Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2006 o 21:15, Stwór napisał:

To juz pełna wersja?:) no troszkę lepsza niż beta;P hehe Ale Sth`Devilish cię trochę źle zrozumiał:P
hehe;) Ale nadal cześto wywala do windy.. Wypuść jakiegoś patcha;) hehe Pozdrawiam:)

Nieee :D to Beta z patchem :D jutro dopiero prep to będe łapał wszystko ;) ee tam naprawi się winde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśleliście że macie przewalone kiedyś? czuliście że zbliża się whipe? pomyślcie o tym co mnie dziś spotkało i zobaczycie że to tak naprawde nic ;)
**********
Te wszystkie ludziki to elitare..... wycieczka do MC zakończyła się zgadnijcie czym? :D
Oceńcie sami czy m,iałem szanse? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O k......rde, tego jeszcze nie mialem :P. Dopadla cie jesnym slowem banda kurdupli :-). A przeciez nic tak nie boli jak dostac od kogos kto ledwo wystaje ponad trawe :P. A tak wogole to jakiego moda uzywasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 13:38, Air napisał:

Wyjaśnijcie mi czy Auto pick-up flag na WSG jest dozwolony?? Wg mnie nie bo jest to czynność
wykonywana za gracza przez komputer. GM napisał, że jakby coś takiego było to napewno by to
zablokowali. Sytuacja wygląga następująco. Gramy na WSg z najlepszą ekipą hordy na serwerze.
Aby przejąć flagę wiadomo, podbiega się pokazuje się zębatka i czekamy chwile. Hordziaki natomiast
zeskakują, i gdy są koło flagi już z nią biegą. To samo jest w przypadku upuszczenia flagi.
Od razu dostaję ją najbliżej stojąca postać frakcji przeciwnej. Te głupie 1-2 s to naprawdę
kupa czasu.


A słyszałeś kiedyś o czymś takim jak mod typu "auto-pick"? Przepraszam, normalnie rozbawiłyby mnie Twoje uwagi, ale to zaczyna się robić kuriozalne... Niedawno temu na naszym "realm forum" pojawił się post Hordziaka, który oskarżał przeciwną stronę o to samo. Ba, oskarżał kilku z moich przyjaciół, utalentowanych ludzi, i przy okazji całą naszą grupę.
Wyjaśniając - nigdy nie słyszałem aby podobny add-on istniał, a gdyby nawet istniał, to wiadomo jakie restrykcje groziłyby za jego używanie. Nie wspominając o tym, że jego napisanie raczej nie należałoby do nieskomplikowanych rzeczy.

A teraz, może uda mi się rozwiać kilka Twoich wątpliwości, jako że o WSG co nieco wiem. Przede wszystkim jeśli czekasz spokojnie, aż ktoś upuści flagę, ty zobaczysz zębatkę i będziesz miał czas na swobodne kliknięcie, to nie jest tak dobrze. Wiele z nas nauczyło się w pewnym sensie przeczuwać gdzie upadnie flaga, i po prostu klikać w obrębie tego miejsca lub w nim samym, tuż zanim to się zdarzy. Zazwyczaj pozwala to podnieść flagę niemal automatycznie, jeśli ktoś wie co robi.
Nie muszę wspominać, jak ważny jest refleks. Tym bardziej że tu mają znaczenie setne sekundy. I nigdy nie wiesz, czy ktoś nie jest szybszy od ciebie. No i nie zapominajmy o najważniejszym - jakość połączenia i okresowe (nawet drobne, niezauważalne) lagi, mają tu sporo do rzeczy. Możesz w rzeczywistości nawet być pierwszym który kliknie na fladze, ale drobne opóźnienie w przesłaniu sygnału do serwera i już, jesteś uprzedzony.

Nie jest to łatwe, ale dla mnie ta dynamika Warsonga czyni rozgrywkę bardzo ciekawą. Zaś szukanie przyczyn porażki w taki sposób, to jednak tanie usprawiedliwanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 22:43, WoWmen napisał:

Oceńcie sami czy m,iałem szanse? :D


No mamy nadzieje, ze pusciles nove, pozniej blizza i cone a pozniej tylko sam przyjemny loot ;)
PS. W takiej chwili zawsze chowam kije do plecaka (zawsze pare srebrnych mniej na rachunku za naprawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Szczerze przyznaję: widzę coś takiego po raz pierwszy. Gdyby był to Chuck Norris jednym półobrotem zabiłby ich wszystkich :P.

Ale gdy widzę tego screena, przypomina mi się WSG i sposób, w jaki zwykle zostaję uśmiercony ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 14:07, L33T napisał:

Mam pytanko. WoW nie będzie jęczał jak mam radeona 9600XT ??

Nie ;) chociarz przed chwilą jak grałem ktoś narzekał na niego :P Ja mam GForca 2 Mx 400 32Mb Ram i da się grać ;)

*******
MiPeK sęk w tym że mój mag nie ma KzP :( rogue może ma albo trole podczas tańcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie może jakiś adres stronki z najlepszymi buildami dla roznych klas, zwłaszcza interesuje mnie hunter i druid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakis nowy quest, ja tylko o Attunement to the Core slyszalem, ale nie mam czasu się tam wybrać go zrobić, zresztą na razie ZG a nie MC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się