Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

L.A. Noire "idealnie pasuje do platformy PC"

37 postów w tym temacie

To czy "idealnie pasuje" to zobaczymy po premierze, już teraz słychać dużo głosów sprzeciwu ponieważ konwersje Rockstara zawsze były nie "teges", dlatego lepiej z tym zaczekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 12:08, Witka1995 napisał:

fajnie jakby na PeCecie sprzedało się w liczbie 1mln egzemplarzy, wtedy GTA V było by
na bank na blaszakach.


Fajnie by było jakby na czas premiery L.A Noire wszelkie warezy, torrenty, chomiki itp itd. trafił jasny szlag ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi tuż po premierze to raczej bym liczył na pareset tysięcy, może 300, tylko że gry na peceta dobrze się sprzedają w dłuższej perspektywie (promocje na steam chociażby) i o to zapewne głównie chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem u jednego konsolarza. Wchodzę, brud, syf,stado kotów łazi po kuchennym stole. Wchodzę do pokoju, a tam siedzi ten no-lajf. W pokoju odór frytek wymieszanych z tanim piwskiem. Koleś siedzi, beka i pierdzi, kręgosłup krzywy, pryszcze na tłustej cerze, brud za paznokciami... totalna ruina człowieka. Mówię do niego, zostaw tego jeża (grał w takiego jeża co się nim biega) i chodź do kina, czy do baru na kolejkę bourbona, czy do restauracji na jajecznice z truflami ("ja stawiam"), mrygnoł tylko oczyma i dalej nawala tymi paluchami w tego pada. Konsole niszczą życie. Powinni jak w chinach zakazać gry powyżej iluś tam godzin na dobę. Dobrze, że L.A. Noire będzie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to będzie syfny port ze zmienionym systemem sterowania czy gra robiona od podstaw na blaszaka ? Stawiam na to pierwsze bo mniej pracy i mniej zużytej kasy : ) Porty z reguły są złe. Jak mam zobaczyć jak posterunkowy Phelps wchodzi przez ścianę do kibla to dziękuje bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To unikatowe połączenie opowieści, akcji i rozwiązywania zagadek kryminalnych perfekcyjnie pasuje do platformy PC"

No nareszcie spadły łuski z oczu ludzi z Rockstara. Szkoda, że dopiero teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakość konwersji oraz późniejsze wsparcie techniczne ma stać na tym samym poziomie co reszta gier Rockstar na PC, to już lepiej dorobić się konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kręgosłup krzywy, pryszcze na tłustej cerze

No tak krzywy kręgosłup to na pewno od konsoli! Już prędzej od PC. Inna sprawa ,że w śmianiu się z kogoś ,że ma krzywy kręgosłup nie jest wcale fajne, tak samo jak śmianie się z kogoś ,że ktoś ma pryszcze bo pryszcze to objawy choroby skórnej, która niektórych trapi przez całe życie..

Konsole niszczą życie

PC''ty i internet też. To jest jego życie może on po prostu woli sobie biernie odpoczywać? Tobie nic do tego..

BTW. Ja sam dużo czasu spędzam przed komputerem ,ale to głównie dlatego ,że nie mam co robić. Mieszkam na wiosce, nikogo w moim wieku tutaj praktycznie nie ma (2 kolegów mam), wieje nudą jak szlag. Nawet boiska nie ma... Ech ile ja bym oddał za życie w mieście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@izzy98
Buahahaahahah - dzięki, uśmiałem się i to porządnie !)

BTW: nie karmcie trolla !)

BTW 2 : nie grałem i nie widziałem, ale ponoć gra jest prosta, przewidywalna, łatwa i niespójna... Co mi tam - ja chcę GTA V na PC "dobrze zoptymalizowaną" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 12:49, zermithon napisał:

"To unikatowe połączenie opowieści, akcji i rozwiązywania zagadek kryminalnych perfekcyjnie
pasuje do platformy PC"

No nareszcie spadły łuski z oczu ludzi z Rockstara. Szkoda, że dopiero teraz...


To jest PR, a nie ktos to nagle zauwazył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 14:05, mronoth napisał:

jak tak idealnie pasuje to czemu gra nie wyszla na pc razem z konsolami :P

Bo wtedy idealnie pasowała na konsole. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować