Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2007 o 22:37, oOreVenOo napisał:

To jest moja zasada a nie serwerów PvE


Ja to wiem, ale na serverach PVP nigdy nie widziałem takiej durnoty, wiec tylko na pve wpadaj na takie pomysły chyba.
"hey pala, wanna duel? but no heals!" x))))
Krytykuje ludzi którzy uważają się za uber pro i jadą tekstami "nikt się nie oparł" przy 50% winach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ech, generalnie w duelach nie używa się miksturek. Masz swoje skille i tego się trzymaj. Osobiście proponuje trzymać się zasad aren podczas dueli - czyli używasz wszystkich swoich skilli które nie mają przesadnie długiego cooldownu.

W tym healthstony i heale. Ale miksturki już nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wogóle to najlepiej jak każdy walczy wszelkimi dostępnymi mu sposobani, wtedy walka jest dopiero ciekawa, a mikstórki jak już ktoś powiedział przeciwnik też przecież może sobie sprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 08:14, SoieR napisał:

A wogóle to najlepiej jak każdy walczy wszelkimi dostępnymi mu sposobani, wtedy walka jest
dopiero ciekawa, a mikstórki jak już ktoś powiedział przeciwnik też przecież może sobie sprawić...


Dokładnie, wszystkie chwyty dozwolone:) Skoro można coś używać to czemu mam się przed tym bronić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem, po co się kłócicie. WoW to nie jest GW. W GW nie masz potów, innego sprzętu, a cała wygrana zależna jest od skilla (i to nie pojedynczej osoby, bo wiadomo, że niektóre klasy są specjalne przystosowane do niszczenia innych, a całej drużyny, minimum 4 osobowej). Za to w WoWie równie ważne jest tak skille jak i... ekwipunek. Ot cała sprawa, różnice w sprzęcie są czasem tak kolosalne, że nawet ten teoretycznie "lepszy" skillem przegra z tym, co ma znacznie lepszy ekw. Jeśli są 2 osoby z dokładnie takim samym skillem wygra ta, która akurat ma lepszy sprzęt. A najlepszym dowodem na to są twinki (szczególnie na 19lvl, gdzie jest największa różnica), których po prostu nie rozwalisz bez równie dobrego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 12:28, SoieR napisał:

... no to chyba akurat jest dobrze... w WoW aby wygrywać w PvP trzeba i o PvE solidnie zachaczyć...

Niby po co? Wchodzisz na AFKValley i klepiesz honor na set Veterana i podstawowe niebieszczaki Marshala, co spokojnie wystarcza na Arene.
Im większe rozgraniczenie PvP od PvE tym lepiej, bo balansowanie obu naraz daje dziwne efekty w obu - a już nie wspomne o ringach z Resilence lecących z PvE, po co komu to? Jeden z bardziej idiotycznych pomysłów jakie mieli, dodając te gówienka w którymś z patchy, nie ma to jak ubić bosa po ciężkiej walce i dostać sprzęt na PvP <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak uważam , że najwięcej zależy od zwykłego szczęścia. Trzy criticale pod rząd z 2H i z paladyna zrobią super DPSa i mega killera :-). A może zdarzyć się tak, że np. rogue z 40%+ crit chance nie zada w danym momencie ani jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 12:28, SoieR napisał:

... no to chyba akurat jest dobrze... w WoW aby wygrywać w PvP trzeba i o PvE solidnie zachaczyć...


Dokładnie jak powiedział KaPe po co Ci PvE skoro zabierasz się za PvP ? Na AV w normalny dzień przy 4 godzinach grania dziennie czyli np 2 rano i 2 wieczorem dają Ci możliwość nabicia od 2-3k honoru, ja np w jeden dzień nabiłem 5.8k ale był tydzień z AV wtedy. Itemki Veterany to jedne z lepszych do TK/SSC a sam set GM70 bez problemu wystarcza na Arene, wejdź sobie na moje armory i zobacz jak mam zrobione i zenchantowane naramienniki, rękawice oraz pelerynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 17:13, squeglee napisał:

Mam pytanie, które zapewne przewijało się tu ok. tysiąca razy: czy kupując TBC dostaję miesiąc
grania?

Odpowiadałem Ci już, nie dostaniesz żadnego darmowego miesiąca z dodatkiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 17:13, squeglee napisał:

Mam pytanie, które zapewne przewijało się tu ok. tysiąca razy: czy kupując TBC dostaję miesiąc
grania?


Nie, ale mimo to warto kupić :) Nawet jak nie chcesz być BE, zawsze można tam [ghostlands] levelować... W ogóle warto i koniec ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja coraz bardziej zaczynam się utwierdzać w przekonaniu że to całe lvlowanie jest naprawde bardzo nudne, jakbym ja miał te wszystkie mobki za jakąś kare wybić czy co? Z jednej strony rozwój postaci i wogóle tak jak sie widzi jak postać się rozwija jest całkiem ciekawe ale samo to lvlowanie już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 23:48, oOreVenOo napisał:

Powiem Ci że jak wbijesz 70tke to zatęsknisz za lvlowaniem, przekonasz się o tym...:)


Hmm ja powiem szczerze że nie tęsknię, nie tęskniłem:) Ani jak kiedyś zdobyłem 60 i teraz 70lvl:) Dopiero zabawa tutaj sie zaczyna:) Koniec lvl-owanie, bbycia bitym przez silniejszych (jeśli grasz PvP), nie trzeba już wydawać na nauke i dopiero teraz tak na prawde można sie skupić na rozwoju postaci! Bo to co zdobędziesz cennego nie okaże się do duszy za 5lvli:) w końcu koniec tej gonitwy i stabilizacja:) I pewność że jak coś zrobisz to tak zostanie;)
mnie lvl-owanie w WoWie nudzi:) Ciekawe to było za pierwszym razem jak wszystko sie poznaje.. Więc tu chyba wchodzą w grę gusta i upodobania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, levelowanie jest ciekawe jak robisz pierwszą postać. Przy drugiej jeszcze w miarę (pierwszy level 70 u Hordy, drugi u Alliance, więc zawsze jakieś różnice w miastach/questach są), jeśli robisz ją po stronie drugiej frakcji. Ale na trzecią nie mam zupełnie ochoty, bo byłoby to za nudne powtarzanie tych samych miejsc, questów... Dlatego cieszę się, że np. Death Knight nie będzie zaczynał od początku, bo nie mam żadnej ochoty na levelowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od czasu do czasu (tak raz na pol roku) musze sobie polevelowac bo w koncu ile razy mozna robi heroic mechanar :). Co prawda kiedy wyszla arena mozna sie jeszcze pobawic (bo caly czas uwazam ze zwykle bg to raj dla noskilli). Najgorsze tylko jest zrobienie ostatni 6 leveli (mam szamana na 64 i jakos nie moge sie zmobilizowac). Zreszta inna sprawa jest taka ze jak masz wylevelowanych kilka charow to i tak gra sie jednym zeby cokolwiek osiagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się