Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kotick: Battlefield 3? To gra na PC, a rynek siedzi w konsolach

142 postów w tym temacie

Ale naskoczył. Twój tekst tyczy się też ciebie samego, a co do wojny "myszka czy pad?!", to nie ośmieszajmy się... Pad nie ma szans, wyszło nawet w testach, są też przykłady w rzeczywistości, a sama anatomia człowieka na to nie pozwala (dłoń jest szybsza niż kciuk). Sam mam konsolę, gram i nie jestem jakimś fanem PC ni mojego X360, ale bez przesady... I kończę zanim zaczniesz pluć (bo zaczniesz).

Jeszcze prostszy przykład podam, spróbuj poruszać się po Internecie tak sprawnie padem, jak myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 23:06, naczelnyk napisał:

2 mounty, zmiana płci, zmiana serwera, zmiana frakcji. Zmiana wyglądu. Za wszystko Bobby
strzyże.

Owe opłaty były w WoWie od samego początku. Tak, ZANIM przyszedł sługa ciemności, Robert Kotick i zniszczył gry. A poza tym, wszystkie te opłaty są opcjonalne i "kosmetyczne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 23:08, Kajmal napisał:

Wiesz
gościu co najmniej połowa amerykanów to konsolarze a to ich się uważa za spaślaków ważących
co najmniej 200kg.


Obejzyj filmik (ten ze Spielbergiem) i obejzyj kolesi którzy wychwalaja BFa i ilu z nich "opierdziela sie hamburgerami" :]
Nie liczac tej całkiem ladnej laski na 4:43(?) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pad nie ma szans, wyszło nawet w testach, są też przykłady w rzeczywistości, a sama anatomia człowieka na to nie pozwala (dłoń jest szybsza niż kciuk).

----
Tylko jak grają wszyscy padem, szybkość kontrolera nie ma znaczenia, wszyscy mają taką samą. Wygoda grania jest nieporównywalna natomiast, jest wbudowany siłownik, naciskam spust - wrażenie używania broni jest dużo lepsze niż na myszce, na której odczucia przypominają pukanie się w czubek nosa wskazującym palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Wszystko co wymieniłeś to totalne pierdoły. Zmiana płci? Serio? Kaman...
Zmiana strony? W WoWa (jak w każde inne MMO) gra się z pewną grupą osób, należy się do gildii i na ogół trzyma się z pewnymi ludźmi. Zmiana strony to odsetek a i tak nie ma problemu żeby stworzyć nową postać u "tych drugich". To jest za darmo... tak samo jak stworzenie nowej postaci na nowym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i owszem - niepotrzebnie od razu się rzuciłem, ale już myślałem, że kolejny, który próbuje coś udowodnić, co nie ma miejsca bytu. Gra z padem, to czysta przyjemność.

Poczytajcie niektórzy, co piszecie, bo to chyba żarty jakieś są. Zaczynacie się kłócić, że "konsolowcy" to same grubasy, bo to amerykanie i że jak...?! Czy ja czegoś tutaj nie rozumiem, czy już późno jest.

BF3 wygląda znacznie lepiej niż MW3 (jakim kotletem odgrzewanym by nie był, nadal będzie bardzo dobrą produkcją aczkolwiek nie tak smaczną), lecz mimo wszystko przyjemność płynąca z rozgrywki jest najważniejsza i ona zadecyduje niezależnie od niesamowitej animacji, niesamowitej oprawy czy to graficznej czy dźwiękowej.

Nie mniej, zmykam stąd, bo temat piach, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze niektorzy na tym forum naprawde przeginaja z "kultura", a ideologia ktora temu przyswieca jest usprawiedliwiana jedynie slusznymi wyborami jednych przeciw debilizmowi wyborow dokonywanych przez drugich. To naprawde drazni, zwlaszcza ze wojny o pietruszke toczy sie albo dla zasady, albo z czystej zlosliwosci, albo jedno i drugie. W praktyce jedni kultury wymagaja, a drudzy maja to w dupie. Natezenie absurdow i chamstwa tolerowanego przez betonowy ogol sprawia, ze czasami komus puszcza nerwy a wtedy wzywa sie moda. Niee Panie, tu nie ma miejsca na kulture ;) A powinno byc;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 19:39, Kessarath napisał:

Kotick Ty

Spoiler

[m]

. Ilość a nie jakość - to Twoja dewiza, ostatnio dewiza CoD do którego
nic nie mam. Szacunek dla DICE za rozwój technologii, której użyją w innych grach aby
nas zachwycić. Kotick
Spoiler

[m]!



Witam, ale proszę bez wulgaryzmów oraz obrażania innych osób, Degrad -2 za słownictwo wulgarne oraz obrażanie innej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 19:46, SarenkaB napisał:

> Kotick Ty

Spoiler

[m]

. Ilość a nie jakość - to Twoja dewiza, ostatnio dewiza
> CoD do którego nic nie mam. Szacunek dla DICE za rozwój technologii, której użyją
w innych
> grach aby nas zachwycić. Kotick
Spoiler

[m]!


Typowy przykład fanboya nakręconego hypem DICE i EA...


Jak już cytujesz kogoś to proszę sprawdzić czy nie cytujesz treści która łamie regulamin... Degrad -2 za słownictwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszne jest to, że gracze wolą grać w uproszczoną grę niż rozwijać się i delektować systemem zniszczeń, animacji i świetnej grafiki. Co się stało z Call of Duty i IW? Ten zwiastun na E3 - bezczelnie skopiowane sceny z poprzednich gier.

Nie liczy się już to czy gra jest lepsza, ale liczba wyświetleń w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 21:08, SimplyLucas napisał:

> Kto wie, może z taką kasą Acti wyda jakąś perełkę w przyszłości.

No chyba zmysły postradałeś !! Wydawać pieniądze na coś co nie sprzeda się w conajmniej
15 milionach egzemplarzy , najlepiej tworzone przez 10 chińskich robotników z płaca na
poziomie dolara/godzine ?
Mówisz o facecie który przy okazji pytania o nowy engine dla MW3 powiedział że to nieopłacalne....

[m]


Już raz karałem Ciebie za wulgarny język dlatego na twoje konto dokładnie za to samo leci Degrad -3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 23:35, EjPii napisał:

Straszne jest to, że gracze wolą grać w uproszczoną grę niż rozwijać się i delektować
systemem zniszczeń, animacji i świetnej grafiki. Co się stało z Call of Duty i IW? Ten
zwiastun na E3 - bezczelnie skopiowane sceny z poprzednich gier.

Gery to zabawa. W grach liczy się przede wszystkim fun a nie "delektowanie się".O ile pamiętam "bogate wnętrze" to nie od razu grywalność. Dla przykładu mnie ani system zniszczeń, ani cud miód.. grafika a nie animacje nie ciągną w stronę BF3...

Dnia 08.06.2011 o 23:35, EjPii napisał:

Nie liczy się już to czy gra jest lepsza, ale liczba wyświetleń w google.

Liczy się popularność. To czy jest lepsza nie liczyło się nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 22:59, naczelnyk napisał:

/.../ Chłopcze idź do lekarza. Mama ci zakładała nocą pierścienie na członka, żebyś się nie
masturbował? /.../


A teraz wycieczki osobiste tak? Zanim napiszesz posta zastanów się czy kogoś tym nie obrazisz... Degrad-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 23:05, Leos8 napisał:

Wyhamuj trochę. Narzekasz, że ludzie plują jadem a sam syczysz jak żmija z okresem. Panu
należy się degrad albo czasowy ban, ale niestety ja moderatorem nie jestem. A język pan
pohamuje - pan kultury wymaga, pan kultury przestrzega. Dobrze?


Pozwól, że to Moderator będzie decydował co komu się należy, Ostrzeżenie za pseudomoderatorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, to nie do pomyslenia ze komus moze nie zalezec na animacjach, zniszczalnym otoczeniu i grafice. Milosnicy pasjansa juz powinni dobrowolnie oddac sie w rece wymiaru sprawiedliwosci. Co jest takiego trudnego w zrozumieniu odrebnosci ludzkich potrzeb? CoD nie jest juz tym fps-em, ktory ustanawia nowe standardy w aspektach technicznych, ale czy z gory oznacza to, ze nie moze sie na swoj sposob podobac? Nie bronie tutaj Acti, ale nie rozumiem nagonki na fanow CoD, po prostu nie rozumiem;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 23:36, Isildur napisał:

Już raz karałem Ciebie za wulgarny język dlatego na twoje konto dokładnie za to samo
leci Degrad -3


No wypraszam sobie ! degrada przyjmuje na klate , jako że wulgaryzmy w tym wypadku z premedytacją i kompletnie zamierzone, ale... nie pozwole sobie wciskać czegokolwiek w buty, wczesniej ( kilka miesięcy temu o ile dobrze pamiętam ) był to Warn i to za jedno słowo do tego w pewnym kontekscie i do tego z ostrzerzeniem zanim to słowo padlo, więc prosze nie porównujmy 2 oddzielnych spraw.

I następną kwestią jest to dlaczego ja mam -3 a pozostali bluzgajacy -2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 23:54, SimplyLucas napisał:

No wypraszam sobie ! degrada przyjmuje na klate , jako że wulgaryzmy w tym wypadku z
premedytacją i kompletnie zamierzone, ale... nie pozwole sobie wciskać czegokolwiek w
buty, wczesniej ( kilka miesięcy temu o ile dobrze pamiętam ) był to Warn i to za jedno
słowo do tego w pewnym kontekscie i do tego z ostrzerzeniem zanim to słowo padlo, więc
prosze nie porównujmy 2 oddzielnych spraw.

I następną kwestią jest to dlaczego ja mam -3 a pozostali bluzgajacy -2

A teraz leci Degrad -1 za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować