Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 12:13, żyrafa napisał:

mam takie pytanko:otoz po jakim czasie od ostatniego grania kasowane jest konto w wowie??


O ile pamiętam, to w oficjalnym FAQ''u widnieje informacja, że Blizzard utrzymuje konta przez minimum 6 miesięcy po zakończeniu subskrypcji. Zanim wezmą się za kasowanie twoich postaci, dostaniesz odpowiedniego mail''a.

Poza tym osobiście znam przypadki graczy, którzy zamrozili swoje konta na znacznie dłuższy okres czasu, a Blizz na to nie reagował :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 12:13, żyrafa napisał:

mam takie pytanko:otoz po jakim czasie od ostatniego grania kasowane jest konto w wowie??



konto nie jest kasowane prawdopodobnie nigdy. Nie wiadomo mi o żadnym przypadku skasowania konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 13:43, gothic2ania napisał:


Po prostu napisz post , jak ja Ci nie pomogę to może ktoś inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze jest jkis sposób zdobywania monet poza wykonywaniem questów i znajdowaniem jej w martwych ciałach*?

*Wiecie o co mi chodzi, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robie tak :

Szukam na Ah itemów [tanich, potem nauczysz sie cen co za ile] I pisze na trade : /2 WTS [item] for [cena] zawsze robie drozej niz na ah potem ktos odpowiada i kupuje te 10 silver drozej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na armory Rangarog tam jest moja gildia, te mniejsze lvl to przewaznie alty jest typek co ma na innym servie 70 lvl - jest taka nasza wikipedia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam orka warlocka , 26 lvl, herbalism i alchemia - owszem fajne potiony wzmocnienia itp. Chcialem byc Tailorem [ i cos do tego co pasuje] ale slyszalem ze na 40 lvl nosi sie kolejny typ pancerza - niestety nie tyczy sie to casterów : warlock, mage, priest ;p Oplaca mi sie zmienic na tailoring i cos do tego , co polecacie ;p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam wielki problem z WoWem, ostanio gralem na trail koncie bez problemu jakies 2 miesaice temu po czym odinstalowalem gre. Teraz kupilem sobie prawdziwa gre i oczywiscie zainstalowalem ja ponownie, przy zalogowaniu trzeba bylo sciagnac oczywiscie upade, czekalem chyba z 30 minut a on caly czas 0 % potem spróbowalem jeszcze raz oraz z reinstalacja gry. Moj kopmuter znajduej sie w sieci gdzie administratorem jest komputer z linuxem. Prosze o jakies pomysły z gory dzieki :)" Co Tu ZrObIć?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:30, Aminds napisał:

Teraz kupilem sobie prawdziwa gre

A może to jest zaczarowana gra? ;] Na gg napisałem ci co moim zdaniem winieneś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wystarczy sypnąć troche magią i pojdzie jakoś...:) ale moim zdaniem to problem znajduje sie w sieci :/ Prosze o jakies pomysły co mogło spowodowac nie laczenie sie z serverem blizzarda ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo z trialem EU... Cały dzień stoi na 0%, ale gdy go zapuszcze wieczorem, to podskoczyło do 70% ale rano nadal nic nie chce ściągać. Spróbuj zapuścić downloadera na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 11:48, GanD napisał:

Combat Rogue pod raidy:
http://www.wowhead.com/?talent=w0eboxZMeyo0VzxMGot

Nie pytaj mnie, dlaczego jest zrobiony tak, a nie inaczej. To tylko link do buildy mojego znajomego,
który rogue ma w jednym palcu.


Aha, dzięki ;)

Mam jeszcze 1 pytanie: Czy - ale tak uczciwie - opłaca się korzystać z SaD (jako finisher) bardziej niż Improved Eviscerate (to ten 1 finisher) dla mojego [raczej] Combat Rogue na początkowych lvlach?
I czy jak nauczę się jakiejś umiejetności od trenera, to trzeba ją dodatkowo odblokowywać na dzrzewku umiejętności?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się