Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2006 o 16:36, Stwór napisał:

Ewidentnie brak ramu:) nic więcej:) Ta gierka jest strasznie ramożerna;) 1GB ramu i po problemie;)


Mi to nawet 1 Gb ramu nie wystarcza w IF (po kilku godz. grania) ale gram na max detalach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czysto techniczne: czy faktem jest nie możność zalogowania się do WoW''a podczas modernizacji serwerów? Byle co bym nie wpisał - łącznie z moimi odpowiednimi danymi konta - wyskakuje okno o nieprawidłowości wpisanych loginu/hasła... Z góry dzięki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 20:20, Jadalbaoth napisał:

Mam pytanie czysto techniczne: czy faktem jest nie możność zalogowania się do WoW''a podczas
modernizacji serwerów? Byle co bym nie wpisał - łącznie z moimi odpowiednimi danymi konta -
wyskakuje okno o nieprawidłowości wpisanych loginu/hasła... Z góry dzięki za radę.


Y - na serwer można się zalogować tylko wówczas gdy działa. Status serwerów można znaleźć na stronie www. Twój problem raczej jednak nie dotyczy stanu serwera a właśnie nieprawidłowych danych które wpisujesz. Sprawdź czy dobrze wszystko wpisujesz (duże/małe litery etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż, podejrzewam że mój problem jest nieco "głębszy", bo grę kupiłem na aukcji od jakiegoś dzieciaka, który dopiero co nauczył się porządnej kaligrafii i rachowania. W pieczołowicie zapakowanej paczuszce, zresztą momentalnie porozrywanej na strzępy w napadzie ogrzej niecierpliwości, otrzymałem oprócz różnych smaczków zapewnionych fabrycznie opakowanie na płyty z doklejonymi nazwą konta i hasłem (szczyl deklaruje, że konto jest ważne do 6 kwietnia). Podjarany do granic możliwości perspektywą zamiatania rynsztoków miast nieumarłych ze zbędności, po 4 godzinnej instalacji odpaliłem to cacko, którym ponoć można się letalnie zaciągnąć(w rzeczywistości). Pomijając kilkugodzinne oczekiwanie na stan gotowości serwerów wpisałem co należało i ... błędne dane (milion razy sprawdzone z udziałem całej rodziny). Zainstalowałem patche z oznaczeniem US, a chce się dobić do serwerów EU, więc może tu tkwi przyczyna po południowego bólu głowy? Coś z realmlistem ? Może chłoptaś kantuje mnie z kontem ? Pomóżcie do ... nędzy... tyle czasu w błoto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Którą wersje, no cóż - sprzedawca powinien ci podać jaką wersje kupowałeś :P. Możesz spróbować przeinstalować gre z kupionych płyt i gra powinna się wtedy połączyć z odpowiednim serwerem (chyba że sprzedawca kombinował z przenoszeniem US na EU).

I złe wieści - dzisiejsze patchowanie się troche przeciągnie, niebieski napisał że będzie trwało... aż do 16 :/

http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-general-en&t=917348&p=1&tmp=1#post917348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na www.wow-europe.com/en/ i wejdź w Account Management (po prawej stronie ten link kliknij, a nie podam Ci go bo z powodu wprowadzania PATCHA 1.10 jak tam wchodzę wyskakuje mi błąd). Tam się zaloguj, jeśli abonament się skończył to będzie to na dole pisało, ale jeśli się zalogowałeś konto jest OK. Jeśli się nie da zalogować
spróbuj na www.worldofwarcraft.com (wersja US) i postępuj tak samo (Account Management). Jeśli znów będzie coś nie tak, powiedz kolesiowi o ponowne przysłanie loginu i hasła w formie e-mailowej, bo te się nie zgadzają. Aha w grze jak wpiszesz login i hasło i pojawi Ci się "Login failure, incorect password or login" to coś jest źle wpisane (zła nazwa konta lub hasła), a jak skończy Ci się abonament to pojawi Ci się ''You have used your pre-paid time for this game", czy cos takiego. Co do patchy to ja odpalam grę i jak jest jakiś nowy to przez grę zasysam (gra sama ściągnie odpowiedni downloader, a potem wywali na pulpit by ściągnąć patch) - Blizzard Downloader daje radę ;D. I to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 06:55, Michal256 napisał:

I złe wieści - dzisiejsze patchowanie się troche przeciągnie, niebieski napisał że będzie trwało...
aż do 16 :/

Trochę xD?

Jak znam życie, to Blizzardowy "downloader" znów się sypnie ;). GameSpot opublikował nowego patcha już wczoraj: http://www.gamespot.com/pc/rpg/worldofwarcraft/downloads.html .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2006 o 17:16, MiPek napisał:

Może byli AFK :P?

Po prostu zakładam, że zjechanie postaci wyższej o 20lvl jest mało możliwe... Z wyjątkami się
jeszcze nie spotkałem ;).

Ludzie w afk się nie ruszają :p A tym bardziej nie robią sobie bufów :P

Co do tego revmapu systemu PvP to ileż to ja razy ubiłem przez przypadek low lvl gdy farmowałem przedmioty (rare, epic) z trolów w SV. Masive AoE i czasami się nawinie low ally. Najsmieszniej było gdy byłem święcie przekonany że widze moba (elf outruner) w Ashenvale a był to AL :P 1h kill :P potem patrze dlaczego nie ma loota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie na to

Due to the huge number of existing AddOns we will never be able to test them all, but here is a list of some AddOns we know, which will most likely no longer function properly:
AutoBuff
CT_Raid Assist
Mana Conserve
Decursive
DruidBar

Wileka szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przyszlosci mam zamiar sobie kupic WoW-a... Mam tylko jeden maly problem, sadzac po opiniach graczy WoW jest niezmiernie ciekawy i wciagajacy... Mialem okazje zagrac u kolegi na pirackich serwach i gra wcale tam nie wygladala ciekawie, wygladala wrecz nudnie... Wydaje mi sie ze na oficjalnych serwach na pewno jest inaczej ale chcialbym sie upewnic zeby nie wydac duzej kasy w bloto... Mam wielka prosbe, czy moglby ktos ofiarowac mi guest passa... Jesli gra mi sie naprawde spodoba to oczywiscie kupie pelna wersje a wtedy ten kto dalby mi guest passa otrzymalby dodatkowe 30 dni gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 10:29, Makus89 napisał:

ten kto dalby mi guest passa otrzymalby dodatkowe 30 dni gry...

Jak O.o ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 10:33, L33T napisał:

> ten kto dalby mi guest passa otrzymalby dodatkowe 30 dni gry...
Jak O.o ??

Gdy ktos daje komus swojego guest passa a potem osoba ktorej dalo sie tegoz guesta kupi pelna wersje gry i zaloguje sie na koncie ktore utworzyla za pomoca guesta automatycznie otzrymuje od blizzarda darmowy miesiac gry za rozpowszechnianie gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 10:39, Makus89 napisał:

> > ten kto dalby mi guest passa otrzymalby dodatkowe 30 dni gry...
> Jak O.o ??
Gdy ktos daje komus swojego guest passa a potem osoba ktorej dalo sie tegoz guesta kupi pelna
wersje gry i zaloguje sie na koncie ktore utworzyla za pomoca guesta automatycznie otzrymuje
od blizzarda darmowy miesiac gry za rozpowszechnianie gry :)

hmm czyli ty?? a nie ten kto ci go da... to po kiego piszesz "ten kto dalby mi guest passa otrzymalby dodatkowe 30 dni gry.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 10:42, L33T napisał:

> > > ten kto dalby mi guest passa otrzymalby dodatkowe 30 dni gry...
> > Jak O.o ??
> Gdy ktos daje komus swojego guest passa a potem osoba ktorej dalo sie tegoz guesta kupi
pelna
> wersje gry i zaloguje sie na koncie ktore utworzyla za pomoca guesta automatycznie otzrymuje

> od blizzarda darmowy miesiac gry za rozpowszechnianie gry :)
hmm czyli ty?? a nie ten kto ci go da... to po kiego piszesz "ten kto dalby mi guest passa
otrzymalby dodatkowe 30 dni gry.."

Nie... sorka zle mi sie napisalo... Te darmowe 30 dni grania otrzymuje osoba ktora dala guest passa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 10:43, Makus89 napisał:

Nie... sorka zle mi sie napisalo... Te darmowe 30 dni grania otrzymuje osoba ktora dala
guest passa

Chyba cie ... od kiedy tak jest? pokaż mi to na stronie WoW-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się