Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kotick: Battlefield 3? To gra na PC, a rynek siedzi w konsolach

142 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2011 o 22:25, Bambusek napisał:

Akurat z tego co wiem to przy Black Ops jedynie wersja na X0 była taka jak powinna, na
PS3 też już szwankowała.


No to masz newsa z pierwszej ręki: na PS nie szwankowała, przynajmniej nie zauważyłem tego ani ja, ani syn, chociaż ta na x360 wydaje nam się nieco ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyżywają się na Koticu, a to przecież klient sam sobie zgotował taki los. Skoro 10mln chce żreć nieświeże kotlety - dostanie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 22:31, metronom napisał:

Ludzie wyżywają się na Koticu, a to przecież klient sam sobie zgotował taki los. Skoro
10mln chce żreć nieświeże kotlety - dostanie je.


Mówisz o wow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 22:33, naczelnyk napisał:

> Ludzie wyżywają się na Koticu, a to przecież klient sam sobie zgotował taki los. Skoro 10mln chce żreć nieświeże kotlety - dostanie je.

Mówisz o wow?

A news jest o WoW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tego oburzenia. Kotick robi to co powinien - nakręca klimat, podbija stawkę i liczy na fakt, że gracze .. kupią obydwie gry, tylko po to by przekonać się .. czy miał rację (nawet jeśli jej nie miał to jego celem nie jest wejście w posiadanie "mojszej racji". My jako gracze możemy jednak na tej wojnie skorzystać, bo możemy otrzymać dwie dobre gry. Cieszy mnie fakt że producenci sami nakręcają konkurencję i sami z własnej i nie przymuszonej woli podnoszą jakość standardów. Nie boczmy się na Koticka, nie mówmy puki co która gra jest lepsza bo możemy być na prawdę mile zaskoczeni wynikiem i sporo na tym zwarciu skorzystać.
Ja trzymam kciuki za obydwie gry, a że Kotickowi przydałoby się małe manto i odrobina pokory - to już inna sprawa i nie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kottick jest dla mnie postacią raczej negatywną, ale cały wątek poświęcony atakom na faceta, który -było nie było - tym razem powiedział prawdę jest świetnym świadectwem jakie PC beton sobie właśnie wystawia. Weźcie głęboki oddech i przeczytajcie raz jeszcze:''rynek siedzi w konsolach''. Tak właśnie jest i wypieranie się tej prawdy czy próba obrażania graczy CoD tego nie zmieni. Jak i gloryfikowanie DICE, które -wierzcie mi, gdyby tylko potrafiło trzaskało by kasę jak Kottick.

Nie ważne czy to Dragon Age, czy shootery, zawsze to samo, jęk i larum, wyzwiska i obrażanie.

Biedactwa, z jakim chamstwem z mojej strony się zetknęliście, że uczyniło to was ślepymi na to, co robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Kottick, typowy biznesmenik czyli co zrobić żeby zarobić a się nie narobić? Odpowiedź: wydawać co rok nowego odsmażanego hamburgera. Acti przypomina mi fastfoody: otoczka, smak pięknie udekorowane i smaczne za to w środku 100% gówna w gównie. Nie jestem fanboyem EA bo nie grałem w nowsze Battlefieldy, nie cierpię zaś CoDa od czasów czwartej części. Dużo grałem w klanach, czasem w ligach cod1, 2, 4 i śmieję się na widok konsolowców którzy próbują coś tam ugrać z tymi padami. Co rok poziom grania spada, liczy się tylko to by gra była łatwa krótka i przyjemna, by nie daj Bóg nie sprawiła kłopotu posiadaczom konsol.

>Modern Warfare 3, jest wynikiem badań przeprowadzonych na ogromnej liczbie odbiorców.

Czytaj: MW3 będzie miało pełno bajerów, wodotrysków, wszelkie integracje z facebookami, steamami, elitami, spolecznościami (bo to teraz modne, chwalenie się "gejmingiem"), pełno zdupy-leveli, perków które uprzykrzą życie poważniejszym graczom, rzecz jasna grę pokroimy na 3 kawałki (no bo LUDZIE LUBIĄ TE DLC NO NIE?) i przez kolejne pół roku po premierze będziemy wydawać nowe mapy (czytaj skonwertowane z poprzednich części) i sprzedawać za gruby hajs bo ludzie wszystko zrobią by ponownie pobiegać po CARENTAN! Rzecz jasna tona "aczików" no bo przecież skoro gra nie nagradza za dobrą grę to może to robić pasek 140x40 pikseli z napisem "JESTEŚ ZAJEBISTY ZABIŁEŚ 10 KUR". Co jeszcze, mam wymieniać? Dobrze!
Celownik w multi będzie sam kleił się do wrogów, no bo przyjaciele konsolowcy mają dildo zamiast myszki. Silnik będzie ścinał grę bo na PC dadzą nam marną konwersję z x360, nawet nie zmienią ekranu zapisywania i będzie jak w portalu 2: Proszę nie wyłączać konsoli. Co jeszcze? 100% że "opcja customizacji broni i avatara" no bo trzeba pokazać kolegom jaki z nas koks, że mamy tłumik dający +20 do zajebistości, pięć medali na piersi i różowy hełm za jedyne 1200 eurogąb.. tfu, xbox punktów. Oddajcie mi czasy BFa 1942, coda jedynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 22:44, naczelnyk napisał:

Biedactwa, z jakim chamstwem z mojej strony się zetknęliście, że uczyniło to was ślepymi
na to, co robicie.


Jak jeden jedzie z koszeniem kasy idz do drugiego. Jak drugi zacznie, a pierwszy z konczy. Wroc do pierwszego.
Ot, zalety konkurencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celownik w multi będzie sam kleił się do wrogów, no bo przyjaciele konsolowcy mają dildo zamiast myszki.

Chłopcze idź do lekarza. Mama ci zakładała nocą pierścienie na członka, żebyś się nie masturbował? Skąd ten uraz? Twój post to jedna wielka fala rzygowin. Powinieneś być wdzięczny demokracji, że możesz tu pisać takie bzdury zamiast zapierdalać w fabryce albo na plantacji bawełny, gdzie wszyscy mieliby w dupie co masz do powiedzenia. Na konsolach w multi celownik nie klei się do wrogów. A najlepsza myszka do zabawy to ta, którą ma dziewczyna, w strzelankach pad jest o wiele wygodniejszy. Pielęgniarz, proszę odprowadzić zaplutego...następny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Stary przez 4 strony w kółko piszesz o PCtowym Betonie o PCtowych ślepcach itp. i ty jeszcze czepiasz się, że MY plujemy jadem? Taaa...
Co do WoWa w sklepie są 2, SŁOWNIE DWA mounty... na (aktualnie) pewnie gdzieś z 30 jakie można ogólnie zdobyć w grze (w przybliżeniu bo dokładnie ciężko mi powiedzieć ale policzyć mounty każdej frakcji, latające z BC, latające z Wrath, pewnie Cataclysm coś nowego wprowadził, latające dywany i mounty za achievementy)... no faktycznie koszą z nas tą kasę, że szok po prostu grać się w WoWa bez Blizz Shopu nie da. A abonament był, jest i będzie i to był przed fuzją Vivendi + Activision.
Co do CoDa to mi wisi czy ktoś w niego gra czy nie. Jak komu wygodnie, ale błagam bez tekstów "Były prawie idealnymi. Gdybyś kupił konsolę, porządną wersję CoDa (nie port na PC) i zaczął grać wygodnym padem zrozumiałbyś dlaczego :-)"... naprawdę starajmy się trzymać jakiś poziom dyskusji (bo ja tu widzę "moja prawda jest mojsza niż twojsza a jak się kłócisz to WYRAŹNIE nie grałeś w TRU wersję tej gry). Część ludzi wybierze Dice, część Activision i w zasadzie nikt nie popełni tu złej decyzji bo wszystko opiera się na tym co komu daje więcej funu (no, chyba, że ktoś nie próbując nigdy Battlefielda poleci do CoDa bo to na topie jest... ale to już jego problem)
A Kotkick odpowiedzieć na zaczepki jakoś musiał tylko IMO wybrał trochę złą strategię (bo jeżeli gra będzie taka jak chce 10 milionów graczy i jest to poparte "badaniami" to szykuje się nam "ctrl +c, ctrl + v i hiciora będę miał" jak w przypadku Black Opsa)... w zasadzie to owszem KAŻDA duża firma chce zysku i opiera swoje działania na tym aby zysk osiągnąć, kwestia jest tylko taka, że EA razem (w tym momencie) z DICE robi to subtelniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyhamuj trochę. Narzekasz, że ludzie plują jadem a sam syczysz jak żmija z okresem. Panu należy się degrad albo czasowy ban, ale niestety ja moderatorem nie jestem. A język pan pohamuje - pan kultury wymaga, pan kultury przestrzega. Dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 23:02, kodi24 napisał:

Kolego wyluzuj ;) I nie pierscienie tylko klemy chyba ;))


HAhahaah :-))) Nie ma to jak przytrollować trolli.

-->Geeko

2 mounty, zmiana płci, zmiana serwera, zmiana frakcji. Zmiana wyglądu. Za wszystko Bobby strzyże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 23:05, Leos8 napisał:

Wyhamuj trochę. Narzekasz, że ludzie plują jadem a sam syczysz jak żmija z okresem. Panu
należy się degrad albo czasowy ban, ale niestety ja moderatorem nie jestem. A język pan
pohamuje - pan kultury wymaga, pan kultury przestrzega. Dobrze?


Jeżeli mi się należy ban, to należy się tez połowie postujących w tym wątku.
Co, nie przeszkadza ci, co Rogalik88 powypisywał, a przeszkadza ci moja odpowiedźna jego post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 22:25, naczelnyk napisał:

> tudziez schabowym ^^

Schabowym to się obżerają ćwoki z pctami ''nie dla idiotów'' :-)


Widać konsologłowie zaczyna trollować to forum.Niedługo będzie tu jak na onecie.Wiesz gościu co najmniej połowa amerykanów to konsolarze a to ich się uważa za spaślaków ważących co najmniej 200kg.Wieć przyknijcie się w końcu bo i tak każdy wie że nie macie racji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować