Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Team Fortress 2 za darmo - to nie żart. Jest też tryskający humorem trailer

89 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2011 o 17:23, Redjevel napisał:

Czy jak dostałem grę Team fortres w orange boxie to mam premium teraz ?:)


Trzeba być prawdziwym leniem, żeby zadać takie pytanie, podczas gdy odpowiedź na identyczne została udzielona dwa posty wyżej 12 minut wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 18:00, Inferno0009 napisał:

Tf''a mi zepsuli !!!
Najlepiej grała mi się w tf''a przed updatem dla z craftem. Teraz prawie go nie włączam ;p

Przyznam się, że od czasu wprowadzenia craftingu i sklepu też przestałem grać w TF2. Wcześniej to była moja ulubiona drużynowa strzelanka, w której liczyły się jakieś umiejetności. Teraz to jest to nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, jak ostatnio sprawdzałem, to w TF2 skill jest nadal potrzebny a i bez współpracy między drużyną się daleko nie zajedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze niezbyt podobna mi się w jaką stronę poszła ewolucja tej gry. Wydaję się zbytnio przekombinowana teraz. Początkowo grało się w to dużo lepiej niż teraz. A co filmików "Meeet the..." to Valve wymiana mogli by zacząć robić pełnometrażówki, sądzę że byli by w stanie zagrozić Pixar-owi albo przynajmniej lepiej trafić do trochę starszej widowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przedwczoraj zastanawiałem się czy nie wykupić abonamentu do niej... Naprawdę tak trudno jest płacić co miesiąc za grę!? ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 14:55, Pralkosuszarka napisał:

> Juz widze ten rzucajacy sie na darmoche plebs xD

Ciekawy sposob rozumowania, skoro grasz w dobra, darmowa gre jestes plebejuszem a jezeli
grasz w dobra, płatna gre to juz nie. Brawa dla tego Pana! :)


Wiesz, że jeżeli gra jest płatna to jest szansa, że odstraszy graczy np. Ja chce moja czapke przeciez gram w ta gre juz od 2 h i jestem pro graczam mam 100 skila itp. (a grałem z takimi ;\) [ ja osobiście gram od 8 października 2009r]

Ale są też inni gracze, którzy się tak nie zachowóją i brawo dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 19:43, eske napisał:

A ja przedwczoraj zastanawiałem się czy nie wykupić abonamentu do niej... Naprawdę tak
trudno jest płacić co miesiąc za grę!? ;).


O ile dobrze zrozumiałem Twój post: w TF2 nie ma abonamentu. Ci co kupili, kupili w Orange Box i koniec opłat, ci co ściągnęli, ściągnęli za darmo. Można ewentualnie coś w Mann.co sklepie kupić. A poza tym, to od człowieka zależy, czy płaci abonament w grach. Niektórych nie stać, a ja nienawidzę tych, którzy się obnoszą możliwością płacenia za WoW i 5 innych gier multi naraz/na raz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 20:04, Richmond94 napisał:

a ja nienawidzę tych, którzy się obnoszą możliwością płacenia za WoW i 5 innych
gier multi naraz/na raz :/


Czy ktos sie obnosi? Tutaj chodzi o ludzi (glownie dzieciaki) ktore graja w darmowe gierki i robią wielki flame na grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na razie żaden plebs się nie rzuci ;p
jeszcze nie ma serwerów przynajmniej mój komputer nie widzi
ja tam się ciesze że jest za darmo nie uśmiechało mi się kupować ob by sprawdzić skrzyżowanie et z borderlands tym bardziej że portal już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym obnoszeniem akurat tak narzekałem, jestem nabuzowany bo mi się lapek zjarał :/
Dzieci w TF2 jest niestety dużo, szczególnie ruskich, stoją w miejscu, trollują, gadają po swojemu przez mikro, czitują itp... Tej plagi nie da się niestety pokonać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 20:19, Richmond94 napisał:

Z tym obnoszeniem akurat tak narzekałem, jestem nabuzowany bo mi się lapek zjarał :/
Dzieci w TF2 jest niestety dużo, szczególnie ruskich, stoją w miejscu, trollują, gadają
po swojemu przez mikro, czitują itp... Tej plagi nie da się niestety pokonać :/


I chcą czapki za darmo. ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z tym plebsem... Serio myślicie, że każdy ma kasę, żeby kupować kilka gier miesięcznie? Co z tego, że TF 2 można za grosze kupić, ale to są dalej te grosze. Ja nie rozumiem jak można żałować komuś, że dali tą grę za darmo... Co się dzieje z tym krajem...
Boicie się napływu dzieciaków? Przestańcie grać na dwa tygodnie, a pewnie wielu już się znudzi do tego czasu.
Macie problemy... nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka naprawdę niezła, szczególnie, że sama gra do kiepskich nie należy. Mam tylko nadzieję, że nie napłynie masa wrzeszczącej dzieciarni, ale zawsze to więcej graczy w multi... chyba. Właściwie to TF2 problemu z opustoszałymi serwerami nie miało. Niemniej, miły gest dla osób lubiących sobie postrzelać po sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować