tak duże wydawnictwo miało podobny problem. Co nabroiłeś, Bauer? :) Jestem naprawdę ciekawy.

Nie widzę na liście "zbanowanych" miejscówek Kolportera. W Poznaniu jest kilka. Nie widzę też saloników Inmedio, ale to chyba z kolei HDS Polska, więc wiadomo, ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 13:49, Arcling napisał:

> Co do zejścia CDA na psy - jak mogło zejść bardziej, kiedy psie było od początku
- takie
> przynajmniej miałem informacje od jakiejś grupy nazwanej Antyfani - a AR to przecież

> ich Trybuna Ludu!
Teraz ich tam już coś nie widać. Sama formuła chyba też się w ogóle przejadła i wyczerpała,
bo nawet ich forum upadło.


Nie wiem skąd macie te cudowne dane.Jakieś tajne przecieki z ABW czy jak?
Forma nie taka, treść nie taka, pismo zeszło na psy. Zdaję się ,że sami próbujecie je na nim wieszać ,a miesiąc w miesiąc jakoś wychodzi i ludzie kupują dziwne nie?

Co do reklam ,proszę podać jakiś serwis, pismo ,magazyn ,gazetę gdzie nie dają reklam woglę(abonament liczę niestety jako dochód jak z reklamy).Niby z czego mają się utrzymać?Z datków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 13:53, hammerfall87 napisał:

tak ale empik chyba może przecież z wydawcą się jakoś dogadać lub na odwrót


Teoretycznie mógłby, ale takie negocjacje trwają. Tym bardziej, że empik ma dość twarde warunki jeśli ktoś chce w tej sieci coś sprzedawać. Więc nawet jeśli podjęto by takie rozmowy to z miesiąc by trwało nim ta prasa pojawiłaby się znów w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż pewnie chodzi o kasę tylko ciekawe która strona chciała więcej ;] mnie cała sytuacja zupełnie nie rusza bo od dawna nie kupuję CDA które strasznie obniżyło poziom. poza tym po co mam płacić za coś co w internecie mam za darmo i w dodatku szybciej. może w ten sposób CDA przejdzie na dystrybucję elektroniczną .pdf i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 13:59, criminalist napisał:

Nie wiem skąd macie te cudowne dane.Jakieś tajne przecieki z ABW czy jak?
Forma nie taka, treść nie taka, pismo zeszło na psy. Zdaję się ,że sami próbujecie je
na nim wieszać ,a miesiąc w miesiąc jakoś wychodzi i ludzie kupują dziwne nie?

Do czego pijesz? Bo mój post dotyczył antyfanów i ich forum, które kiedyś sobie założyli a nie samego CDA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 14:10, Arcling napisał:

> Nie wiem skąd macie te cudowne dane.Jakieś tajne przecieki z ABW czy jak?
> Forma nie taka, treść nie taka, pismo zeszło na psy. Zdaję się ,że sami próbujecie
je
> na nim wieszać ,a miesiąc w miesiąc jakoś wychodzi i ludzie kupują dziwne nie?
Do czego pijesz? Bo mój post dotyczył antyfanów i ich forum, które kiedyś sobie założyli
a nie samego CDA :P


Zły cytat wlepiłem sorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 13:03, Tenebrael napisał:

Ja tam szczerze to żałował nie będę. Ostatnio CD-Action mocno podupadło jakościowo, zrobiło
się bardziej czasopismem dla nastolatków, niż poważnie traktującym o grach.


Eeee...przecież CDA od samego początku jest pismem dla nastolatków. Coś się kiedyś zmieniło? Nie zauważyłem.To oczywiście żaden zarzut - taki target i ok.

>Bardziej

Dnia 30.05.2011 o 13:03, Tenebrael napisał:

hype''owo nastawione, niż merytorycznie. No i kompletnie bezsensownie zbratało się z
konsolami, które mają już swoje sztandarowe tytuły, i CDA tam do niczego niepotrzebne.


No pewnie, lepiej zapełnić całe pismo kilkoma ekskluziwami dla PC (tak jak w pamiętnym numerze z Killzone na okładce, gdzie w tamtym miesiącu najwiekszym ekskluziwem dla PC był...Symulator Farmy), niż pisać po prostu o grach (z czego większość to multiplatformy). W imię idei i aby zrobić dobrze fanbojom. O tak. Co ciekawe sprzedaż CDA rośnie, a nie maleje. Ten złośliwy rynek, na przekór fanbojom. Niedobrze...

A co do tematu - szkoda. Dla wiernych fanów pozostaje więc prenumerata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 13:38, thiefi napisał:

Jeśli Ruch S.A. odwarzył się pokazać gest kozakiewicza największemu wydawnictwu w Polsce
to znaczy, że szwaby chcieli RUCH oszwabić, a ten się nie dał.

Wielki może więcej, więc pewnie Bauer chciał dać Ruchowi prowizję tak małą że nawet by
nie pokryło to kosztów, teraz Bauer przemyśli sprawę i podzieli się zyskiem.
Widać nie wszyscy w Polsce to cioty, które kłaniają się przed szwabem który pluje im
w twarz.

Dogadają się, ale przynajmniej szwab nie będzie się panoszył jak na swoim.

Ehh no tak, bo to wina Żydów, Niemców i masonów. Nie wiadomo o co chodzi, ale już od razu wina Niemca. I potem się dziwić, że zagraniczni inwestorzy omijają Polskę. Oby sprawa została szybko rozwiązana dla dobra czytelników i branży związanej z grami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 13:46, hammerfall87 napisał:

przecież empik to nie ruch


E... przecztaj dokładnie newsa :) Empik jak wyżej wymienione placówki w newsie są zaopatrywane przez Ruch S.A. Więc jak oni nie mają to i Empik też nie. Można rozwiazać ten problem w przyszłośći wydajać CD-Action przez dwóch innych wydawców. Owszem to by kosztowało, ale zapewne by się jakoś dogadali. A tak nie mamy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować