Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 41, dzięki któremu wiadomo, że coś się dzieje (w kwestii E3)

37 postów w tym temacie

Szatański odcinek :) Troche mnie to przesladuje widze, ale to niewazne.

Dopisze tylko moje zdanie o gta.
GTA IV miało problem, bo strasznie biedne bylo pod względem gameplay''a.
Pojedz tam, zabij. Poscig i zabij. Biedny napad na bank. W porownaniu z VC, czy SA to strasznie bieda.
Poziom trudnosci niedomagał, szczegolnie ci którzy przed nami uciekają i potulnie czekają.
Porownujac to z podejsciem w Saint''s Row 2 jest znacznie ciekawiej w tym momencie.
Przynajmniej w mojej ocenie.

Co do długości odcinka troszke długi, na samym koncu juz troche wysiadałem, ale jak zawsze ciekawy ^^
Jak zawsze czekam na nastepny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udał Wam się ten odcinek :-). I nie, nie był za długi.

PS
Przez powtarzane "znak, że coś się dzieję" i "szatan, szatan" mam rozumieć, że odkryliście na YT kazanie pewnego polskiego duchownego? ;-)

PS 2
Nawiązanie Fukushimy do Fallouta - mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy kwestii Nintendo zapomnieliście o jeszcze dwóch tytułach czyli Xenoblade i The Last Story. Ten pierwszy ukaże się poza KKW z podtytułem Chronicles. Jeśli chodzi o TLS to na razie cicho, a Big N jedynie na MCM Expo w Londynie wspomniało, że możemy spodziewać się w późniejszym czasie. Mam nadzieję na jakieś konkrety podczas konfy na E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy znowu będą ludzie latający ludzie latający w Ponczo :D. I może coś zapowiedzą na Kinecta<poważnego> i byle by nie wyszło do 18 czerwca.
I jeszcze konferencja Sony, to muszę obejrzeć, retransmisję gdyż szkoda mi zarwanej nocy.
Ogólnie będzie się działo...

PS. Kapsle z mleka, to te stare z mleka w butelkach szklanych?? To tak mleka gdzieś jeszcze pakują?? I dlaczego udajecie jak byście otwierali piwo<przy otwarciu mleka robicie specyficzne "Tsssss...">???

PS2. Blizard ma gdzie Bobika, w ich działania nawet nie wtrąca się zarząd Vivendi lecz mają takie chody w firmie gdyż odwalają porządny kawał dobrej gry. A podzielenie tej gry na trzy kampanii to plus jeżeli dwie kolejne kampanie <a nie mam wątpliwości co do tego> będą trzymać poziom i długość WoL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Final po francusku mnie zaintrygował, jakoś Finala po hiszpańsku sobie wyobrażam ale po francusku?? Ola Boga!!

Edit: Sorka za podst pod postem ale cóż, komentuje na bieżąco słuchając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 10:38, marcin-malysza napisał:

PS2. Blizard ma gdzie Bobika, w ich działania nawet nie wtrąca się zarząd Vivendi lecz
mają takie chody w firmie gdyż odwalają porządny kawał dobrej gry. A podzielenie tej
gry na trzy kampanii to plus jeżeli dwie kolejne kampanie <a nie mam wątpliwości co
do tego> będą trzymać poziom i długość WoL.


Jakis dowod na to?
Ja bym tam polemizował, czy swoich klejących sie do pieniedzy łapek tam gdzieś nie probuje wkładac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 11:54, Zgreed66 napisał:

Jakis dowod na to?
Ja bym tam polemizował, czy swoich klejących sie do pieniedzy łapek tam gdzieś nie probuje
wkładac ;)

Widziałem gdzieś coś na wzór stenogramu ze spotkania włodarzy całej grupy Vivendi. Niestety nie mogę tego znaleźć ale tam było coś ala obszary wpływów ich prezesików. Poszukam dalej ale nic nie obiecuję, lecz z tego co pamiętam to Vivendi nadal daje wolną rękę<czyli zero nacisku> Blizzardowi i jego włodarzom a z takim postawieniem spraw Bobik nie ma nic do gadania w końcu Vivendi posiada także jego rzyć :D

Edit z konieczności: Emo - Emocjonalny a czy Dante był taki emocjonalny?? Oj nie, także ja się nie zgodzę iż Dante był Emo. Nowemu bardziej do Emo, ale ja i tak go stawiam jako lekkiego narkusa dającego po kablach i nie wysypiającego się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 12:13, marcin-malysza napisał:

Widziałem gdzieś coś na wzór stenogramu ze spotkania włodarzy całej grupy Vivendi. Niestety
nie mogę tego znaleźć ale tam było coś ala obszary wpływów ich prezesików. Poszukam dalej
ale nic nie obiecuję


Byłoby Cool, zda sie jak co.

Dnia 06.06.2011 o 12:13, marcin-malysza napisał:

Edit z konieczności: Emo - Emocjonalny a czy Dante był taki emocjonalny?? Oj nie, także
ja się nie zgodzę iż Dante był Emo. Nowemu bardziej do Emo, ale ja i tak go stawiam jako
lekkiego narkusa dającego po kablach i nie wysypiającego się :D


ja bym powiedział, albo nie dam tylko to:
http://demotywatory.pl/1695730/Jedna-z-zasad-internetu- ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy bierzecie te super-mega-uber-cool info o niby zapowiedziach gier Blizzarda na E3 ?
Blizzarda nawet nie będzie na E3 (jak zwykle zresztą), więc jak mogliby cokolwiek zapowiedzieć ?
Poza tym oni NIGDY nie podają daty premiery gier przed rozpoczęciem beta testów. A testy Diablo 3 rozpoczną się najwcześniej w Lipcu.
Oni mają BlizzCon od zapowiadania gier. E3 im do niczego nie potrzebne.
Dowód ? Proszę:
http://blues.incgamers.com/Posts/1/1/4/10/94056/d3-in-e3-2011#postId_245170
"We will not have a booth at E3, and we aren''t planning any announcements."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze panowie jak zawsze... Czy graczka jest siostrą któregoś z was? Skoro nagrywacie podcasta albo u Myszy albo u Lucasa to musi znaczyć że ona tam mieszka... Sorki za takie głupie pytanie ale jakoś musiałem je zadać XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 13:24, Sanders-sama napisał:

Dobrze panowie jak zawsze... Czy graczka jest siostrą któregoś z was? Skoro nagrywacie
podcasta albo u Myszy albo u Lucasa to musi znaczyć że ona tam mieszka... Sorki za takie
głupie pytanie ale jakoś musiałem je zadać XD


Traszka, bo to o nią chodzi, siostrą Myszastego raczej nie jest, bo Mysza nie pochodzi z Wawy. Siostrą Lucasa pewnie też nie jest, bo jak mężczyzna jest przed czterdziestką, to zwykle już jest na swoim. Ergo, Muza jest Kobietą jednego z panów - stawiałbym na Lucasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 14:19, Zgreed66 napisał:

Tylko czekałem, az ktos poruszy ten temat xD


Masz na myśli moje pytanie?

PS:Widać że maksymy księdza Natanka spodobały się Lucasowi XD
Szatan szatan XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 14:35, Sanders-sama napisał:

Masz na myśli moje pytanie?


Ta ;)

Dnia 06.06.2011 o 14:35, Sanders-sama napisał:

PS:Widać że maksymy księdza Natanka spodobały się Lucasowi XD
Szatan szatan XP


Nie liczac księzy w stylu Natanka, czy Trytka i ich jakze "ciekawymi" wypowiedziami.
Co do tego Szatana.

Jeden z moich kumpli mieszka na wiosce i ma kosciół na przeciwko.
Codzień go wpieniają dzownami - jak byłem na Lan to myslałem, ze jobebla dostane.
ale o co mi chodzi z szatanem :) tak zjezdzajac na bok.
Wyksztalcil się mały coś ciekawy słowniczek :)

Jak mówimy pielgrzymka, to mamy namyśli isc chlać na cmentarz xD
Jak coś cię dzieje/jest zaje**** to wtedy mówimy szatan.
Ogółem jesteśmy bandą idiotów co jak sie spotka mamy polewe w uj :)
Oprócz tego lubimy arke szatana ^^

Takze Szatan jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 14:05, BigLebowski napisał:


Traszka, bo to o nią chodzi, siostrą Myszastego raczej nie jest, bo Mysza nie pochodzi
z Wawy. Siostrą Lucasa pewnie też nie jest, bo jak mężczyzna jest przed czterdziestką,
to zwykle już jest na swoim. Ergo, Muza jest Kobietą jednego z panów - stawiałbym na
Lucasa.


Porządnie przeprowadzona dedukcja zawsze prowadzi do prawidłowych wniosków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z długością Podka to przesadziliście;p oby tak było jak najczęściej;p

Nie ma takiej opcji, nie przestaniemy Was słuchać, przykro Nam:)

Mieć kobietę - gracza,fana RPG i w ogóle w klimacie ech Lucas...jednak jest ktoś szczęśliwy w tym Naszym Kraju

Szczecin pozdrawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować