Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2007 o 17:26, MonkOfWar napisał:

Jak dokładnie działa możliwość atakowania innych graczy na serwerach PvP?


Wyglada to tak jak opisales ale tereny nalezace do danej frakcji to tylko te z poziomami od 1 do 20. Reszta to tereny Neutralne i tam kazdy mzoe atakowac kazdego zawsze.
W atatku na miasto obroncy (gracze) nie musza brac udzialu w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa :) . Dzięki za informacje :) . Jakbym się jeszcze dowiedział co z resztą... ;> ?

Hm. Stolice są zawsze na terenach 1-20, prawda? A czy prowadzi się raidy NIE na stolice, tylko jakieś inne "wiochy"?

PS Jeszcze jedno pytanie, tym razem techniczne.

Otóż... w pudełku z WoWem mój kumpel uświadczył taką karteczkę. Ma ona zawierać klucz do 10 dniowego triala... I tu mnie coś zastanawia. Przecież triala ma się bez żadnego klucza na stronie http://teaser.wow-europe.com, prawda? Download jest normalny, wszystko zwyczajnie.

Więc po jaki grzyb dodają takie te karteczki z kluczami...?

A może (wątpię, nigdy nie słyszałem o czymś takim, gdyby było, to pewnie strasznie popularne) da się zrobić tak: zakładam na stronie podanej wyżej. Po upływie 10 dni próbuję zrobić "normalne upgrade" przy pomocy kodu z kartki. I co, kolejne darmowe 10 dni...? Eee... wątpię, na tej kartce napisano, że po tym trialu trza mieć już normalną grę, a więc identycznie jak z tym "bezkluczowym trialem".

Więc po co marnują dolary na drukowanie takich bezużytecznych (?) karteczek?

Czy trial ze strony różni się czymś od tego "z karteczki"?

PS Mam nadzieję, że na moje poprzednie "wąty" też mi odpowiecie. Dzięki :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:37, MonkOfWar napisał:

A właśnie, widzę że poruszono temat Paladynów :) . (...)

Polecam poczytać o buildach na necie. Istnieje taki build nazywany critadin, gdzie większość talentów inwestujemy w retribution. Taki paladyn jest wtedy słabszy z leczeniu, ale zadaje więcej obrażeń i jest to dobre rozwiązanie, jeśli nie gra on roli tanka.

Dnia 25.01.2007 o 17:37, MonkOfWar napisał:

; Poza tym: czy młotki 1h/2h są dużo gorsze pod względem obrażeń od mieczyków 1h/2h i takichże
samych toporków? Który z tych trzech rodzajów broni jest najefektowniejszy? Mieczami podobno
również można grać Paladynem, ale to specjalnie nie zmieni efektów w stosunku do Obuchów. Hm? (...)

Różnica jest w szybkości i w zadawanych obrażeniach. Miecze są np. szybsze, ale zadają mnie obrażeń niż np. młoty. Np. jeśli warrior pełni rolę tanka, a nie dps to dobra jest dla niego szybka broń (miecz 1h+tarcza), ponieważ jego celem nie jest zadawanie obrażeń tylko szybkie używanie odpowiednich umiejętności.

Dnia 25.01.2007 o 17:37, MonkOfWar napisał:


Następna: rozmyślałem nad postacią Krasnoluda Łowcy (z flintą). Czy to popularne połączenie?
Jakie są plusy Huntera, jak w PvP?

Ogólnie większość hunterów krasnali biega z bronią palną. Hunter ma opinię najłatwiejszej klasy w biciu leveli. ie grałem tą klasą wiele, więc nie jestem do końca pewien czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2007 o 19:41, MonkOfWar napisał:

Czy trial ze strony różni się czymś od tego "z karteczki"?

W przypadku guest passa pożyczasz kumplowi swoje płytki, aby mógł grę zainstalować u siebie. Innych różnic chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomocy? Czy ktos gra na Serwerach Amerykańskich i ma juz dodatek Burning Crusade bo mam wielki kłopot. Mam Kupiony w Kanadzie dodatek ktory gdzies utknał w drodze a mam go juz zarejstrowany. Wiec nie potrzebuje kodu tylko mam problem bo przez zarejstrowanie nie moge teraz wejsc do gry a Europejska wersja uniemożliwia upgrade do Amerykańskiej.Radziłem sie w CDproject ale niestety nikt nie ma wersji Amerykańskiej.
A potrzebuje tylko kopi płytek bez numerow tylko czysta kopia zeby zainstalowac a licze ze wreszcie sie znajdzie wersja wysłana z Kanady. Ostatecznosc bede musiał kupic nowa :((( HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barnaba, proponował bym Ci skontaktować się z kimś z kim grasz w WoWa w US, żeby udostępnił dla Ciebie instalke w sieci. U nas zakładam że mało kto ma konto amerykańskie, więc wątpię żebyś znalazł amerykańską instlake gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 09:51, T34 napisał:

Na ile wiarygodna jest ta strona: http://www.warcraftrealms.com/eu_realmstats.php?sort=online

I jak często aktualizowana?

Tak średnio wiarygodna i aktualna. Niemniej pewien obraz daje na proporcje rozkładające się na najczęściej wybierane rasy/klasy, które w większości przypadków są zgodne z rzeczywistością. Pewien margines błędu jednak jest, ale wielu odwołuje się do statystyk z tego źródła. Np. Census Plus dobrze pokazuje proporcje w Hordzie i Przymierzu (najwięcej nieumarłych/najwięcej ludzi i nocnych elfów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 14:24, Szatanista napisał:

A mój kolega w krainie Nothrend znalazł fajną broń czyli Ostrze mrozu -frostmourne


He he he, no to super, ale to bylo w WarCraft III, a topic jest o World of WarCraft (a tam poki co Northrendu nie ma :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 18:52, michu96 napisał:

Według mnie najlepsza rasa sa nocne elfy!! Bardzo dobrze obchodza się z magia , zrobiłem sobie
nocnego elfa druida i jest bardzo dobry!! A co się stało z wysokimi elfami czemu ich nie ma
w wowie ??


Według mnie najlepsze są taureny huntery i orki warriory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 12:15, michu96 napisał:

Mam pytania :

Czy jak kupie WoWa mam jeden miesiąc za darmo grania ?
Czy moge długo nie ładować konta pre-paidem ?


Tak, masz darmowy miesiąc grania
Konta możesz ładować kiedy chcesz. Możesz ustawić sobie żeby nie pobierał automatycznej opłaty z konta bankowego za kolejny miesiąc wpłaty, a doładujesz sobie pre-paidem kiedy zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz ustawić sobie żeby nie pobierał automatycznej opłaty

Dnia 26.01.2007 o 15:59, KrzysiekP napisał:

z konta bankowego za kolejny miesiąc wpłaty


Przepraszam. miesiąc grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 16:44, michu96 napisał:

Ja za pare tygodni dołącze do grania w WoWa ! :-)
Jaki mi server polecacie ?

Zależy czy wolisz PvE , PvP, czy RP :P Wybór masz spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się