Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2007 o 14:01, KaPe napisał:

> Witajcie,mam pewnien problem.Poszedłem do miasta goldshire,a potem do kobiet która sprzedaje

> konie.Bez niczego,kliknąłem na przycisk ,,purchase''''.Pieniądze mi zabrała,ale konia
nie ma!
> Proszę,pomóżcie.
A nie nauczyłeś się czasem jazdy konnej? Koń pojawia się normalnie jako przedmiot w torbach
i kosztuje marną część tego co jeździectwo, więc pewnie o niego byś aż tak nie dramatyzował
;)


Ee....sprawdziłem,nic nie mam w plecaku.Ale o jakie jeździectwo Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz konia, musisz kupić też skill, żeby móc jeździć, bo inaczej nie da sie. Bez żadnego repa kosztuje to mniej więcej tak: Końs 10g, skill 90g. Czyli za wszystko razem 100g. Jeżeli masz repa w Stormwind, cena będzie się zmniejszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 14:42, graczomaniak napisał:

Oprócz konia, musisz kupić też skill, żeby móc jeździć, bo inaczej nie da sie. Bez żadnego
repa kosztuje to mniej więcej tak: Końs 10g, skill 90g. Czyli za wszystko razem 100g. Jeżeli
masz repa w Stormwind, cena będzie się zmniejszać.


Eee...Jak to?Ja kupiłem konia za 5 złotych monet(czyli 500 zwykłych monet)
A gdzie można ,,kupić'''' te umiejętnośc jeżdżenia na koniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooooo...kon kosztuje 9 golda, a riding kosztuje 81 golda, ja sie uczylem ridingu w esteval loggin camp czy cos takiego...calkiem na wschod od Stormwind city w Elewyyn Forest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 15:25, dominik713 napisał:

> Oprócz konia, musisz kupić też skill, żeby móc jeździć, bo inaczej nie da sie. Bez żadnego

> repa kosztuje to mniej więcej tak: Końs 10g, skill 90g. Czyli za wszystko razem 100g.
Jeżeli
> masz repa w Stormwind, cena będzie się zmniejszać.

Eee...Jak to?Ja kupiłem konia za 5 złotych monet(czyli 500 zwykłych monet)
A gdzie można ,,kupić'''' te umiejętnośc jeżdżenia na koniu?


5 gold za mounta? A wiesz że piraci nie są zbyt akceptowani na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 16:08, Szczur22 napisał:

> > Oprócz konia, musisz kupić też skill, żeby móc jeździć, bo inaczej nie da sie. Bez
żadnego
>
> > repa kosztuje to mniej więcej tak: Końs 10g, skill 90g. Czyli za wszystko razem 100g.

> Jeżeli
> > masz repa w Stormwind, cena będzie się zmniejszać.
>
> Eee...Jak to?Ja kupiłem konia za 5 złotych monet(czyli 500 zwykłych monet)
> A gdzie można ,,kupić'''' te umiejętnośc jeżdżenia na koniu?

5 gold za mounta? A wiesz że piraci nie są zbyt akceptowani na tym forum?


Wypraszam sobie.Nie jestem piratem,gram na serwerze blizzarda.Nawet nie wiem,czy ona sprzedawała konie,ale zapłaciłem za coś 5 gold a obok tej kobiety stały konie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas (jakieś 3 dni) nie dostaje e-maila od sprzedawcy pre-paida do WoW''a ;/ Tu macie aukcję: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=221728892 - należy jej UNIKAĆ - 2 pozostałych kupujących ma to samo (utrzymujemy kontakt mailowy :P) - po prostu tylko można się zdenerwować, a dużo nie zaoszczędzimy. Teraz zamówiłem prepaida w slepie gram.pl - powinno już być dobrze. Jak myślicie kiedy powinno dość, zważywszy na zamówienie za pobraniem (z kart się chwilowo wyleczyłem, ale bez komentarza), z darmową dostawą? Bo już mam ochote pograć, a dopiero dziś zamówiłem. W Sobotę wyjeżdżam na tydzień do Londynu, więc nie wiem czy się będzie opłacało aktywować teraz, czy dopiero po przyjeździe. Co o tym sądzicie?
O co chodzi z tym Death Knight? (jest na screenie). I co z tym nowy dodatkiem? (to chyba nie jest patch). Będzie się dało grać w niego bez TBC?

20070805163902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 16:16, dominik713 napisał:

Wypraszam sobie.Nie jestem piratem,gram na serwerze blizzarda.Nawet nie wiem,czy ona sprzedawała
konie,ale zapłaciłem za coś 5 gold a obok tej kobiety stały konie.


Już wiem, przepraszam. Kupiłeś miejsce na mounta u stable mastera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do filmu: (cytuję info zamieszczone na polskim portalu WoW)

W drugim dniu konferencji Blizzcon (sobota) odbyło się spotkanie poświęcone zapowiadanemu na 2008 rok filmowi kinowemu Warcraft. Na pytania publiczności odpowiadali przedstawiciele wytwórni (Legendary Pictures, producenci m.in. Batman Begins oraz tegorocznego hitu 300) oraz Chris Metzen, scenarzysta Blizzarda.

W trakcie trwającego prawie dwie godziny spotkania można się było m.in. dowiedzieć co następuje:

* Wytwórnia film traktuje bardzo poważnie, nie jako kolejny film na podstawie gry, który obejrzą tylko jej fani, ale jako epicki obraz w stylu Gladiatora lub 300.
* Do WoW przyciągnęło ich piękno przedstawionego w grach i powieściach świata.
* Historia będzie opowiedzana z punktu widzenia Przymierza. Jak skomentował Chris Metzen, świat kina nie jest gotowy na opowieść o zielonoskórym stworze, a wtedy ktoś z widowni krzyknął "A Shrek?".
* Fabuła będzie umiejscowiona w czasie 1 rok przed wydarzeniami przedstawionymi w World Of Warcraft.
* Jedną z postaci w grze będzie Thrall. Tutaj mała dygresja - Thralla znamy nie tylko z fabuły Warcraft III oraz WoW, ale i z powieści Władca Klanów, czyżby to była wskazówka na temat przedstawionej historii?
* Myślą przewodnią będzie konflikt kultur Przymierza i Hordy, żadna ze stron ma nie być przedstawiona jako jednoznacznie dobra lub zła.
* Wydarzenia znane nam z gier będą miały znaczenie dla fabuły. (Czyli niekoniecznie je zobaczymy na ekranie?)
* Klasy i rasy znane w World Of Warcraft będą w rozpoznawalny sposób pokazane na ekranie.
* Nie znamy jeszcze reżysera, nie rozpoczął sie również jeszcze casting.
* Będzie to historia z rozmachem, pokazująca wydarzenia w szerszej perspektywie, niekoniecznie przygody grupy ludzi.
* Twórcy scenariusza i dialogów chcą umieścić w filmie typowy dla Warcrafta humor.

I jak Wam się to podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 16:51, Szczur22 napisał:

Już wiem, przepraszam. Kupiłeś miejsce na mounta u stable mastera.


Stable master to stajnia dla zwierząt, nie dla wierzchowców - łowcy mogą tam przechowywać swoje zwierzaki, kiedy chcą wyruszyć w podróż z innym. No a co do problemu dominika713 - cóż, nie uczył się języka obcego, to teraz ma za swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 16:55, Galadin napisał:

* Wytwórnia film traktuje bardzo poważnie, nie jako kolejny film na podstawie gry, który
obejrzą tylko jej fani, ale jako epicki obraz w stylu Gladiatora lub 300.


Już to widzę... Każdy tak mówi, nawet Uwe Boll :)

Dnia 05.08.2007 o 16:55, Galadin napisał:

* Do WoW przyciągnęło ich piękno przedstawionego w grach i powieściach świata.


Chyba raczej banalność tego świata i jego prostota. Bez urazy, uwielbiam WoWa i Warcrafta, ale świat stworzony w tej grze, to wyjątkowo prosta historyjka z prostymi postaciami. Wystarczy to porównać do Sródziemia, albo chociażby popularnego niegdyś Faerunu.

Dnia 05.08.2007 o 16:55, Galadin napisał:

* Klasy i rasy znane w World Of Warcraft będą w rozpoznawalny sposób pokazane na ekranie.


Czyli zapewne będzie to taki Star Wars w klimatach Warcrafta - gdzie 3/4 filmu to efekty specjalne... Ale na to chyba niewiele można poradzić.

Dnia 05.08.2007 o 16:55, Galadin napisał:

I jak Wam się to podoba?


Za stary jestem na takie bzdety, gra może być, ale filmy tego typu traktuje jako coś, co niszczy prawdziwe kino i sprowadza je na dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Branie przykładu z "300" jest żałosne - tak jak ten film był dla mnie żałosny. Przykład powinni brać z Władcy Pierścieni.

Fabuła ma być ustalona na 1 rok przed tym co w grze WoW - czyli jakaś kicha, nawet nie zahaczy o The Frozen Throne, najlepsza fabuła z WarCrafta to tylko WarCraft 3 Reign of Chaos.

Mam przeczucie, że to będzie tylko medialny, słabiutki filmik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 17:43, Galadin napisał:

Fabuła ma być ustalona na 1 rok przed tym co w grze WoW - czyli jakaś kicha, nawet nie zahaczy
o The Frozen Throne, najlepsza fabuła z WarCrafta to tylko WarCraft 3 Reign of Chaos.

Mam przeczucie, że to będzie tylko medialny, słabiutki filmik...

Rok przed WoW? Książka Cycle of Hatred dzieje się rok przed wydarzeniami z WoW... Czyżby to chcieli zrealizować? Mogliby wybrać ciekawsze wydarzenia. A tak będzie powiastka o potyczkach z Burning Blade i jak to innym rasom "biednych" orków ciężko jest zaakceptować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 17:54, Czedwik napisał:

Rok przed WoW? Książka Cycle of Hatred dzieje się rok przed wydarzeniami z WoW... Czyżby to
chcieli zrealizować? Mogliby wybrać ciekawsze wydarzenia. A tak będzie powiastka o potyczkach
z Burning Blade i jak to innym rasom "biednych" orków ciężko jest zaakceptować...


Czytałem, że fabuła może dotyczyć Thralla - jak dochodził do władzy - ale przecież to byłoby banalne i słabe. Naprawdę nie wiem co oni chcą zrobić z tym filmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 16:41, marcin1930 napisał:

Cały czas (jakieś 3 dni) nie dostaje e-maila od sprzedawcy pre-paida do WoW''a ;/ Tu macie
aukcję: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=221728892 - należy jej UNIKAĆ - 2 pozostałych
kupujących ma to samo (utrzymujemy kontakt mailowy :P) - po prostu tylko można się zdenerwować,
a dużo nie zaoszczędzimy.


Podawałeś mu login i hasło do konta? Jeśli tak to jak najszybciej zmieniaj jeśli nie jest za późno. Koleś w przeciągu ostatnich 2 dni ma 9 negatywów.
BTW. gratuluję fantazji - płacić komuś 55zł i dawać mu dane dotyczące swojego konta. Na pierwszy rzut oka wygląda to podejrzanie. Poza tym co on niby miałby zyskać oferując ludziom taką usługę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dodatku to jedynie mnie ten DK razi, reszta coż... TBC z czasem zaakceptowałem to i z z 2 rozszerzeniem powinno być u mnie to samo. Tyle że ten DK... nie prosze tylko nie to... DK to chyba Artas był. I nie rozumiem czemu ma byc to here klasa, jako normalna jescze do zaakceptowania ale hero... przeciez to takia 2 modyfikacja Warriora, bo 1 to jest pal ( polaczenie wariora i priesta ), DK bylby przeciwienstwem paladyna i bylby polaczeniem wariora i warlocka i wszystko bylo by ok ale nie jako here klasa...

Co do filmu to hmm... zawsze filmy w grach blizardach bardzo mi sie podobaly tylko ze byly krotkie, a taki film nawet bez jakiejs szczegolnej fabuly, coś jak 300 czyli wyrzynanie sie na 100 sposobow tez bym chetnie obejrzal. Taki epicki obraz walki w świecie WC... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 18:02, Galadin napisał:

Czytałem, że fabuła może dotyczyć Thralla - jak dochodził do władzy - ale przecież to byłoby
banalne i słabe. Naprawdę nie wiem co oni chcą zrobić z tym filmem.

To by akcja musiała dziać się przed W3, jeśli miałoby być o jego dojściu do władzy. Poza tym to ma być film aktorski, więc nie bardzo mi się to widzi, już lepsza byłaby animacja komputerowa...

Death Knight ma być postacią, która zacznie na wysokim levelu i stworzyć go będzie można po spełnieniu jakiegoś wymogu. Nie wiadomo jakie rasy nim będą i dlaczego w ogóle mają być w Hordzie i Przymierzu. Może to wyzwoleni DK spod władzy Króla Lisza lub jego agenci, którzy mają przeniknąć do tych frakcji (jak niektórzy warlockowie służą potajemnie Legionowi)? Naprawdę ciekawe jak to Blizzard sensownie wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się