Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2007 o 18:16, Volvox napisał:

> A co sadzicie o hunterze? tylko tych jest baardzo duzo:/

Huunterow jest dosc duzo, bo jest to klasda dosc latwa do opanowania, wytrzymala (moze unikac
smieci) i bardzo silna (zwlaszcza ostatnio) w PvE i PvP.
Bardzo duzo botow gra hunterami co dodatkowo zwieksza ich populacje na serwerze.


o dzieki o to mi chodizlo:) to wracam do gry cos czeba polevelowac,aa uwazacie ze bardziej oplaca sie kupic konto z blizzarda za 60 zl czy cala gre za 85? z pudlem i wogle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 18:20, BiShopKF napisał:

Czy może ktoś polecic jakiś fajny serwer PvP na którym gra dużo polaków (po stronie Przymierza)
???


Dokładnie tez takie serva szukam ale wkoncu gram od 2 dni to gran an burning legion i sie fajnie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 09:55, MiPek napisał:

Myślę, że to wcale nie będzie konieczne :). Do tej pory Horda działała we wszystkich instacjach
bez pomocy paladynów - nie wiem, dlaczego teraz miałoby się to zmienić ;).

Zmieni się, ponieważ wcześniej Blizzard projektował instancje tak, aby można było się obejść bez kluczowych skillów paladyna lub szamana. Teraz, gdy obie strony mają wszystkie klasy Blizzard nie musi się tym ograniczeniem przejmować i bardziej swobodnie projektować nowe dungeony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 19:42, withthis napisał:

> > A co sadzicie o hunterze? tylko tych jest baardzo duzo:/
>
> Huunterow jest dosc duzo, bo jest to klasda dosc latwa do opanowania, wytrzymala (moze
unikac
> smieci) i bardzo silna (zwlaszcza ostatnio) w PvE i PvP.
> Bardzo duzo botow gra hunterami co dodatkowo zwieksza ich populacje na serwerze.

o dzieki o to mi chodizlo:) to wracam do gry cos czeba polevelowac,aa uwazacie ze bardziej
oplaca sie kupic konto z blizzarda za 60 zl czy cala gre za 85? z pudlem i wogle?


Wiesz, jeśli chcesz oszczędzić kilkadziesiąt złotych to wybierz same konto. Samą grę będziesz mógł ściągnąć przez internet. A jeśli nie masz stałego łącza a masz dość ogólne pojęcie o grze to wybierz wersję pudełkową (masz tam 14-dniowy guest pass który możesz rozszerzyć do pełnej wersji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 10:57, Szatanista napisał:

a kiedy bedzie spolszczenie do wowa bo guild wars jest polsku?

oby nigdy....chyba zrezygnował bym z gry jak bym jeszcze mial po polsku .... pfff uczyc sie jezyków łosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 10:57, Szatanista napisał:

a kiedy bedzie spolszczenie do wowa bo guild wars jest polsku?

No cóż, europejski WoW cieszy się wsparciem dla kilku jęzków: angielski, niemiecki, francuski i ostatnio hiszpański, można grać w tych językach, jest podział na serwery wg języka, są strony WoWa w tych językach. Zależy to od liczby graczy. Jeśli okaże się, żę będzie grało DUŻO Polaków to Blizzard zrobi polską stronę, polskie serwery, i spolszczy grę. Jak widać, Polaków jest wciąż zbyt mało. GW ze względu na brak abonamentu jest bardziej popularne w Polsce, stąd mamy polską wersję (CDP się postarał :P -a może fani? xD). A poza tym gdyby tak się stało to ja nadal grałbym w angielską wersję i na angielskich serwerach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 10:57, Szatanista napisał:

a kiedy bedzie spolszczenie do wowa bo guild wars jest polsku?

No cóż, europejski WoW cieszy się wsparciem dla kilku języków: angielski, niemiecki, francuski i ostatnio hiszpański, można grać w tych językach, jest podział na serwery wg języka, są strony WoWa w tych językach. Zależy to od liczby graczy. Jeśli okaże się, żę będzie grało DUŻO Polaków to Blizzard zrobi polską stronę, polskie serwery, i spolszczy grę. Jak widać, Polaków jest wciąż zbyt mało. GW ze względu na brak abonamentu jest bardziej popularne w Polsce, stąd mamy polską wersję (CDP się postarał :P -a może fani? xD). A poza tym gdyby tak się stało to ja nadal grałbym w angielską wersję i na angielskich serwerach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 16:27, MC-MaCsi napisał:

ponowie moje pytanie
jak zdobyc Berserker Stance]/b] ?
i jak zdobycIntercept]/b] ?

dzieki za pomoc


Aby nauczyć się berserker stance, musisz wykonać quest dla wojowników.
Nie pamiętam już na którym levelu. W pewnym momencie dostaniewsz go od któregoś z trenerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 16:41, T34 napisał:

Aby nauczyć się berserker stance, musisz wykonać quest dla wojowników.
Nie pamiętam już na którym levelu. W pewnym momencie dostaniewsz go od któregoś z trenerów.


a zeby dostac tego questa to musze miec ukonczone inne Questy dla Warriora ? bo 2 chyba nie zrobilem bo nie moge ;/

i wie moze ktos o co chodzi w quescie Brutal Armorr ?? gdzie trzeba isc i co zabic zeby zdobyc skladniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A poza tym gdyby tak się stało to

Dnia 21.01.2007 o 15:38, CH1CKEN napisał:

ja nadal grałbym w angielską wersję i na angielskich serwerach!


Ja również... Weźmy na tapetę serwer Burning Legion, poniżej cytat z oficjalnego forum WoW''a:

"Ok Ill try to explain to the polish community why they are so loved.
1. Most of them are rather lacking in the english skill department.
2. Most of the behave like a bunch of ignorant baboons.
3. Most of them have trouble comprehending even the most basic things when it comes to wow.
4. Most of them act quite asocially by either jabbering in their language for everyone to hear or plain and simply making you wonder if a thing like a brain exists."


To smutne, ale właśnie taką opinią "cieszą się" Polacy na BL. Z resztą nie tylko tam - kiedyś miałem wątpliwą przyjemność trafić na kilku rodaków podczas jednego z BG. Jedyne co im wychodziło, to spamowanie kanału /BG najdźwięczniejszymi polskimi przekleństwami. Więcej ich nie spotkałem, ale niesmak pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 22:40, KrzysiekP napisał:

> > > A co sadzicie o hunterze? tylko tych jest baardzo duzo:/
> >
> > Huunterow jest dosc duzo, bo jest to klasda dosc latwa do opanowania, wytrzymala
(moze
> unikac
> > smieci) i bardzo silna (zwlaszcza ostatnio) w PvE i PvP.
> > Bardzo duzo botow gra hunterami co dodatkowo zwieksza ich populacje na serwerze.

>
> o dzieki o to mi chodizlo:) to wracam do gry cos czeba polevelowac,aa uwazacie ze bardziej

> oplaca sie kupic konto z blizzarda za 60 zl czy cala gre za 85? z pudlem i wogle?

Wiesz, jeśli chcesz oszczędzić kilkadziesiąt złotych to wybierz same konto. Samą grę będziesz
mógł ściągnąć przez internet. A jeśli nie masz stałego łącza a masz dość ogólne pojęcie o grze
to wybierz wersję pudełkową (masz tam 14-dniowy guest pass który możesz rozszerzyć do pełnej
wersji).


10 dniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 17:02, MiPek napisał:

>A poza tym gdyby tak się stało to
> ja nadal grałbym w angielską wersję i na angielskich serwerach!

Ja również... Weźmy na tapetę serwer Burning Legion, poniżej cytat z oficjalnego forum WoW''a:

"Ok Ill try to explain to the polish community why they are so loved.
1. Most of them are rather lacking in the english skill department.
2. Most of the behave like a bunch of ignorant baboons.
3. Most of them have trouble comprehending even the most basic things when it comes to wow.
4. Most of them act quite asocially by either jabbering in their language for everyone to hear
or plain and simply making you wonder if a thing like a brain exists."


To smutne, ale właśnie taką opinią "cieszą się" Polacy na BL. Z resztą nie tylko tam - kiedyś
miałem wątpliwą przyjemność trafić na kilku rodaków podczas jednego z BG. Jedyne co im wychodziło,
to spamowanie kanału /BG najdźwięczniejszymi polskimi przekleństwami. Więcej ich nie spotkałem,
ale niesmak pozostał.


Ja bym przede wszystkim winą za takie stereotypy obarczył samych Polaków, którzy lubią się na siłę rzucać w oczy, a przez to niejednokrotnie kompromitować. Chociaż z tą znajomością języka angielskiego to prawda, wielu Polaków grających w WoWa zna angielski ledwo na poziomie podstawowym, a to może wystarczyć co najwyżej do tłumaczenia "Jak ugotować zupę z torebki" kupionej w UK :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 16:46, MC-MaCsi napisał:

a zeby dostac tego questa to musze miec ukonczone inne Questy dla Warriora ? bo 2 chyba nie
zrobilem bo nie moge ;/

i wie moze ktos o co chodzi w quescie Brutal Armorr ?? gdzie trzeba isc i co zabic zeby
zdobyc skladniki ?

Tutaj masz listę questów dla wojownika razem z odnośnikami zewnętrznymi: http://www.wowwiki.com/Warrior_Quests

Ogólnie wojownik ma bardzo proste zadania, a trzeba wykonać te pierwsze, aby postać była "kompletna". Jak zdobyć składniki do Brutal Armor masz napisane w tej notce, którą dostałeś razem z zadaniem. Można je zdobyć solo, za wyjątkiem jednego, która wymaga pójścia do Razorfen Kraul i zabicia bossa Rooguga (czy jak on się tam nazywał :P) i odebrania od niego przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 18:17, withthis napisał:

> > > > A co sadzicie o hunterze? tylko tych jest baardzo duzo:/
> > >
> > > Huunterow jest dosc duzo, bo jest to klasda dosc latwa do opanowania, wytrzymala

> (moze
> > unikac
> > > smieci) i bardzo silna (zwlaszcza ostatnio) w PvE i PvP.
> > > Bardzo duzo botow gra hunterami co dodatkowo zwieksza ich populacje na serwerze.

>
> >
> > o dzieki o to mi chodizlo:) to wracam do gry cos czeba polevelowac,aa uwazacie ze
bardziej
>
> > oplaca sie kupic konto z blizzarda za 60 zl czy cala gre za 85? z pudlem i wogle?

>
> Wiesz, jeśli chcesz oszczędzić kilkadziesiąt złotych to wybierz same konto. Samą grę będziesz

> mógł ściągnąć przez internet. A jeśli nie masz stałego łącza a masz dość ogólne pojęcie
o grze
> to wybierz wersję pudełkową (masz tam 14-dniowy guest pass który możesz rozszerzyć do
pełnej
> wersji).

10 dniowy


W pudełku jest 14-dniowy guest pass. 10-dniowy można dostać na stronie Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:12, KrzysiekP napisał:

>


mam pudelko CE thc wiec nie mow mi ze jest 14 bo mam 10 tak tlyko pisze ze jest 14 na pudle a w srodku jest 10 dniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się