Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 12:06, oOreVenOo napisał:

tylko pamiętaj empiku nie damy rady Ci wysłać.

Chyba, że w kawałkach i zapakujemy to kilkunastu tysięcy kopert :P.

Jak to jest z przedmiotami (bronie) jednoręcznymi? Ta, która jest w Off-hand powinna być szybsza czy wolniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:
Do latiaka:chodzi mi o T-R-I-A-L a ie normalną grę!

Po drugie:
Do graczomaniaka:A wiesz że tak zrobiłem?Tyle,że przy moim łączu,przez calutką noc ściągnęło się tylko 30 %

Dobra,nie to nie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 12:11, graczomaniak napisał:

Jak to jest z przedmiotami (bronie) jednoręcznymi? Ta, która jest w Off-hand powinna być szybsza
czy wolniejsza?


Na 75% wolniejsza ;) Ale to bardziej do rogala niż huntera, nie? Ty przecież hunter ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2007 o 12:26, dominik713 napisał:

Do graczomaniaka:A wiesz że tak zrobiłem?Tyle,że przy moim łączu,przez calutką noc ściągnęło
się tylko 30 %


No to w 3 noce masz cala gierke a moim zdaniem i paczka czy koperta z plytami nie przyjdzie Ci na bank w tak szybkim czasie nie mowiac juz o kosztach ktore dzieki sciaganiu beda duzo duzo nizsze :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 12:30, Makus89 napisał:

No to w 3 noce masz cala gierke a moim zdaniem i paczka czy koperta z plytami nie przyjdzie
Ci na bank w tak szybkim czasie nie mowiac juz o kosztach ktore dzieki sciaganiu beda duzo
duzo nizsze :|


Tylko czy domownikom się to będzie podobało? Takie buczenie komputera o 4 nad ranem to nic przyjemnego... i niezdrowego (ale tym się mało kto przejmuje zresztą ;P). Tylko potem jak się uruchomi kompa, to się może a)zawieszać b) ciąc strasznie c) przegrzać - sam tak kiedyś miałęm i skończyło się na kupnie wiatraczka (a jak śmierdziało plastikiem! ;D). No ale to i tak chyba najleprze wyjście do T-R-I-A-L''a ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 12:11, graczomaniak napisał:

Jak to jest z przedmiotami (bronie) jednoręcznymi? Ta, która jest w Off-hand powinna być szybsza
czy wolniejsza?

Zależy od klasy.
Dla huntera - nie ma znaczenia, liczą się tylko i wyłącznie staty
Dla rogala - jak najszybsza, więcej proców z Combat Potency, jeśli jest na macki i bawi się w PvP, to więcej proców stuna. Także szybsze nakładanie trucizn.
Dla warriora - zależy co woli, niby szybka daje więcej proców Flurry, ale też sama je zabiera. Generalnie sprawdza się i wolny i szybki offhand.
Szaman - jak najwolniejszy, dla Windfury z offhanda i Stormstrike z obu rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 12:26, dominik713 napisał:

Po pierwsze:
Do latiaka:chodzi mi o T-R-I-A-L a ie normalną grę!

>

Trial to trial. Ktoś tu się pomylił i mówił o systemie rekrutacji. A trial to trial, i dla każdego jest dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 12:51, marcin1930 napisał:

> /.../

Takie coś mi wyskakuje gdy podaje swoje dane, do płatności kartą (także cyferki ;)).



Nie mam pojęcia co tu może być nie tak. Jeśli dane wpisałeś prawidłowe to powinno przejść. Jaki to bank ? Jesteś pewien że tą kartą można płacić w internecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 13:14, Latniak napisał:

/.../


No jest wszystko ok, a tam nie idzie ;/ Cóż zostane przy pre-paidach, jak wielu tutaj ;P Co by było gdyby ich nie było? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 13:16, marcin1930 napisał:

No jest wszystko ok, a tam nie idzie ;/ Cóż zostane przy pre-paidach, jak wielu tutaj ;P Co
by było gdyby ich nie było? :)


A w banku się pytałeś? Bo wygląda to tak jakbyś na upartego wpisywał 3-4 ostatnie cyferki z tyłu karty bankomatowej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałbym się spytać - czy u was także pozmieniały się dane na koncie? Nie wiem po co i dlaczego, ale u mnie dane zostały nieco skrócone lub zastąpione gwiazdkami, np zamiast imienia i nazwiska jest tylko imię i pierwsza literka nazwiska z kropką, a numer telefonu i e-mail zagwiazdkowany... Jakieś nowe metody bezpieczeństwa - żebym sam nie widział co tam mam wpisane? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 15:24, Sth`Devilish napisał:

Zapomniałbym się spytać - czy u was także pozmieniały się dane na koncie? Nie wiem po co i
dlaczego, ale u mnie dane zostały nieco skrócone lub zastąpione gwiazdkami, np zamiast imienia
i nazwiska jest tylko imię i pierwsza literka nazwiska z kropką, a numer telefonu i e-mail
zagwiazdkowany... Jakieś nowe metody bezpieczeństwa - żebym sam nie widział co tam mam wpisane?
o.O


Właśnie też to zauważyłem ;) Zamiast adresu e-mail jest tylko m**** :) Widocznie blizz popisuje się swoim bezpieczeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak samo. Adres został skrócony i e-mail jest zagwiazdkowany. Pytanie tylko czy to coś daje? Czy wtedy trudniej jest potencjalnemu włamywaczowi ukraść hasło do konta? Chyba, że to tylko taki bajer, aby dać ludziom wrażenie posiadania większych zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda i rzeczywiście w tym dodatku znowu podniosą level cap to zapewne Outland czeka taki sam los jak dawne strefy na 60 w Azeroth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:19, Czedwik napisał:

Jeśli to prawda i rzeczywiście w tym dodatku znowu podniosą level cap to zapewne Outland czeka
taki sam los jak dawne strefy na 60 w Azeroth.


Kurcze, jak nie będzie żadnych nowych klas, to też się lekko zawiodę. :-/
A co do tego capu, to dodam jeszcze, że levelowanie nowych postaci wydłuży się jeszcze bardziej. :-)
Osobiście jestem zdania, ze nawet jak dodatek ten wyjdzie np. za rok, to i tak będzie to zbyt wcześnie na ponowne podniesienie lvl capu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - ha! Miałem rację :>

Po drugie - oby nie podnosli lvl capu i nie dodawali nowych klas. Tylko to sobie wyobraźcie - startuje nowy dodatek i 3/4 graczy robi reroll na nową klasę, zaś na nowych serwerach nowa klasta stanowi 3/4 populacji... I znowu trzeba by było czekac wiele miesięcy, zanim gracze pójdą po rozum do głowy i wybiorą tą klasę i ten serwer, który na prawdę im odpowiada. Byłoby tak samo jak w TBC z Draenei i BE, a nawet gorzej.

Z tym podniesieniem lvl capu to w ogóle schrzanili sprawę już w TBC - na przykładzie Guild Wars (w którego aktualnie zastępczo pogrywam i bawię się dobrze, choć jest o wiele trudniej i z masą ograniczeń:)) jestem w stanie stwierdzić, że podnoszenie lvl capu wcale nie jest konieczne do tego, aby się dobrze bawić i dalej rozwijać postąć... Koniec końców i tak potem kończy się to power levelingiem i gankowaniem słabszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się