Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Molyneux rozczarowany Fable III, winę bierze na siebie

102 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2011 o 12:55, mronoth napisał:

piszesz o sobie

------------
Nie, o Tobie
-----------

Dnia 29.06.2011 o 12:55, mronoth napisał:

> 50'''' TV, nagłośnienie HI FI , skórzana kanapa, nogi na stole, piwko i wygodny,
bezprzewodowy
> padzik z siłownikami>>>PC z hipermarketu.
ahahahaha, tak bo na pc nie mozesz usiasc przed 50''''tv, naglosnieniem hifi, z padem,
kanapa itd, tylko na konsoli tak mozna!!! dobre

-----------
Ty tak grasz na PC? znam takich graczy, ale to poniżej 1%. Bo większość zapluwa swoje 20'' monitory z odległości 20cm, katując nadgarstki na badziewnej myszce z kablem i słuchając dźwięku z cód miód kilkuwatowych głośniczków.
----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 13:10, Zgreed66 napisał:

Co zmienia Physix? Jest taki wazny? Wychodzi na to, ze nie ;) najczesciej to i tak tylko
bardziej szczególowe wybuchy. Czyt. Grafika

yhh to moj ostatni post :P
co nie napisac to i tak sprowadzicie do tego, ze jest nieistotne, nikt nie potrafi podac argumentu za tym, ze konsole sie szybciej rozwijaja wiec szkoda czasu z trollami dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2011 o 13:13, mronoth napisał:

yhh to moj ostatni post :P

-------------------
nareszcie
--------------------

Dnia 29.06.2011 o 13:13, mronoth napisał:

argumentu za tym, ze konsole sie szybciej rozwijaja wiec szkoda czasu z trollami dyskutowac

--------------------
powiedział Shreck:-). w kategoriach humorystycznych byłeś zabawny-do czasu:-)
----------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 13:13, mronoth napisał:

argumentu za tym, ze konsole sie szybciej rozwijaja wiec szkoda czasu z trollami dyskutowac


To dziala w 2 strony. Świetne gry wychodzą na konsolach, ale na PC to porty chamy dają dupowate - kwestia targetu. Z drugiej strony to wielka platforma PC, której prawie nikt nie wspiera, a przeklete Sony i MS wpierają swoje produkty, jak tak mogą?! Na PC wydali jeden przeblysk taki jak Crysis, a przeciez ma takie wielkie mozliwosci. Szkoda tylko, ze to kolos na glinianych nogach :) Niby takie mozliwosci są, ale ludzie takich sprzetow nie posiadają i mają sposobność do zlewania się na optymalizację, gdy gra wymaga za duzo xD Jakby nie było, pełnego wsparcia dać, nie moga. Bo jednak pieniądze lezą gdzie indziej, a ludzi nie obchodzi grafika, wielkie mapy 2kmx2km, physixy i inne CUDA, jak on chce usiąśc na kanapie i pograć i nawet sie nie gapi na niuanse :) Jego ochodzi gameplay, ktory go rusza ;) Lejąc na wymagania i problemy techniczne.

Co do kontrolerów... pisałem, ze one cały czas ewoluują. Nie podoba się ten proces? Szkoda, nie moja wina ;)
Mają szansę wypuscić coś swietnego, szkoda, ze PC takim betonem dysponuje, dla ktorego tylko mocnejszy CPU i GPU to wyznacznik postepu ^^

Dnia 29.06.2011 o 13:13, mronoth napisał:

ahahahaha, tak bo na pc nie mozesz usiasc przed 50''''tv, naglosnieniem hifi, z padem,
kanapa itd


Kto tak siedzi? :> Tylko tez "troszke" drozej wychodzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

80/100? Ja bym tyle tej grze nie dał. Co prawda pewnie moja ocena jest zaniżona, ponieważ sięgnąłem po Fable 3 tuż po przejściu Wiedźminka... Ale muszę powiedzieć, że dawno w większe dno nie grałem.
Byłem pozytywnie nastawiony do gry (Fable 1 - cudowne, do tego zachęcił mnie opis). Oczekiwałem hybrydy - coś z Mount&Blade, dużo RPG i coś z simsów.
Na plus można zaliczyć fabułę, a raczej pomysł na nią. Rewolucja - fajna rzecz. Zdobywanie władzy - cool. Bycie królem - bezcenne. Ale co z tego, jeżeli brakuje cech RPG? Bardzo mało opcji. Dużo więcej radochy daje poprowadzenie rewolucji w Mount&Blade.
Fajna jest ta fablowska namiastka symulacji życia (na tym powinni się skupić twórcy w kolejnej części - koniec z bohaterami, królami). Ale wciąż za mało rozwinięta.
Jeżeli chodzi o minusy - SYSTEM WALKI, który opierał się na wciskaniu cały czas lewego (albo prawego?) przycisku myszy. Szlag chciał człowieka trafić...
Kolejnym minusem są NUDY, NUDY, NUDY. Nudne questy, nudna fabuła, chociaż dobry pomysł.
Zamiast RPG zrobili liniową grę... AKCJI?

Fable 3 wyszło bardzo dennie - stwierdziłem, że nie zasługuje na miejsce w gablotce obok Wiedźmina 2... I odniosłem je po 5 dniach do sklepu xD.

Twórca ma rację, że się załamuje. Ja tej grze dałbym maksymalnie 4/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie juz ta czołobitność Petera. Gdyby chociaz to sie jakoś przekładało na jakośc kolejnych gier, ale nie. On zawsze przeprasza za kolejne fajble że były złe a następne części były zwykle słabsze od popszednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to jedynie jak kolejny chwyt marketingoqwy. Przed premiera sie zachwyca i mowi jak wspaniala bedzie gra, po premierze jest rozczarowany, ze nie wszystko sie udalo. Problem w tym, ze on gre na oczy widzial przez caly czas az do premiery i wiedzial, ze jest np tylko dobra. Mimo tego mowi, ze sie rozczarowal dopiero po premierze.... Slowa tego pana juz nic dla mnie nie znacza^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 21:06, Numenpl napisał:

i kolejny flame war PC vs Konsole.XD
Druga sprawa ta gra to gniot totalny!!


Chyba zapomniałes jak kiedys "Kaszanki" wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 21:07, Zgreed66 napisał:

Chyba zapomniałes jak kiedys "Kaszanki" wyglądały.

Widzisz miałem okazję zagrać i za całokształt nazwanie tego czegoś gniotem totalnym!!to i tak akt łaski w praktyce ta gra wógóle nie powinna istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoncz. Tak jak napisalem. Zapomniałeś co to znaczą kaszanki.
Przejsc sie da, animacje jakos wyglądają, jakichs specjalnych baboli nie widziałem.
Grafika ogółem, nie bije po oczach. Co z tego, ze jest z zasady prosta?

Jak wyglądały kaszanki?
One nigdy nie wyglądały. Cala kupa baboli, w której nic sie nie trzyma kupy. Kompletnie niegrywalne, do tego były technicznymi katastrofami.
Czy fable III, wyglada jak kaszana? Nie, nie jest to gra w zaden sposob wybitna, ale jest ok.
Skoncz wasc wstydu oszczedz. Idz popisz o Arcanii, czy o babolach w Two Worlds, jak ci sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgreed66 zdania o grze nie zmienię bo z tego co widziałem to jest gra z poziomu kaszanki. Ta aberacja (bo inaczej nie wiem jak to nazwać) to jest niewypał jakich mało. A o to co mi się w grze nie podoba.
- Konstrukcja poziomów a tak dokładnie wszystkie to jeden wielki korytarz z niewidzialnymi ścianami
- Walka w tej grze jest żałośnie łatwa - zginąć w tej grze to trzeba być wybitnym talentem.
- Customizacja do dupy.
- najbardziej popierdo**ne inventory jakie widziałem - mieszanka najbardziej poronionych rozwiązań(ten kto to wymyślił powinien stanąć przed plutonem egzekucyjnym).
- Decyzje nie mają wpływu takiego jakby mogło się wydawać
- gadka o byciu królem raczej powtórka z rozrywki z Fable 1 + poroniony morphing broni
- COOP który nie ma sensu w tej grze.
- poroniona optymalizacja no ale czego się spodziewać skoro na konsole to spieprzyli
- moralność Zło vs Dobro to nietrafione określenie raczej Zło konieczne vs Debilizm - bo tu objawia się brak logiki - albo zasuwamy i żyjemy albo nic nie robimy i armageddon right at your door step o_O
- Grafika denna (nie to że cukierkowata tylko jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia)
- Mapa też jakby kompletny idiota za to odpowiadał
- ilość ekranów ładowania poraża to chyba jakieś 30% gry
- interakcja z NPC żenada.
- Postacie też jakby nie z tego świata.
Reszty nie chce mi się pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 22:45, Numenpl napisał:

- Konstrukcja poziomów a tak dokładnie wszystkie to jeden wielki korytarz z niewidzialnymi
ścianami


Wiesz ile jest takich gier? Chocby CoD.

Dnia 30.06.2011 o 22:45, Numenpl napisał:

- Walka w tej grze jest żałośnie łatwa - zginąć w tej grze to trzeba być wybitnym talentem.

Ktore gry dzisiaj nie sa łatwe?

Dnia 30.06.2011 o 22:45, Numenpl napisał:

- Customizacja do dupy.

Nie narzekam. Troche malo opcji.

Dnia 30.06.2011 o 22:45, Numenpl napisał:

- najbardziej popierdo**ne inventory jakie widziałem - mieszanka najbardziej poronionych
rozwiązań(ten kto to wymyślił powinien stanąć przed plutonem egzekucyjnym).

Interface Two Worlds II bije to na głowe

Dnia 30.06.2011 o 22:45, Numenpl napisał:

- Decyzje nie mają wpływu takiego jakby mogło się wydawać

Mass Effect, czy zla to gra?

Dnia 30.06.2011 o 22:45, Numenpl napisał:

- gadka o byciu królem raczej powtórka z rozrywki z Fable 1 + poroniony morphing broni

Pultaj sie na Wiedzmina, ze gra walczy sie swordem podobnie.

Dnia 30.06.2011 o 22:45, Numenpl napisał:

- COOP który nie ma sensu w tej grze.

Pierwsze slysze, ze ktos w co-opa gra xD

Dnia 30.06.2011 o 22:45, Numenpl napisał:

- poroniona optymalizacja no ale czego się spodziewać skoro na konsole to spieprzyli

Mi chodzi prawie jak kazda inna gra. Choć GTA IV bylo spie*** nikt za to kaszaną nie okreslał.

Dnia 30.06.2011 o 22:45, Numenpl napisał:

- moralność Zło vs Dobro to nietrafione określenie raczej Zło konieczne vs Debilizm -

Mass Effect?

Dnia 30.06.2011 o 22:45, Numenpl napisał:

bo tu objawia się brak logiki - albo zasuwamy i żyjemy albo nic nie robimy i armageddon
right at your door step o_O

Eee?

Dnia 30.06.2011 o 22:45, Numenpl napisał:

- Grafika denna (nie to że cukierkowata tylko jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia)

LOL, mam sie smiac? Czy płakac? Bije po oczach. Wyglada przyzwoicie. Nie masz czego sie czepiac.

Dnia 30.06.2011 o 22:45, Numenpl napisał:

- Mapa też jakby kompletny idiota za to odpowiadał

No, mapa fail

Dnia 30.06.2011 o 22:45, Numenpl napisał:

- ilość ekranów ładowania poraża to chyba jakieś 30% gry

Nie przypominam sobie, aby wk**** mnie bardziej jak w grach na source, DA1, czy jak pograłem sobie w nowego Colina u znajomego.

Dnia 30.06.2011 o 22:45, Numenpl napisał:

- interakcja z NPC żenada.

Two Worlds to juz w ogole porazka

Dnia 30.06.2011 o 22:45, Numenpl napisał:

- Postacie też jakby nie z tego świata.

A ktorego?

Dnia 30.06.2011 o 22:45, Numenpl napisał:

Reszty nie chce mi się pisać

Szkoda. Bo kaszany tu nie widze. Tylko hatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie widzisz kaszany i widzisz tylko hate to znaczy że mamy na forum przykład f*cking burger king kids club with Fable 3 rabbit fanboy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 23:16, Numenpl napisał:

Jeżeli nie widzisz kaszany i widzisz tylko hate to znaczy że mamy na forum przykład f*cking
burger king kids club with Fable 3 rabbit fanboy.


Jesteś slepakiem co widzi czarno-biało, ktory nigdy chyba kaszany na oczy nie widział.
Widze gre srednią ktora jest, ok. I nie robie z wideł z igieł.
To, ze gra ma wady, to nie znaczy, ze to kaszana i crap.
Miedzy totalnym dnem i wodorostami, a arcydzielami jest "klasa srednia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta gra ma same wady i nie ma zalet ja nie jestem haterem tylko stwierdzam stan faktyczny - ta gra to crap jakich mało.
Wolę być ślepakiem co widzi czarno-biało niż typ co nawet tych kolorów nie umie rozróżnić bo twoje argumenty to śmiech na sali.
Zgreed66 ty cierpisz widocznie na kompleks ten sam co Talar gadał o Roderick de Wett - w sumie pasuje jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie piszę że ta gra to crap a nie że wszystkie. No ale do pnia nie dociera więc kończę tę rozmowę bo z betonem nie ma sensu dyskusji prowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować